Şimdi Ara

Bağımsız Oyunlar Topluluğu Ve Tavsiyeleri [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
99
Favori
39.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Büyük ihtimalle alırım. Oynanışı çok yumuşak duruyor. Kaliteli Metroidvania oyunlara hayır diyemiyorum.
    İndirime girince alırım bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psne 58 tl ile çıkış yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 11 Eylül 2020; 10:46:29 >
  • Pcde oynadığım ilk commandosun devam oyununu ps4e hd remaster çıkarmışlar.. Türünün en iyisidir desperados ile birlikte.. 84 tl gibi uygun bir fiyatla çıktı kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim..

Not: commandos 2 + pretorians ikisi tek pakette 189 tl.iken ayrı ayrı aldığımızda 168 e geliyor biraz saçma olmuş.

• Selam herkese, bir süredir takip ettiğim Haak dün Steam üzerinde erken erişime açıldı. Sanıyorum Switch için de çıkacaktı. Oyun metroidvania türünde.

Haak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Pcde oynadığım ilk commandosun devam oyununu ps4e hd remaster çıkarmışlar.. Türünün en iyisidir desperados ile birlikte.. 84 tl gibi uygun bir fiyatla çıktı kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim..

Not: commandos 2 + pretorians ikisi tek pakette 189 tl.iken ayrı ayrı aldığımızda 168 e geliyor biraz saçma olmuş.

Commandosu övdük ettikte oyun new game e basınca confirm olmuyor kafayı yiycem. Save dosyası oluşturmuş oyun onu sildim olmadı yeniden indirdim yine olmadı. Oyunu almış olup aynı sorunu yaşayan yada çözümünü bilen var mı allah aşkına? 84 tl çöpe gitti

• bu yeni çıkan hades oyunu transistor gibi mi yoksa bastion gibi mi?
    gibiden kastım hareket combat oynanış.

burdan izledim bastion modeli.oynanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 19 Eylül 2020; 1:27:41 >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Daha çok Dead Cells gibi, yakın zamanda konsollara gelir diye düşünüyorum. Bu firmadan, hangi oyun çıksa hepsini aldım. En kötü oyunları Pyre'nin bile, belli bir özgünlüğü vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 19 Eylül 2020; 1:35:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Kayıt dosyasını buluta kaydetmeyip böyle save hatası vermişse çok saçma olmuş. Güncelleme ile düzelir belki.

• Alaloth - Champions of The Four Kingdoms net bu oyunu bekliyorum rpg sevenler kaçırılmaz diyorum. henüz çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Kayıt dosyasını buluta kaydetmeyip böyle save hatası vermişse çok saçma olmuş. Güncelleme ile düzelir belki.
    Yabancılarda da aynı sorun varmış oyun başlamıyor hatası update ile düzelir ama nasıl böyle denemeden etmeden piyasaya sürerler ki.

Hareket ve akıcılık diğerlerinden daha hızlı Hades'de, ki gameplay izlediyseniz net farketmişsinizdir. Vuruş hissi en iyi Hadeste hissediliyor, Bastiondan daha iyi bu konuda. Aslında her oyunun atmosferi farklı olduğundan ve Cengizhan'ın da söylediği gibi hepsinin kendine has özgünlüğü olduğundan (Mesela Hades'deki Kamera açısı beni daha çok tatmin ediyor diğerlerine göre) burada bence Firma'nın (Supergiant) diğer oyunlara olan tatminimizden yola çıkarak alıp almayacağımız konusunda karar verebiliriz.

Ben PC'de erken erişimde oynadım oyunu, yarım bırakmıştım tam sürüm çıksın diye, yakında tekrardan başlarım. Şahsi kanaatim Firmaya karşı Konsola gelmesini bekliyorsan bence de bekle, güzeldir, beklemiyorsan PC'de al oyna pişman olmazsın.
  • Hugo_Zero kullanıcısına yanıt
    Pcde gece indirmeye almıştım. Akşam bakarım artık.
    Ben bastion gibi olmasından dolayı hoşuma gitti transistor pek gitmemişti. Dead cellse saatlerimi vermedim.o tür oynadım bitirdim ama artık o kadar çok saat verip hırs yapmıyorum oyunlarda.

bu arada oyun en özelliksiz pc laptopta bile çalışır.2010 model olsa kafi.
    yani işlemci ve ekran kartını kullanmıyor bile.sadece 2-3gb ram harcıyor.
    konsolda mecbur değilsiniz oynamak için.ds4ü xbox gamepadi gibi gösterip(ds4windows ile) her oyunda çalıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Yabancılarda da aynı sorun varmış oyun başlamıyor hatası update ile düzelir ama nasıl böyle denemeden etmeden piyasaya sürerler ki.

Alıntıları Göster
    Sistem dilini ingilizce yapınca düzeldi koca haftasonu oynayamadan geçti

• Hugo_Zero kullanıcısına yanıt
    Bu tarz oyunlar genelde iki tür olarak çıkıyor. Biri Rogue-Like (Yani öldüğünüz zaman tüm kazanımlar kayboluyor. ) Diğeri de Rogue-Lite ( Bunda ise ölseniz bile kazanımlar kalıyor. ) Hades, Rogue-Lite olmuş. İki türde de amaç hiç ölmeden, baştan sona oyunu bitirmektir. Hades'i konsollara bekliyorum. Eklenir eklenmez de ön sipariş veririm. Böyle oyunlar, sonuna kadar desteği hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Eylül 2020; 20:5:55 >
  • hades epic store'da varmış kesin bedavaya verirler almayayım
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünce ama en az 1 sene vermezler, son oyunları, bir sonraki oyunları çıkana kadar vermezler en azından
  • Artık indie oyunlarda maalesef 144 tl civarına yükseldi ama indirim zamanı için takip açısından oyun paylaşmak fayfalı olacak..

• Fırsatı olan varsa Inmost'u oynasın arkadaşlar. Piksel art, oynanış, hikaye ve müzik bakımından harika bir oyun olmuş. Sanıyorum şimdilik sadece pc tarafında var ama hem vaktinize hem paranıza değecek bir yapım.

Düzeltme : Doğru, Switch için de çıkış yapmıştı 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 29 Eylül 2020; 13:11:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.