Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İNDİRİM AMD 2,6 ATHLON ANAKART VE 256 MB EKRAN KARTI

2
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> İNDİRİM AMD 2,6 ATHLON ANAKART VE 256 MB EKRAN KARTI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      827 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      04 Mart 2006

Durum
      Forumda değil

20 Mart 2006 12:46:37 Konu Sahibi
      ANAKART AGP 8X SATA DESTEGİ VAR 3 DDR YUVALI KT600 MODELİ +AMD 2.6 İŞLEMCİ VE ATİ READON 256 MB 9600 XT EKRAN KARTINI SATIYORUM ANAKART VE İŞLEMCİ 160YTL EKRAN KARTI 95$
      EKRAN KARTINA BURDAN BAKABİLİRSİNİZ GARANTİLİDİR 1 SENE DAHA HİÇBİR SORUNLARI YOKTUR SON FİYAT BUDURhttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81271&productid=bd19810
      düsünen varsa msn:varooll@gmail.com
      (AYRICA SADECE İŞLEMCİ 110YTL ANAKART DA 50 YTL YE VERİRİM )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep38 -- 25 Mart 2006; 10:42:16 >

|
      |
      SATTIKLARIM:K.K.T.C(9600xt).nikopol(modem),piranha(anakart,ram,ekrankartı), channex(işlemci),ismail8484(modem),dinendal,elensar(modem),emirmete(dfı,ram,işlemci),sirneo(abit),pashha27(modem),tiCCky(x1950),f1b0n4cc1(ms ve kamera),Marksman84(hdd),Desperatto(kasa),famosel,vgulgec,gündogdu,sefil sair (ps2),visor(x850),buzmavili(pspşarj),omusti(msproduo)vs..dahada yazmıyorum..Aldıklarıma gerek duymuyorum dünya kadar...Olumsuz Referans:ozang
    • Er
      2 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Mart 2006

Durum
      Forumda değil

20 Mart 2006 13:08:19
      Merhaba, Tek Islemcı icin fiyat verebilir misin ? Ayrica Islemci ATHLON XP 2600+ mi.. Bazi ikinci el sitelerin de Sadece 2600+ yazip Sempron satmayi dusunuyor da.
      tek islemci icin fiyat verirsen iyi olur.
      |
      |

Katılım Zamanı
      20 Nisan 2002

Durum
      Forumda değil

8 Not
      20 Mart 2006 13:46:51
      işlemci athlon xp 2600..ben arkadaşla görüştüm ama anlaşamadık ordan biliyorum
      |
      |
      -Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
      -tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
      NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]
Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.