Şimdi Ara

[İNDİRİM] SOFTMODLU NİNTENDO Wii+Wİİ FİT PLUS+Full RETRO Set +OYUNLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
49
Favori
31.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat bi ara sanki 270tl falandı, zam mı geldi 350tl olmuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nomadic Shaman

fiyat bi ara sanki 270tl falandı, zam mı geldi 350tl olmuş?

Bir önceki satılan wii 'nin fiyatı 320 tl idi.
    Ancak bu cihazın farkı mario kart pack olması ve sıfır bir wii aldığınızda kutu içeriğinden ne çıkıyorsa onların çıkmasıdır.
    Cihaz 2006 değil 2011 üretimi olup sıfırdır. Sadece gerekli yazılımlar kurulup kutusuna kaldırılmıştır.
    Fiyat farkı bundandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jckOB -- 16 Eylül 2017; 16:44:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda standart paket içeriği ile, 2 kişilik oyunları oynamak için yeterli kol var mı acaba? Wii kullanmadım da hiç daha önce Yoksa bir kol daha fazladan mı almamız gerekiyor?
  • Oyunlari 2 kişilik oynamak için 2.bir remote kol ve nunchuck gerekmektedir.

Yan sanai olan kolların (mad catz ya da tasco ) sıfırı set halinde 40 tl civarıdır.

• Sipariş verildi. İlgisinden dolayı jckOB'a teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

Sipariş verildi. İlgisinden dolayı jckOB'a teşekkürler :)

Sipariş kargoya verildi , iyi günlerde kullanmanız dilekleriyle.
  • arkadaşlar ben aldım (hatta elden teslim aldım)
    gayet ilgili bir arkadaş, daha sipariş ettiğim klasik kol gelmedi, gelince inceleme yapıcam

• PM gönderdim .

• PM cevaplanmıştır. İyi günlerde kullanın.
  • Hocam bu oyunların filan olduğu DVD'yi alabiliyor muyuz ?

Birde DVD'nin içinde bu soft mod kurulum dosyaları var mı?

Bende bir Wii var belki on sene oldu kaç yıldır yatıyor oynarım belki hoşuma gitti görünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezager

Hocam bu oyunların filan olduğu DVD'yi alabiliyor muyuz ?

Birde DVD'nin içinde bu soft mod kurulum dosyaları var mı?

Bende bir Wii var belki on sene oldu kaç yıldır yatıyor oynarım belki hoşuma gitti görünce.

PM ile cevaplanmıştır.
  • Mesajım bulunsun.
  • fıyatta bıseyler olursa talıbım, açıkcası ılk deneyımım olacak hanım zaten kızıp duruyor çok para harcıyorsun dıye.
  • Hocam wii var bende de bu bütün emulatoru ve oyunlarının olduğu arşivi satın alabilme imkanımız var mı acaba

• Retro emülatör kurulumunu online olarak yapabilirim hocam. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi pm ile gönderdim

• Ilan yaklasik iki yildir favorilerimde duruyor, bir turlu elim varip alamadim. Lakin ilani da favorilerimden kaldiramiyorum, sonunda alacagim bi tane

• Merhabalar, bende uzun zamandır bakıyorum bu ilana. Evde PS3 ve PS4 olduğu halde oyunlardan eskisi kadar keyif alamıyorum.

Bazı sorularım olacak;
    1- Evde Led tv var, bu aletten maksimum randıman almak adına eski tüplü tvlerde mi kullanmamız lazım?
    2- Orijinal kutu içeriğinde klasik gamepad yok sanırım, Nintendo Wii'nin klasik ve orjinal gamepad'i yok mudur?
    3- Cihaz kaç yıldır kullanılıyor?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Ilan yaklasik iki yildir favorilerimde duruyor, bir turlu elim varip alamadim. Lakin ilani da favorilerimden kaldiramiyorum, sonunda alacagim bi tane

:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Merhabalar, bende uzun zamandır bakıyorum bu ilana. Evde PS3 ve PS4 olduğu halde oyunlardan eskisi kadar keyif alamıyorum.

Bazı sorularım olacak;
    1- Evde Led tv var, bu aletten maksimum randıman almak adına eski tüplü tvlerde mi kullanmamız lazım?
    2- Orijinal kutu içeriğinde klasik gamepad yok sanırım, Nintendo Wii'nin klasik ve orjinal gamepad'i yok mudur?
    3- Cihaz kaç yıldır kullanılıyor?

Teşekkürler.

Merhaba hocam sırayla cevaplayayım.

1-Şayet led tv de kullanacaksanız en iyi görüntüyü almanın 2 yolu mevcut , ya wii2hdmı gibi bi aparat ile wii yi hdmı ile tv ye bağlayacaksınız ya da wii nin standart tv kablosu yerine component kablo kullanacaksınız.Her iki yöntemde aynı görüntü kalitesini vermekte.

2.Wii nin klasik gamepadı tamamen ayrı satılan bir üründür ancak normal wii remote + nunchuck ile de retro oyunlar çok rahat oynanabilmektedir.

3.Wii nin üretimi 2006 da başlayıp 2011 de bitmiştir. Ancak bilindiği üzere nintendo oyun konsolları neredeyse ömürlüktür , fiziksel olarak donanıma zarar vermediğiniz sürece bozulması zor bi konsoldur. Elimde bulunan wii lerin de aynı şekilde ortalama yaşları 8 civarıdır.

Her wii yi satmadan önce muhakkak testen geçiriyorum. Dvd okuma , wifi bağlantısı , softmod ve emülatör kurulumu sonrası stabil çalışıp çalışmadığını kontrol edip en az 2 saat test ediyorum ve o şekilde satışa koyuyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.