Şimdi Ara

Incredibles 2 (2018) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
3.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Cinemaximum'da, üzerinde 22 Haziran yazan posterini bile görmüştüm. Nasıl bir şey düşünerek böyle yaptılar acaba, muhtemelen o zamana kadar ya da çıktıktan bir süre sonra blu rayi çıkar ve bu da izleyici sayısını azaltır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    FIFA World Cup yüzünden muhtemelen. Birçok filmin avrupadaki vizyon tarihleri hep ileri alınıyor. Şimdi düşününce mantıklı aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 6 Haziran 2018; 15:31:10 >
  • Filmin Türkiye'de geç vizyona girmesinin sebebi Dünya Kupası ise yazıklar olsun. Bari 1 ay erteleyin 3 ay nedir be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp!deR -- 15 Haziran 2018; 1:28:36 >
  • Wreck It Ralph 2'de bizde geç vizyona girecek galiba. İyice saçmaladılar.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Resmen korsana davet var.
  • Neden vizyon tarihiyle oynarsın ki arkadaş , koy bütün dünyada aynı anda izlesin millet. zaten şuan sinemalarda güzel film yok tam buna giderim diye bakmıştım ki utanmasalar seneye sokacaklar vizyona.
  • Hiç o zamana kadar bekleyemem valla, internetten açar izlerim kimse de sinemada izlemesin müstehak bunlara.
  • Malum kaynaklara düzgün hali düşse de izlesek TR çıkış tarihi beklenmez
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Gerçekten iyi hasılat yapmış. Ama bunda piyasada doğru düzgün film ve animasyon olmamasının etkisi de var. Bir de ilk yapım oldukça başarılıydı her ne kadar dönemindeki animasyonların biraz daha gerisinde kalmış olsa da. Bunu henüz izlemedik bakalım.

• 1. filmi gayet güzeldi
  • Birinci filmi çıktığında vcd sini alıp evde keyifle izlemiştim.Çok isterdim erkenden izlemeyi iyi ötelemişler valla bizi Disneye ve fanboylarına ayar olma nedenlerinden sadece bir tanesi torrent sitelerine WEB-DL düşer yakında bizde daha yeni girecek.Kayıp balık nemo nun devam filminde de aynıydı bu durum.
  • Gidenler spoilersız yorumlayabilir mi :)

• Çok güzel bir film olmuş birincisi gibi :^)

Şu olayı da aynen yaşadık

Incredibles 2 (2018)

• Filme dün gittim, malesef ilk filme kıyasla baya sönük kaldı.

Öncelikle ilk filmin en azından ciddi bir havası vardı ama bu film sanki tamamen çocuklar için yapılmış gibiydi, devamlı olarak komik olmayan espriler, sahneler felan derken baya sıkıldım açıkcası.
    Mesela Flash bile ilk filmde daha ciddi, sorumluluk sahibi bir çocuktu, burada ise tamamen komedi unsuru olarak kullanılmış, olay örgüsüde çok zorlama geldi, yeni gelen süperkahramanların saçma sapan özelliklerini görünce sanki Harry Potter izliyormuş hissine kapıldım.
    Son olarak ilk filmin sonunda Jack Jack’in özel güçleri olduğunu hepsi görüyordu, bu filmde ise o sahneyi hiçe saymışlar, kahramanlarımız bebeğin güçleri olduğunu sanki ilk kez öğreniyormuş gibi davranıyor.

Evet, bu filmi 12 yaş ve altındaki kişilere öneriyorum fakat benim gibi animasyon seven yetişkinleri büyük ihtimalle kesmeyecektir, çünkü bu film bizim için yapılmamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 25 Ağustos 2018; 12:34:37 >

• Hakkaten he öyle bir sahne vardı di mi onu ben de hatırlar gibiyim yarın kontrol ediyim :D

Ben beğendim filmi ilk filme göre daha sönük gibiydi ama çok da değil, flash ı zaten çok önemsiz yapmışlar hiç bi işe yaradığını bile hatırlamıyorum. Güzel aksiyon sahneleri yoktu açıkcası ilk filmde her karakterin tadında sahnesi vardı. Espri sahneleri fena değildi ama kesinlikle sayısı fazlaydı. Bir de o kadar da çocuk filmi değildi hocam direk şimdi aklıma gelen violet in filmin sonunda zenginler hakkında dediği söz :D

• Dün gittim kardeşimle.

Ben beğendim filmi ya, 14 yıl önce izleyenler için anlamı da bir başka olmuştur eminim.

Senaryo sanki ilkine benziyordu bence. İlk filmde Mr.Incredible ön plandayken bunda biraz daha Elastigirl çıkmış gibi.

• gayet güzeldi ilk vizyona girdiği günden sonra gittim çok da beğendim

kaldığı yerden gitmesi daha güzel olmuş bana kalırsa çocukları büyütüp büyükleri de yaşlandırmamaları daha güzel olmuş diyebilirim
  • İlk flim o kadar eskide kaldiki yönetmende ilk bölümde Jack Jack in özel güçleri olduğunu tüm ailenin gördüğünü unutmuş olmalı

Üçüncüsü çekilsin ucuncusunede giderim o ayrı ama bu flim özelinde net bir süper gücü olan düşman ile net bir final sahnesi beklerdim

• Kamera arkası ve çekim hataları olan bir son varmıydı ?

Animasyonlar da bu tarz şeyler çok zekice oluyor , hem de espirili

• İlk filmin yanına yaklaşamamış ama güzeldi aksiyon sahneleri keyifliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 25 Ocak 2019; 2:18:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.