Şimdi Ara

indirilen dosyaların BOZUK çıkması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    indirdiğim dosyaların çoğu bozuk çıkmaya başladı son 2 aydır.
    sürekli tekrar indirmek zorunda kalıyorum. genellikle zipli dosyalarda sorun çıkıyor. ve bazen internet explorer sayfasındaki resimlerde de yamukluk renk karışıklığı falan oluyor.

önceden böyle bir problem yoktu. sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir. dap ve flashgette de aynı sorun var.

• getright kullanmayı dene istersen.
    bende massdownloader vardı, onda dosyalar bozuk çıkıyordu, getright kullandım düzeldi. Mantık basit aslında, GetRight'ta "yeniden indirmeye başlarsan, 4kb geriden al" seçeneği var, MassDownloader'da yoktu (geri alma boyutu ayarlanabiliyor).

Ama Internet Explorer'daki garip..
    Belki de başka bir bilgisayarda denemen iyi olabilir. Böylece sorunun telefondan mı bilgisayardan mı olduğunu anlayabilirsin.

Kolay gele.
  • başka bir bilgisayarda denedim. ama yine aynısı oluyor.
    şimdi sorun telefonda mı yoksa telsimde mi???

ayrıca bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ???
  • www.pcworl.com dan bulunabilecek bir program var indirin onu download rahatlasın adı: internet download manager 3.14 yenisi varsa onu indirin tabi
    NASIL KULLANILIR!!
    Şimdi aynen şöyle yapıyorsun ctrl veya alt tuşuna basıl tutarken download etmek istediğin şeyi tıklıyorsun ve başlıyor downloada aynı anda download edilecek dosyanın ortasından başından ve sonundan download ediyor hızlı oluyor ve hat gitsede hafızada kalıyor .
  • DÜZELTME : www.pcworld.com olacak sitenin adresi zaten anlamışsınızdır<font size='6'></font id='size6'><font color='red'></font id='red'><font size='6'></font id='size6'><font color='purple'></font id='purple'>
  • Arkadaşım dediğin normal bir download programı işte.. GetRight / DAP / MassDownloader / FlashGet vsvs gibi birşey.. Onlarda da öyle ayarlara var "tıkladığım linkleri yakalama, ancak ctrl+alt tuşlarıyla beraber basarsam yakala" diye. Dediğin çözüm değil.

Başka bilgisayarda da denedim diyorsun.... Hımm.. sorun o zaman senin bilgisayarında değil. 2 ihtimal var, Telsim'in baz istasyonu bozuk, veya telefon bozuk...
    Bence sorun telefonda, ama istersen başka bir telefonla kendi bilgisayarına dene, imkanın varsa tabi..

Ama hiç uğraşmayıp Telsim GPRS Destek Hattını da arayabilirsin.

(0212) 448 52 12. Sorununu anlatırsan sana yardımcı olabilirler.
    Bol şans.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.