Şimdi Ara

[İNDİRİM!!]BLACKBERRY EFSANESİ - BOLD 9000 SIFIR GİBİ KUTUSUNDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cmcntkn (5 mesaj) hakangündüz (2 mesaj) tades1981 (1 mesaj) yatoraya (1 mesaj) Lacrymatoire (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Diğer Markalar >> [İNDİRİM!!]BLACKBERRY EFSANESİ - BOLD 9000 SIFIR GİBİ KUTUSUNDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    910 Mesaj
    Referanslar: 48

Katılım Zamanı
    02 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Blackberry deneme hevesiyle 2 gün önce aldığım sıfır ayarındaki Bold 9000 cihazı alışamadığım için satıyorum arkadaşlar. Tertemiz görünce bir heves alıverdim ancak anladım ki Blackberry bana göre değilmiş

Kozmetik Durumu
    Arkadaşlar fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere cihazda en ufak bir çizik, soyulma mevcut değildir. Sıfırdan farksızdır.
    Ekranında kötü de dursa jelatin vardır şu anda. İsteyen çıkartabilir. Tertemiz sıfır kondisyonda bir cihazdır.

Teknik Durumu
    Cihazın çalışmasında en ufak bir sorun yoktur. Sadece sol tarafındaki kısayol tuşunda bir temassızlık vardır. Kısayol tuşu olduğu için o tuşun varlığı yada yokluğu cihazın hiç bir şeyine etki etmemektedir. Bu modelin kronik sorunu olan iztopunun takılması yada çalışmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Mükemmel bir şekilde çalışmaktadır.

Kayıt/Garanti Durumu
    KVK cihazıdır yani doğal olarak kayıtlıdır. Garantisi bitmiştir.

Paket İçeriği
    Cihazla birlikte;
    1- Şarj aleti
    2- Yazılım CDsi
    3- Kutusu
    verilecektir. Standart usb kablolar ve kulaklıklar ile çalıştığı için herhangi bir usb kablosu ve kulaklık ile kullanabilirsiniz cihazı. Nasıl aldıysam aynı şekilde teslim ediyorum.
    Ayrıca ekstradan bir adet silikon kılıf da hediye edilecektir.

FİYAT: 377.77 ----> 350 TL_Pazarlıksız(Pazarlık mesajları cevaplanmayacaktır)
    Bu fiyata bu temizlikte bulmanız imkansız, kaçırmayın!!! Harap haldeki cihazlara 400-450 istenirken Blackberry kullanmak isteyenler için güzel bir fırsat.

Takas Durumu
    Takas sadece ve sadece HTC cihazlarla olur. Onun dışında takas teklif etmeyiniz lütfen. Takas fiyatı 400 TL'dir.

Teklifler özel mesaj yoluyla iletilirse sevinirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmcntkn -- 11 Nisan 2011; 17:44:25 >

|
    |
    Sorunsuz Alışverişlerim: megaturk (x2), bmadran, moon74, tades1981(x2), Flying_Hero, f_m_y(x2), cqrcqr, cepciniz83(x2), phm, hitmachine16, W.Shakespeare, bilgemustafadogan, TRaVMaaa, FXXK, chelaureux, enemy34, .::oksijen::., silenzio82, B.AYAR, gardanadam, oguzgursel
    Satışlarım Referanslarımda Mevcuttur.
    Tavsiye Edilmeyenler:
    WOWOZANGE: olmayan referansları üzerinden hava atan, 3 kuruş ödeme için insanı 5 gün mazeretsiz bekleten gereksiz bir şahsiyet
    hakangündüz: ürünü alacağını söyleyip insanı günlerce bekletir, atılan mesajlara da cevap verme zahmetine girmez
    HTC DESIRE HD A'DAN Z'YE KOMPLE TEKNİK REHBER için TIKLAYIN

• Binbaşı
    1449 Mesaj
    Referanslar: 64

Katılım Zamanı
    30 Kasım 2004

Durum
    Forumda değil

p.m. gönderdim iyi satışlar dilerim..
    |
    |
    Referanslar: 27

Katılım Zamanı
    14 Şubat 2009

Cem kardeşim nerden buluyorsun böyle sıfır ayarında cihazları, titizliğine hastayım senin

fiyatıda vur demişler , öldürmüşsün resmen , artık daha pazarlık yapan arkadaşlar , ölücülük yakıştırmasından cıkıp mezarcı ünvanını alacaklardır kannatimce.
    hani benim için aldığın ayfonu sattım , bu rakama bu cihazı kapsam mı napsam diyorum ... Biliyorsun ben bu temizlikte cihazı her türlü satarım

saygılarımla...
    |
    |

Katılım Zamanı
    02 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

p.m. gönderdim iyi satışlar dilerim..

çok teşekkürler.

p.m de cevaplandı bu arada
    |
    |
    Sorunsuz Alışverişlerim: megaturk (x2), bmadran, moon74, tades1981(x2), Flying_Hero, f_m_y(x2), cqrcqr, cepciniz83(x2), phm, hitmachine16, W.Shakespeare, bilgemustafadogan, TRaVMaaa, FXXK, chelaureux, enemy34, .::oksijen::., silenzio82, B.AYAR, gardanadam, oguzgursel
    Tavsiye Edilmeyenler:
    WOWOZANGE: olmayan referansları üzerinden hava atan, 3 kuruş ödeme için insanı 5 gün mazeretsiz bekleten gereksiz bir şahsiyet
    hakangündüz: ürünü alacağını söyleyip insanı günlerce bekletir, atılan mesajlara da cevap verme zahmetine girmez
  • Binbaşı
    1745 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Ağustos 2007

3 Not
    pm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj

Katılım Zamanı
    02 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

Cem kardeşim nerden buluyorsun böyle sıfır ayarında cihazları, titizliğine hastayım senin

fiyatıda vur demişler , öldürmüşsün resmen , artık daha pazarlık yapan arkadaşlar , ölücülük yakıştırmasından cıkıp mezarcı ünvanını alacaklardır kannatimce.
    hani benim için aldığın ayfonu sattım , bu rakama bu cihazı kapsam mı napsam diyorum ... Biliyorsun ben bu temizlikte cihazı her türlü satarım

saygılarımla...

sağolasın dostum sıfır gibi harbiden ama Blackberry bana göre değilmiş ben onu anladım

valla olabildiğince çektim fiyatı aşağı hala indirim talep edenler var anlayamıyorum yani
    |
    |
    Tavsiye Edilmeyenler:

• Binbaşı
    1745 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Ağustos 2007

3 Not
    pm
    |
    |

Katılım Zamanı
    02 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    p.m ler cevaplandı
    |
    |
    Tavsiye Edilmeyenler:
  • DH Yönetici
    6805 Mesaj
    Referanslar: 25

Katılım Zamanı
    11 Eylül 2005

Durum
    Forumda değil

38 Not
    PM attım
    |
    |

Katılım Zamanı
    02 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    CİHAZ SATILMIŞTIR.
    |
    |
    Tavsiye Edilmeyenler:
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    12 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

tüh kaçırdık
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.