Şimdi Ara

INDILA TÜRKİYE(Fan Club)(+180 Kişi Olduk) YENİ SINGLE (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.334
Cevap
20
Favori
37.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nosferatux

indilanın mini world şarkısını çevirin anlarsınız indila ölmüş olabilir gizli örgütler tarafından ... mini worldu türkçe okuyun kabu letmezsem ölucem falan yazıyor

Ölse duyardık ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

indilanın mini world şarkısını çevirin anlarsınız indila ölmüş olabilir gizli örgütler tarafından ... mini worldu türkçe okuyun kabu letmezsem ölucem falan yazıyor

• bana sorarsanız öyle indila öldü zaten mini worldda illuminatinin teklifini kabul etmezsem ölücem demiş belliki illuminati indilaya gelmiş teklif yapmış indila kabul etmemiş öldürmüşler sessizce
  • bence illuminatinin ajanları indilaya geldi zaten derniere danse klibinde bir yerde tek gözü gözüküyor bunu fırsat bilip teklif yaptılar ama indila onurlu ve gururlu oldugu için ruhunu şeytana satmadı ve takliflerini reddetti bunun üzerine hızlı bir şekilde mini world şarkısını çıkardı orada açıkladı orada "kabul etmezsem öleceğim" diyor ve o albumden birkaç gün sonra öldürüldü cesedide yok edildi benım aklımabu geliyor yoksa avrupada ses getiren bir şarkıcı neden birden yok olsun ? 2016 dan sonra resmini gören duyan varmı ? yok çünkü hayatta değil
  • flood yapmış gibi olmıyım arka arkaya ama siz ne düşünüyorsunuz katılyıor musunuz bana ? bende bir hafta önce derniere danse şarkısını youtube "french music"- "top 10 french music" gibi şeyler yazarak buldum ve bir haftadır her pc başında o şarkıyı açıyorum bide torne delanvide var oda hoşuma gitti pc açıksa o şarkılarda çalar oyun oynarım arkada çalar 7/24 kapatmam sesi çok iyi ama ölüm teorime yorumlarınızı beklıyorum birden kaybolması ilginç
  • http://illuvekirligercekler.blogspot.com.tr/2014/06/indilann-klibi-ve-illuminati.html

Burda yazılanlar da farklı bir yorum, değişik geldi ama Allah bilir.
  • evet ben haklı olabilirim 3 seçenek düşüyorum

1- illuminati indilaya yardım etti sonra ona teklifte bulundu indila kabul etmeyince sessizce yok ettiler
    2- derniere dans klibiyle büyük çıkış yaptı bunu duyan illuminatinin ajanları indilaya teklif yaptı kaabul edilmeyince yok edildi.
    3- indila illuminatiye ruhunu sattı bu sayede büyük çıkış yaşadı daha sonra gerçeği anladı ayrılmak istedi fakat örgüt ajanları indilayı yok etti.

indila kesinlikle öldürülmüştür 2016 dan beri bir tane bile fotoğrafı hatta bir izi bile yok. illuminatide böyle öldürceği kişileri toplumun aklından siler hiçbir kanıt bırakmaz
  • Sanki indilayı sen öldürmek istiyormuşsun gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaussure

Sanki indilayı sen öldürmek istiyormuşsun gibi

belkide çoktan öldürülmüştür ?
  • quote:

quote:

Belki de sen öldürdün ve suçu ilermematiye atıyorsun.

Ve bunu yapmanı sana ilermamaticiler söyledi. Çünkü ilermamatinin adı duyulacak. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İlermamati reklamı yapıyorsun.

• quote:

quote:

quote:

Belki de sen öldürdün ve suçu ilermematiye atıyorsun.

Ve bunu yapmanı sana ilermamaticiler söyledi. Çünkü ilermamatinin adı duyulacak. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İlermamati reklamı yapıyorsun.

sesli bir şekilde gülmeme neden olduğun için teşekkür ederim. ayrıca derniere danse klibini sırrını çözdüm. çook uzun süredir araştırma yapıyorum yaklaşık 1 saat oldu.

derniere danse klibinde karanlık büyük dev herkesin ondan kaçtığı bir hortum oluşuyor. tüm insanlar kaçıyor. ama indila orada tek gözünü gösteriyor yani illuminati. ve o kasırgaya meydan okuyor. yani illuminatiye meydan okumuş oluyor. bu yüzden ilermemati pardon illuminati ajanlarıda indilayı yok ediyor.

• Ölmemiş arkadaşlar

.

(
    )

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hesabı sanki 500 €ya satıyolardı hesabın kendisi paylamıştı bende takip ediyorum sayfayı. Yani indilanın kendisimi acaba?

• dogukan_d kullanıcısına yanıt
    Ben gormedim hic satacagiz felan diye bir sey kendisidir diye umut ediyorum

Hocam son 2 fotonun yorumlarına bakın bana katılan var. Zaten hikayeden paylaşmıştı o dediğimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan_d

Hocam son 2 fotonun yorumlarına bakın bana katılan var. Zaten hikayeden paylaşmıştı o dediğimi.

Valla bilmiyorum o zaman aynen fake felan yazanlar olmus :(

Sayfa satılmış hocam değiştirmişler ismini viral.addict diye.

• dogukan_d kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam gördüm vay be koskoca Indila yok oldu yaw

• Merhaba ben donanım habere Yeni katıldım sırf bu gruba katılmak için 2014ten beri büyük bir hayranıyım biraz geç oldu ama olsun

ADMİN BENİ GRUBA ALIR MISIN?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers_Turkey

Merhaba ben donanım habere Yeni katıldım sırf bu gruba katılmak için 2014ten beri büyük bir hayranıyım biraz geç oldu ama olsun

ADMİN BENİ GRUBA ALIR MISIN?

Merhaba, Donanım Haber'e hoşgeldiniz. Sadece müzik değil dizi, sinema, teknoloji, sıcak fırsatlar, ikinci el, spor ve daha bir çok bölümümüz de var.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.