Şimdi Ara

INDESIT Çamaşır Makinası GERÇEK KULLANICI İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
36.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

iyi seçim arkadaşlarında dediği gibi 550 tl ye fp şampiyonu olmuşsunuz bence benimde şuan ihtiyacım olsa düşünmeden alırdım..Bosch grubunun tek sorunsuz kullanacağımız kısmı profilo bm ve çamaşır makineleriydi..Boschla ilgili diğer ürünlerinin sizden bu şikayetlerini duyunca soğudum açıkçası...2000 tl ye idosa vereceğime hotpoint yada bu indesiti bu fiyata alabilirim bende.Ama 1 senem var tayin olunca düşünüyorum şuan arçelik 3320 idare ediyor...

aeg şuanda benim gözüme girdi kaliteyi yeniden yükselttiler bosch maxx serisi tamamen kronik sorunlarla dolu bir seriydi buzdolabı bulaşık makineleride öyle ki sadece 8 kg makinelerde çıtayı biraz yükseltti ailemde sadece yengem aqualtis kullanıyor 5 sene oldu sorunsuzca kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

1999 yılında aldığım BOSCH 3 programlı bulaşık makinası var bende ve aşırı derecede memnunum.

Zaten evde dayanıklı tüketim malları birleşmiş milletler gibi oldu.

Buzdolabı : Hotpoint
    Çamaşır mak: Indesit
    Bulaşık mak : Bosch
    Kombi : Wolf
    Klima : Samsung
    47'' 3D Tv : LG 47LW5500
    32'' Tv : Samsung
    Aspiratör : Arçelik
    Ocak : Simfer
    Ütü : Tefal
    Uydu 1 : Atlanta HD box T
    Uydu 2 : MicroStar S1 HD
    Traş mak. : Philips
    Laptop : HP Dm1
    Ses sistemi : Logitech Z5400

mübarek olmayan marka model yok :=) bizde lcd tv-buzdolabı,ceptelleri,laptop samsung...Çm arçelik,bm ve fırın profilo,Tost makinesi iğrenç fakir,Arzum blender filan elektrikli ürünler olarak bunlarla ilgili sorunuz varsa yanıtlayabilirim..

• seninkisi biraz şansa kalmış çevremde gördüğüm bosch bulaşık makineleri ya tezgah niyetine yada ocak altı olarak kullanılıyor
    bi tanıdık vasıtasıyla bosch almıştık giriş seviyesi yıkasın yeterdi o zamanlar ama hiç memnun kalmamıştık aeg yi yaptırıp şu zaman kadar hala kullanabilirdik
  • quote:

Aeg buzdolabi ve lavamat çamaşır makinası çocukluğumun beyaz eşyaları idi. Salondada Grundig tv. tey tey tey ne günlerdi bea

aynı model yemin ederim o grundig televizyon habure arıza yapardı bizde 55 ekrandı ama
  • quote:

56 ekran diye biliyorum ben

Birde Simtel elektrik süpürgesi vardı açık yeşil gövdeli, üst motor kısmı bordo. Hatta reklamlarda adam fırlatıp atıyordu stadın ortasına düşen makinayı bi abla çalıştırıp kilim tarzı bişey süpürüyordu, Çelik gövdeli fakan diye geçiyordu

56 da olabilir net bir bilgim yok kimbilir nerdedir o süpürge babaannemde hala duruyor tank gibi mübarek kalkmıyor yerinden

• Bu indesit ÇM nin tambur hacmi kaç lt acaba? Bu arada diablo allah davul etmesin seni davul fırınlı seni Birde sonradan geldi aklıma bizde bi uşak battaniyesi var battal boy bizim arçelik tıka basa iteleye tepeleye alıyor garip bir şekilde de yıkıyor..Bu ürün o tarz birşeyi alıp yıkayabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 6 Ağustos 2012; 0:30:26 >
  • arcelik 64 vestel 63 bosch 65 indesit hotpoint 72 lt diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bosch 8-9 kg 65 lt
    arçelik 9 kg 64 lt
    arçelik 8 kg ?
    indesit 9kg 62 lt
    indesit 8 kg 62 lt
    lg 8 kg 60-62 lt
    çok uçurumlar kadar fark yok aralarında

lg 9 kg 68 lt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyDrama -- 6 Ağustos 2012; 2:07:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VooDoo

bosch 8-9 kg 65 lt
    arçelik 9 kg 64 lt
    arçelik 8 kg ?
    indesit 9kg 62 lt
    indesit 8 kg 62 lt
    lg 8 kg 60-62 lt

lg 9 kg 68 lt

arçelik 8 kg 60 yada 62 7.5 kilo çünkü
  • Orijinalden alıntı: efemre5059

bosch 8-9 kg 65 lt
    arçelik 9 kg 64 lt
    arçelik 8 kg ?
    indesit 9kg 62 lt
    indesit 8 kg 62 lt
    lg 8 kg 60-62 lt

lg 9 kg 68 lt

tamam arçelik 8 kg model 60 lt doğrudur çünkü yazlıktaki 7 kg beko da 57 lt.

o zaman liste şöyle
    7 kg arçelik 57 lt
    8 kg arçelik 60 lt
    9 kg arçelik 64 lt

lg 7 kg 58lt
    lg 8 kg modele göre 60-62 arası değişiyor
    lg 9 kg 68lt

bosch 7 kg 55lt
    bosch 8 kg 65 lt
    bosch 9 kg olan modeli 65 lt geçiyor

indesit 7 kg 52lt
    indesit hem 8 hemde 9 kg lık model için 62 lt belirtilmiş olması tuhaf ?

merak ettiğim şu ;

8 kg arçelik, lg vb. 60 lt üretildiğinden neden 7,5 kg olarak tanımlanmakta ? bosch 8 kg modeli 65lt olarak ürettiğinden diğer marka üreticiler daha aşağı değerle ürün piyasaya sunduklarında bu standarta uyulmadı diye standart dışı ölçü damgası yemek zorunda mı ? otorite kim bosch mu lg mi miele mi yoksa başka bir marka mı ? aynı şekilde bosch'un 9 kg makinesi 65 lt olarak belirtilmiş lg'nin 9 kg modeli 68 lt olarak geçmekte belki gerçekte bosch'un ürettiği 65 lt hacimli makine gerçekten 9 kg o zaman lg 'nin 9 diye sattığı 68 ltlik ürün 9 değilde 10 kg birileri birilerini yemekte diğer yandan bosch'un 7 kg modeli ile 8 kg olan modeli arasında 10 lt fark olması ne derecede doğru? aynı indesitin 7 kg olan modeliyle 8 kg olan modeli arasında 10 lt fark olması gibi al birini vur ötekine hesabı birde vestel gibi bir markanın 8 ve 9 kg olan modellerinin ikisininde 60 lt gibi bir değerde olması nasıl bir zihniyettir! bu ölçüler neye göre değerlenip makineler üretilmekte ve şu kadar kilo diye lanse edilmekte? bir uluslararası teknik standardı uyulması gereken bir ölçü var mı ? yoksa kim kime ne yutturursa hesabı mı dönmekte bu işler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyDrama -- 6 Ağustos 2012; 3:46:21 >

• Orijinalden alıntı: VooDoo

Orijinalden alıntı: efemre5059

bosch 8-9 kg 65 lt
    arçelik 9 kg 64 lt
    arçelik 8 kg ?
    indesit 9kg 62 lt
    indesit 8 kg 62 lt
    lg 8 kg 60-62 lt

lg 9 kg 68 lt

o zaman liste şöyle
    7 kg arçelik 57 lt
    8 kg arçelik 60 lt
    9 kg arçelik 64 lt

lg 7 kg 58lt
    lg 9 kg 68lt

bosch 7 kg 55lt
    bosch 8 kg 65 lt

indesit 7 kg 52lt

merak ettiğim şu ;

8 kg arçelik, lg vb. 60 lt üretildiğinden neden 7,5 kg olarak tanımlanmakta ? bosch 8 kg modeli 65lt olarak ürettiğinden diğer marka üreticiler daha aşağı değerle ürün piyasaya sunduklarında bu standarta uyulmadı diye standart dışı ölçü damgası yemek zorunda mı ? otorite kim bosch mu lg mi miele mi yoksa başka bir marka mı ? aynı şekilde bosch'un 9 kg makinesi 65 lt olarak belirtilmiş lg'nin 9 kg modeli 68 lt olarak geçmekte belki gerçekte bosch'un ürettiği 65 lt hacimli makine gerçekten 9 kg o zaman lg 'nin 9 diye sattığı 68 ltlik ürün 9 değilde 10 kg birileri birilerini yemekte diğer yandan bosch'un 7 kg modeli ile 8 kg olan modeli arasında 10 lt fark olması ne derecede doğru? aynı indesitin 7 kg olan modeliyle 8 kg olan modeli arasında 10 lt fark olması gibi al birini vur ötekine hesabı birde vestel gibi bir markanın 8 ve 9 kg olan modellerinin ikisininde 60 lt gibi bir değerde olması nasıl bir zihniyettir! bu ölçüler neye göre değerlenip makineler üretilmekte ve şu kadar kilo diye lanse edilmekte? bir uluslararası teknik standardı uyulması gereken bir ölçü var mı ? yoksa kim kime ne yutturursa hesabı mı dönmekte bu işler?

banada garip gelen benim makinenin hacim olarak boschla yarışacak kadar büyük millet görünüşe bakarak alıyor litre bazında ölçüm yapacak değiller ya diye bir düşünceye sahip olabilirler ama gerçektende bana büyük geliyor ve yeterli ama bosch 8 kg ları inceledim derinlik payı biraz daha fazla demekki doğru litre vermiş niye böyle insanları oynatıyorlar aklım almıyor

• Orijinalden alıntı: efemre5059

bosch 8-9 kg 65 lt
    arçelik 9 kg 64 lt
    arçelik 8 kg ?
    indesit 9kg 62 lt
    indesit 8 kg 62 lt
    lg 8 kg 60-62 lt

lg 9 kg 68 lt

o zaman liste şöyle
    7 kg arçelik 57 lt
    8 kg arçelik 60 lt
    9 kg arçelik 64 lt

lg 7 kg 58lt
    lg 9 kg 68lt

bosch 7 kg 55lt
    bosch 8 kg 65 lt

indesit 7 kg 52lt

merak ettiğim şu ;

banada garip gelen benim makinenin hacim olarak boschla yarışacak kadar büyük millet görünüşe bakarak alıyor litre bazında ölçüm yapacak değiller ya diye bir düşünceye sahip olabilirler ama gerçektende bana büyük geliyor ve yeterli ama bosch 8 kg ları inceledim derinlik payı biraz daha fazla demekki doğru litre vermiş niye böyle insanları oynatıyorlar aklım almıyor

sizdeki makine 64 lt tambur hacmine sahip arcelik 7 kg larda 55 lt dir bendeki vestelde 60 degil 62 63 lt

• 64 lt diyosun yani hocam o zaman niye belirtmiyor bu markalar anlamıyorum
  • quote:

64 lt diyosun yani hocam o zaman niye belirtmiyor bu markalar anlamıyorum

isten anlayan biri uyanir sikayet ederse sikinti olur diye :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 6 Ağustos 2012; 6:36:52 >
  • sesszliği çok güzel, güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

64 lt diyosun yani hocam o zaman niye belirtmiyor bu markalar anlamıyorum

isten anlayan biri uyanir sikayet ederse sikinti olur diye :):)

doğru diyorsun ama o zaman düzgün iş yapsınlar

• Çamaşır makinenin ses sevyesi gerçekten videolardaki Bosch'lara oranlar oldukca düşük. Hayırlı olsun güle güle kullan.

Yeminle sizinn makinenin videosunu izlerken sesi son ses yaptım izledim ama diğer iki videodaki boscları izlerken özellikle i-dos'u izlerken sesi en fazla 15.sevyeye kadar açabildim mübarekler traktör gibi ses çıkarıyorlar.Bir de insanlar bunlara sessiz diye dünyanın parasını veriyor , yazık diyorum o insalara ve acıyorum başka da bir şey diyemiyorum.

Son olarak iki tane arkdaş da Bosch'la kıyasladığınız için dalga geçmiş, sanırım arkadaşların marka fanatikliğinden kulakları sağır olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Çamaşır makinenin ses sevyesi gerçekten videolardaki Bosch'lara oranlar oldukca düşük. Hayırlı olsun güle güle kullan.

Yeminle sizinn makinenin videosunu izlerken sesi son ses yaptım izledim ama diğer iki videodaki boscları izlerken özellikle i-dos'u izlerken sesi en fazla 15.sevyeye kadar açabildim mübarekler traktör gibi ses çıkarıyorlar.Bir de insanlar bunlara sessiz diye dünyanın parasını veriyor , yazık diyorum o insalara ve acıyorum başka da bir şey diyemiyorum.

Son olarak iki tane arkdaş da Bosch'la kıyasladığınız için dalga geçmiş, sanırım arkadaşların marka fanatikliğinden kulakları sağır olmuş.

son noktayı koydun ya helal olsun sana aynen boschun fırçalılarına göre sessiz ama bi video koyarım fırçalı motordan soğursunuz

• quote:

son noktayı koydun ya helal olsun sana aynen boschun fırçalılarına göre sessiz ama bi video koyarım fırçalı motordan soğursunuz

Teşekkür ediyorum Ben Bosch'un fırçalı motorunun dünyadan çıkan sesini biliyorum ama koysana lütfen ön yargılı pahalı marka fanatikleri bakalım ne diyecek
    Ben de köye gidince ananemlerin Bosch'unkini çeker koyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Teşekkür ediyorum Ben Bosch'un fırçalı motorunun dünyadan çıkan sesini biliyorum ama koysana lütfen ön yargılı pahalı marka fanatikleri bakalım ne diyecek
    Ben de köye gidince ananemlerin Bosch'unkini çeker koyarım.

bugün olmazsa yarın koyarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.