Şimdi Ara

İNDİRİM!!! MİNİK Canavar Gigabyte GTX 750 Ti OC 'LOW PROFILE'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhabalar, Hepsiburada sitesinden aldığım GIGABYTE GTX 750 TI OC Low Profile ekran kartını sistem değişikliği nedeniyle satıyorum. Çok memnun olduğum bir karttır. Çok temiz kullanılmıştır.

Kutusu ve 2 adet ( low profil ve normal kasa ) braketi duruyor. Garanti belgesi vardır.

GARANTİ bitiş tarihi 10 Ağustos 2018 'dir. Kart tertemiz sıfır gibidir.

Şu an Hepsi buradada sıfırı 647tl'dir.

fiyat 400 tl--- 375 tl Pazarlık kesinlikle yoktur.

İNDİRİM!!! MİNİK Canavar  Gigabyte GTX 750 Ti OC  "LOW PROFILE"İNDİRİM!!! MİNİK Canavar  Gigabyte GTX 750 Ti OC  "LOW PROFILE"

İNDİRİM!!! MİNİK Canavar  Gigabyte GTX 750 Ti OC  "LOW PROFILE"
    İNDİRİM!!! MİNİK Canavar  Gigabyte GTX 750 Ti OC  "LOW PROFILE"İNDİRİM!!! MİNİK Canavar  Gigabyte GTX 750 Ti OC  "LOW PROFILE"
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zazian_12 -- 22 Şubat 2017; 15:40:13 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 400 TL ve pazarlık kesinlikle yoktur.

Az aşağı da 270 için 450 lira ve pazarlık yoktur diyen arkadaşla acayip iyi anlaşırsınız, tanışın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

400 TL ve pazarlık kesinlikle yoktur.

Az aşağı da 270 için 450 lira ve pazarlık yoktur diyen arkadaşla acayip iyi anlaşırsınız, tanışın bence.

Sana da merhaba Baltacı paşa! Bulsana bana daha uygun fiyatlı 1,5 yıl garantili low profile kartı. Bol keseden baltalamak serbest nasılsa. Kendi ilanlarına bak sonra konuş, Vatan'da 615 lira olan kartı kendisi 620 liraya satıyor. Hadi abicim gölge etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam buyrunhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1050-gddr5-2gb-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti-26344.html sıfır ASUS GTX 1050 2 yıl garantili 516 TL üstelik satan site bir çok siteden daha pahallı ürün sattığını biliyoruz
    arada farkı gösteren test videosu :https://www.youtube.com/watch?v=XVUa3DzTQ_I
    İlanı baltalamak gibi bir amacım yok ancak insanları bilgilendirmek herkesin görevidir.Size hak vermiyor değilim piyasada 5-6 yıllık kartları sıfır aldıkları fiyata satmaya çalışan kullanıcılar var iyi satışlar dilerim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakodede -- 18 Şubat 2017; 15:19:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fakodede

Hocam buyrunhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1050-gddr5-2gb-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti-26344.html sıfır ASUS GTX 1050 2 yıl garantili 516 TL üstelik satan site bir çok siteden daha pahallı ürün sattığını biliyoruz
    arada farkı gösteren test videosu :https://www.youtube.com/watch?v=XVUa3DzTQ_I
    İlanı baltalamak gibi bir amacım yok ancak insanları bilgilendirmek herkesin görevidir.Size hak vermiyor değilim piyasada 5-6 yıllık kartları sıfır aldıkları fiyata satmaya çalışan kullanıcılar var iyi satışlar dilerim ...

Hocam cevabın için teşekkür ediyorum. Sanırım ben ilanı açık ifade edemedim. Normal büyük boyutlu gtx 750 ti olsa haklısın. Zaten 400'e satmak abes olur. Ama benim kartım LOW PROFILE. 1 karış boyunda tabiri caizse ve normal gtx 750 ti ile aynı performansı veriyor. Fiyat low profile olduğu için böyle. Kartın sıfırona da bakarsanız 650 tl civarı. Bu kart slim-htpc kasalar içşn özel üretilmiştir. Konsol boyutlarında oyun pc'sine sahip olmanızı sağlar.

• zazian_12 kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim yeniden türeyeceksiniz. 750 ti 3 yıl öncenin ve 2 seri öncenin kartı olduğu için insanlar artık akıllanmıştır diyerekten 750 ti ilanımı kaldırmıştım. Yoksa 600 liraya onu satıyorum asıl.

Kartının ederi 300 lira. Ne yaparsan yap ederi değişmeyecek. Dolar 5 lira falan da değil. Sıfırı olayına ise hiç girmesek iyi olur.
    Gtx 960'ın sıfırı 1050 ti gibi karttan bile daha pahalı. Sizin gibi " sıfırı " diye 3 yıl öncenin kartını gösteren arkadaşlar çıkıyor.

Zorla ezdiriyorsunuz yeminle.

Kartının mini olması hiçbir anlam ifade etmez tekrar söylüyorum. Aksine mini modeller normal modellere göre daha ucuzdur. Çünkü o.c. potansiyelleri çok daha düşüktür. Mini demek daha ucuz demektir. Karttan, kart sınıflandırılmasından, sengmentlerinden, serilerinden, 2. el fiyatlarından anlamıyorsunuz bilen biri " tatlı tatlı " yazında hemen saldırıya geçiyorsunuz.

Gir güncel ( güncel: Gtx 1xxx ve RX serisi demektir 3 yıl öncenin Gtx 7xx serisi değil ) kartlara. Bak bakalım geçen seriden pahalı mı ucuz mu?

960 dediğin kart 1050 ti 4gb modelden daha pahalıya satılıyor. Bu durumda 960 sahipleri 2. elde 1050 ti sahiplerinden daha çok ücret isteyebilirler. ( bak senin kartın 9xx serisi bile değil 3 yıl oldu çıkalı 750 ti )

Şimdi balta girmemiş ormanlarıma geri dönüyorum balta da sizde kalsın.

• quote:

Ne bileyim yeniden türeyeceksiniz. 750 ti 3 yıl öncenin ve 2 seri öncenin kartı olduğu için insanlar artık akıllanmıştır diyerekten 750 ti ilanımı kaldırmıştım. Yoksa 600 liraya onu satıyorum asıl.

Kartının ederi 300 lira. Ne yaparsan yap ederi değişmeyecek. Dolar 5 lira falan da değil. Sıfırı olayına ise hiç girmesek iyi olur.
    Gtx 960'ın sıfırı 1050 ti gibi karttan bile daha pahalı. Sizin gibi " sıfırı " diye 3 yıl öncenin kartını gösteren arkadaşlar çıkıyor.

Zorla ezdiriyorsunuz yeminle.

Kartının mini olması hiçbir anlam ifade etmez tekrar söylüyorum. Aksine mini modeller normal modellere göre daha ucuzdur. Çünkü o.c. potansiyelleri çok daha düşüktür. Mini demek daha ucuz demektir. Karttan, kart sınıflandırılmasından, sengmentlerinden, serilerinden, 2. el fiyatlarından anlamıyorsunuz bilen biri " tatlı tatlı " yazında hemen saldırıya geçiyorsunuz.

Gir güncel ( güncel: Gtx 1xxx ve RX serisi demektir 3 yıl öncenin Gtx 7xx serisi değil ) kartlara. Bak bakalım geçen seriden pahalı mı ucuz mu?

960 dediğin kart 1050 ti 4gb modelden daha pahalıya satılıyor. Bu durumda 960 sahipleri 2. elde 1050 ti sahiplerinden daha çok ücret isteyebilirler. ( bak senin kartın 9xx serisi bile değil 3 yıl oldu çıkalı 750 ti )

Şimdi balta girmemiş ormanlarıma geri dönüyorum balta da sizde kalsın.

Bilal'e anlatır gibi konuşayım. Mini dediğin kart başka low profile kart başkadır. Kendi ilanlarında millet senle ölesiye dalga geçmiş. Git onlara derdini anlat benim fiyatım budur. Bu özel bir karttır. Hala anlamamış gibi gidip büyük kartlarla kıyaslıyorsun. Belli ki milletin seni yerin dibine sokması çok zoruna gitmiş malum ikinc ele sıfırından fazla fiyatlar biçmişsin. Tekrar söylüyorum benim kartın aynı modelini daha ucuza bul bulduğun fiyatın 25 tl altına çekeceğim fiyatımı. Bol keseden sallamakla olmaz bu işler.

• zazian_12 kullanıcısına yanıt
    Bilal birgün arkadaşlarına demiş ve başlamış yaran cümlesine; " gelin Bilal'e anlatır gibi anlatayım " demesiyle bütün arkadaşları basmış kahkahayı.

Hocam siz ironi, taşlama, iğneleme falan bilmiyorsunuz da hani ilanı da okumuşsunuz, okuduğunuzu da mı anlayamıyorsunuz? Gayet Türkçe yazıma dikkat ederim halbuki.
    Mini kartı da, düşük profil kartı da, direk kartları da sizden çok çok çok çok çok çok iyi bildiğim maalesef güneşe bakınca gözünüzü alması kadar açık. Gözlerinizin kör olması güneşin yokluğuna dalalet değildir.

Gidip en olmadık, 15 satış yapılmış ya da yapılmamış model ismini bulup " daha ucuzunu bul " demekle olmuyor iş. Mukayese, kıyas vardır.

Demek konuda beni dumur etmişler, yerin dibine sokmuşlar ha.

Sen beni güldürdün ya hadi daha fazla rezil olma. İyi güldürdün akşam akşam.

Demek rezil etmiş, yerin dibine sokmuşlar.

• quote:

Bilal birgün arkadaşlarına demiş ve başlamış yaran cümlesine; " gelin Bilal'e anlatır gibi anlatayım " demesiyle bütün arkadaşları basmış kahkahayı.

Hocam siz ironi, taşlama, iğneleme falan bilmiyorsunuz da hani ilanı da okumuşsunuz, okuduğunuzu da mı anlayamıyorsunuz? Gayet Türkçe yazıma dikkat ederim halbuki.
    Mini kartı da, düşük profil kartı da, direk kartları da sizden çok çok çok çok çok çok iyi bildiğim maalesef güneşe bakınca gözünüzü alması kadar açık. Gözlerinizin kör olması güneşin yokluğuna dalalet değildir.

Gidip en olmadık, 15 satış yapılmış ya da yapılmamış model ismini bulup " daha ucuzunu bul " demekle olmuyor iş. Mukayese, kıyas vardır.

Demek konuda beni dumur etmişler, yerin dibine sokmuşlar ha.

Sen beni güldürdün ya hadi daha fazla rezil olma. İyi güldürdün akşam akşam.

Demek rezil etmiş, yerin dibine sokmuşlar.

Ok.

• vay be zamanında az mı aramıştım bu low profile cinsi karttan. Türkiye'de yoktu slim htpc kasa yapamamıştım günlerce aklımdan çıkmamıştı. ne içimde kalmıştı be. sonra bi gün gts450 low profile geldi tek bi sitede satıldı normal 450 lerden 150 lira civarı daha pahalıya satılmıştı uyuz olmuştum param olmasına rağmen almamıştım. O yüzden low profile karta kaç para dersen de hakediyo kart. pcb low profile olduğundan ayrı bi mühendislik işliyo adamlar.
  • Hayırlı Satışlar.Low Profile başkadır,ilanı baltalamak isteyen her önüne gelende Ben Arkadaşları bilgilendiriyorum Der işin içinden çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkuru

vay be zamanında az mı aramıştım bu low profile cinsi karttan. Türkiye'de yoktu slim htpc kasa yapamamıştım günlerce aklımdan çıkmamıştı. ne içimde kalmıştı be. sonra bi gün gts450 low profile geldi tek bi sitede satıldı normal 450 lerden 150 lira civarı daha pahalıya satılmıştı uyuz olmuştum param olmasına rağmen almamıştım. O yüzden low profile karta kaç para dersen de hakediyo kart. pcb low profile olduğundan ayrı bi mühendislik işliyo adamlar.

Çok teşekkür ederim hocam. Bu kartın ne işe yaradığını hangi kasaya göre olduğunu bilen insan zaten değerini ve amacını biliyor sizn gibi. Satılması için acelem yok.

Tekrar teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapry

Hayırlı Satışlar.Low Profile başkadır,ilanı baltalamak isteyen her önüne gelende Ben Arkadaşları bilgilendiriyorum Der işin içinden çıkar.

Hocam çok teşekkür ediyorum yorumun için. Bu kartı kullanacak kişi adeta yanında taşınabilir bir oyun konsolu taşımış gibi olacak. Benden çok kardeşim kullandı ve sürekli kasayı arkadaşlarına götürür getirirdi birlikte oyun oynamak için. Sırt çantasına bile sığıyor kasa.

Tekrar teşekkür ederim yorumun için.

• teklifim 300tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metoaga

teklifim 300tl

Teşekkürler.

• Mersin pozcuydayim 300tl den 1 tl fazla etmez 300 olursa alırım nakit para

• quote:

Orijinalden alıntı: Mersin uyducu

Mersin pozcuydayim 300tl den 1 tl fazla etmez 300 olursa alırım nakit para

300 TL cebinde kalsın, lazım olur MEZARCI kardeş. Bir de bilmiş bilmiş konuşuyorsunuz. 300'e getir ben alayım. Forumda ölücü çok biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.

KART FORUM DIŞINA 390 TL'ye SATILMIŞTIR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.