Şimdi Ara

INDESIT Çamaşır Makinası GERÇEK KULLANICI İNCELEMESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
134
Cevap
3
Favori
36.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-beyaz-esya-sahibinden-satilik-ariston-camasir-makinasi-93173041/detay

Komşumuzda da bu modelden var yaklaşık 9 yıldır sorunsuz kullanıyor. Benim estetik olarak en çok beğendiğim modelidir.

kapak tasarımı bence çok hoş değil bana biraz itici geliyor 1999 senesinde alınan aristonu babaannem çok iyi kullandı ama aristonun tipik sorunu pas yapmasıydı kadın mücevher gibi saklıyordu makinesini muşambalar kılıflar falan bi açıyordu heryeri pas içinde ki kilerde duruyordu ıslanması mümkün değildi 2012 ye kadar kullandı servis bile çağırmadı ama yeni evine bi vestel aldılar hiç memnun kalmadı yanlış hatırlamıyorsam buna benziyordu buda olabilir modelini hatırlamıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-beyaz-esya-el-degmemis-tertemiz-aristonab846tx-94356075/detay

vestel in nesinden memnun kalmadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-beyaz-esya-sahibinden-satilik-ariston-camasir-makinasi-93173041/detay

Komşumuzda da bu modelden var yaklaşık 9 yıldır sorunsuz kullanıyor. Benim estetik olarak en çok beğendiğim modelidir.

kapak tasarımı bence çok hoş değil bana biraz itici geliyor 1999 senesinde alınan aristonu babaannem çok iyi kullandı ama aristonun tipik sorunu pas yapmasıydı kadın mücevher gibi saklıyordu makinesini muşambalar kılıflar falan bi açıyordu heryeri pas içinde ki kilerde duruyordu ıslanması mümkün değildi 2012 ye kadar kullandı servis bile çağırmadı ama yeni evine bi vestel aldılar hiç memnun kalmadı yanlış hatırlamıyorsam buna benziyordu buda olabilir modelini hatırlamıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-beyaz-esya-el-degmemis-tertemiz-aristonab846tx-94356075/detay

buzdolabının kapağı düştü televizyon aniden rahmetli oldu çamaşır makineside yürüyormuş

• quote:

Aynen katılıyorum bir de köy yerinde çocuklar üstlerini çok fazla kirletiyorlar her gün makine çalışıyor, içinde özellikle o çocukların kıyafetleri yıkanırken su değilde körükte çamur görmek sinirimi bozuyor resmen çamura batırıp çıkarıyor temizlemiyor aksine kiri bütün çamaşırlara homojen bir şekilde dağıtmış oluyor.

Bir de benim anlamadığım şimdi bu makineleri yıkama performansı olarak çok öneriyorlar fakat ben bir performans göremiyorum demekki herkesin temizlik kavramı farklı kimisi der ki sağlam olsun 10-15yıl götürsün de nasıl yıkarsa yıkasın, kimisi de der ki temiz yıkasın da kaç yıl giderse gitsin.

hiç güzel yıkamıyorlar bursada bizim makine banyoya girdi duş başlığını deterjan gözüne taıkoydum ordan suluyodum yarısına kadar su alıp bırakıyordum ama güzel yıkamıştı öyleyken

• Teyzem de antalyada lojmanda otururken makine banyodaydı o zamanki makinesi arçelikti ben de ona aynı senin yaptığın gibi yapıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

buzdolabının kapağı düştü televizyon aniden rahmetli oldu çamaşır makineside yürüyormuş

MAKİNE YENI OLDUGU ICIN SERVISI ARAYIN FABRIKASYON HATASIDIR.YADA 7 KİLOLUK MAKINEYE 8 KILO DOLDURULMUSTUR.

BEN 1 SENEYE YAKINDIR KULLANIYORUM YÜN 100X200 CM YORGAN BILE YIKADIM NAZAR DEGMESIN DENGELEMEDE BASARILI ESKİ FULL AUTOMATIC 'LER GİBİ BUYUK PARCALARI TEK SEFERDE TOPARLIYOR SIKIYOR.

• Zor olan büyük parçaları dengelemek değil, az ve tek parça çamaşırı dengelemek. Mesela bizim makine yorgan sıkarken filan çok dengeli sıkıyor ama az çamaşırda hiç belli olmuyor işi bi bakmışşın hiç titreşim yok bi bakmışsın kazan sağa sola sallanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zor olan büyük parçaları dengelemek değil, az ve tek parça çamaşırı dengelemek. Mesela bizim makine yorgan sıkarken filan çok dengeli sıkıyor ama az çamaşırda hiç belli olmuyor işi bi bakmışşın hiç titreşim yok bi bakmışsın kazan sağa sola sallanıyor

az parca camasırı 4-5 turda dengelıyor. takırtı tukurtu yok.
  • Adı üstünde A+++ sınıfı makineler bunlar tabiki su ve elektrik kullanımını düşürmek için bir takım önlemler almışlar ana yıkamada programına göre su alıyor az su alınan programların süresi uzun tutuluyor eski makinalardaki gibi kapağın yarısında kadar su almasını beklemeyin candoğan bey açıklamıştı daha önceden evde bosch WFL1610 modelini kullanıyoruz fazla ahım şahım bir makine değil ama 8 yıldır sorunsuzca çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Adı üstünde A+++ sınıfı makineler bunlar tabiki su ve elektrik kullanımını düşürmek için bir takım önlemler almışlar ana yıkamada programına göre su alıyor az su alınan programların süresi uzun tutuluyor eski makinalardaki gibi kapağın yarısında kadar su almasını beklemeyin candoğan bey açıklamıştı daha önceden evde bosch WFL1610 modelini kullanıyoruz fazla ahım şahım bir makine değil ama 8 yıldır sorunsuzca çalışıyor.

Biz tasarruf istemiyoruz ki niye kendi kafalarına göre makine üretiyorlar. Şimdi şu foruma konu açsak çamaşır makinesinin suyu az almasından memnun musunuz diye %90'ı memnun değilim cevabı verecektir. Camın yarısına kadar su almasını da beklemiyoruz zaten camdan baktığımızda içindeki suyu görsek yeterli olacaktır körük deliğinin biraz üstüne kadar alsa yeterli olacaktır. Benim makinem de eski ama ne camın yarısına kadar su alıyor ne de suyu hiç göstermeden yıkama yapıyor, makine tam körük hizasına kadar su alıyor çamaşır suyu çektikce tekrar o sevyeye kadar su alıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

MAKİNE YENI OLDUGU ICIN SERVISI ARAYIN FABRIKASYON HATASIDIR.YADA 7 KİLOLUK MAKINEYE 8 KILO DOLDURULMUSTUR.

BEN 1 SENEYE YAKINDIR KULLANIYORUM YÜN 100X200 CM YORGAN BILE YIKADIM NAZAR DEGMESIN DENGELEMEDE BASARILI ESKİ FULL AUTOMATIC 'LER GİBİ BUYUK PARCALARI TEK SEFERDE TOPARLIYOR SIKIYOR.

buzdolabı halledildi baya oluyor zaten 2 sene falan çamaşır makinesinin son durumunu bilmiyorum onlarla konuşmadığım için

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

Kac aydir kullaniyorum makinami, masallahi var. Cok ama cok memnunum

hocam su jetı varmı sessız makıne gercekten fotoda koyarsanız guzel olur.
  • quote:

quote:

quote:

Kac aydir kullaniyorum makinami, masallahi var. Cok ama cok memnunum

hocam su jetı varmı sessız makıne gercekten fotoda koyarsanız guzel olur.

Su jeti yok hocam

olsun paletler zaten duslama yapıyor.

• Bütün yazılanları okudum, video yu izledim.

Bütün önyargılarım yıkıldı, çok hoşuma gitti.

Güzel günlerde kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=qRKTIpzuaTc guzel vıdeo ucuz ve guzel alet bence o mavı tus ne ıse yarıyor water energt tıme yazıyor yanlarında.
  • fiyatına güzel makina bizzat gördüm yakından.indesit çok şikayet alabilir ama sürekli marka kötülemekten vazgeçin şikayetvar a bakın bosch danda bir sürü şikayet var indesitten 2 kat pahalı olmasına rağmen ürün güzel kullananlara hayırlı olsun
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=qRKTIpzuaTc guzel vıdeo ucuz ve guzel alet bence o mavı tus ne ıse yarıyor water energt tıme yazıyor yanlarında.

Sudan Tasarruf Enerjiden Tasarruf Yada Zamandan Tasarruf Yıkamayı sana hangisi uyuyorsa ona gore şekillendirebiliyorsun.
  • quote:

Yazılım güncellendikten sonra iyi sıkma yapmıyor gibi geliyor, acaba kuruntumu yapıyorum

nasıl guncelledınız.
  • Herkese selamlar. Öncelikle evlilik hazırlıkları yapan bir birey olarak çamaşır makinası konusunda kafamda birçok marka vardı ta ki bu konu açılana kadar. Sağolsun arkadaşımız öyle güzel anlatmış ki Indesit'i 1 haftadır İstanbul kazan ben kepçe Indesit'in 91272 veya 91273 modelini bulmaya uğraştım. Bu fiyata bu performans çok mantıklı geldi. Ancak sadece 91273 modelini (a+++, 9kg) halkalı Arenapark'ta buldum. O da teşhir ürünü olarak kalmıştı, çizik darbe vs yoktu. fiyat 799 tl idi. Sizlerden ricam bana bu konuda yol göstermeniz. Maksimum 799 tl olmak üzere İstanbul sınırları içinde bu iki modelden birini satan bildiğiniz bir mağaza var mı? Yada bir başka seçenek; teşhir ürünü alınır mı?
  • Yılbaşından sonra stok yenilenir mi yoksa yeni seri mi gelir sizce?
  • Teknosa'larda teşhir için pazarlık şansım var mı ki :(
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.