Şimdi Ara

[İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba, 8 martta sipariş etmiş olduğum saatim 19 mart günü elime ulaşmış durumda. (18 martta eve gelmişler bulamayınca şubeye geri götürmüşler allahtan kapıya bırakıp gitmemiş) Bukadar hızlı gelmesini beklemiyordum baya sevindirdi beni

Fiyatına gelicek olursak indirimden 22.5$ (65TL) ye aldım şuanki fiyatı 45$ civarı. Bu fiyata bu saat kaçmaz ben bile bukadar kaliteli kusursuz bir saat beklemiyordum ne yalan söyliyim. 45$ da olsa verilir yani öyle söyliyim.

Saate gelicek olursak, aliexpressteki fotoğraflarında saatin camı oval gözüküyor fakat öyle değil normaldüz, kenarlarda kesik gibi mat ufak biryer var saati asıl güzel gösteren yer orası zaten. Demiri mat siyah içinde ledi felan var zaten biliyorsunuzdur. Saatte 03/19 şeklinde tarih, saturday vs şeklinde gün, yıl, alarm ve saniye var. Kordon deri kordon kalitesi bayağı iyi. 30m su geçirmez özelliği var biraz büyükçe bi saat fakat bileğiniz kalınsa gider ben böyle saatleri sevdiğim için aldım gayet şık duruyor. Almadan önce kordondaki benekler acaba absürt dururmu diye düşünmedim değil fakat en ufak bi gariplik yok saat on numara türkiyede bu kalitede bi saati 200-250 liradan aşağı bulamazsınız

Birkaç resim yükledim, eğer çok merak eden varsa videosunu felan da çekebilirim biliyorsunuz 29 unda indirime girecek saatler almak isteyene 29 martta bu saati şiddetle öneririm
     [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch [İNCELEME] Shark SH203 Sport Watch

• güncel.
  • Hocam emeğinize sağlık güzel bir inceleme olmuş. Linkini alabilir miyim özelden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Hocam emeğinize sağlık güzel bir inceleme olmuş. Linkini alabilir miyim özelden?

Teşekkür ederim dostum millet bu forumda saatlere çok ilgi gösteriyor fakat bu fiyata alınabilecek hatta fazlası fiyata alınabilecek en kaliteli saatlerden birisine hiç ilgi gelmedi, garip

Buraya da koyayım, özelden de yollarım belki birinin işine yarar, 29unda aynı mağazanın birçok ürünü indirime girecek bu dahil, tabsiye ederim

http://www.aliexpress.com/item/Shark-Black-Red-Stainless-Steel-Case-Analog-Digital-Dual-Movement-Multiple-Time-Zone-Display-Leather-Strap/1966404512.html?spm=2114.01010208.3.2.s7Vntu&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_5_10036_10035_10034_10033_507_10032_10020_10001_10002_10017_10010_10005_10006_10011_10003_10021_10004_10022_10009_401_10008_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=cfebd1b9-7027-439c-880b-92d9976d6784

• Bilgi için teşekkür ederim Gözden kaçmıştır bu konu çünkü bir ara sürekli bu saatten alıyordu forum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Bilgi için teşekkür ederim Gözden kaçmıştır bu konu çünkü bir ara sürekli bu saatten alıyordu forum

Doğrudur zaten shark tan kaliteli ve şık saatler yapan başka bir marka bulamadım ben aliexpress te, üstelik adamlar sürekli indirim yapıyor ve işini en iyi şekliyle yapıyor müşteri memnuniyeti felan
  • kordonu çok çirkin be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

kordonu çok çirkin be.

Yok be dostum emin ol kordon kaliteli ve şık duruyor eline alınca anlarsın. Saatte ufak bi kordonun başlangıç yerinde rengi atmıştı ton farkı vardı satıcıya bildirdim yenisini yolladı sağolsun. Gerçi kargo numarasını yazıyorum bulunamadı diyo yolladı mı yollamadı mı belli değil bakalım görücez
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bana da yenisini gönderdi hocam. Takip no verdi ama daha bir hareket yok bakalım.
  • ortasındaki elektronik saat ne kadar gereksiz olmuş, olmasa daha güzel olurmuş saat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

ortasındaki elektronik saat ne kadar gereksiz olmuş, olmasa daha güzel olurmuş saat

Basmayıverirsin olur biter :D sonuçta sürekli yanan birşey değil, ben bunu iki türlü saati de olduğu için aldım mesela zevk farkı
  • Saat ile ilgili yaşadığım bir sıkıntı oldu aslında ufak bir sıkıntıda değil.Bende SH082 modelini aldım geçen sene saat ile suya girmedim ama elimi yıkarkende çıkarmıyordum ve 5-6 ay sonra saatin içi buğulanmaya başladı.Elim terlediğinde de aynı durum oluşuyordu.Daha sonra bir saatçiye götürdüm içindeki contaların değişmesi gerekiyor ama bulmanız zor dedi. Farklı bir saatçiye götürdüm orda bu tip saatlerin suya çok dayanıklı olmadığını söyledi ve bakmaları için bıraktım.İçine suya karşı sanırım silikon takviyesi yapıldı.( 20 - 30 TL gibi maaliyeti oldu ) Şuan alalı 1-2 ay oldu herhangi bir sıkıntı yok özellikle kolumdan çıkartmıyorum bakalım ne olacak birde su temasından dolayı kayışı tutan sanırım köprü diyorlar onlar yapışkan yerlerinden parçalandı :)

Ali expreste kayışın aynısını buldum 12.99 USD biraz tuzlu tabi. Gittiği yere kadar gitsin olmadı yeni kayış alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_tuzla -- 5 Mayıs 2016; 9:15:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the_tuzla

Saat ile ilgili yaşadığım bir sıkıntı oldu aslında ufak bir sıkıntıda değil.Bende SH082 modelini aldım geçen sene saat ile suya girmedim ama elimi yıkarkende çıkarmıyordum ve 5-6 ay sonra saatin içi buğulanmaya başladı.Elim terlediğinde de aynı durum oluşuyordu.Daha sonra bir saatçiye götürdüm içindeki contaların değişmesi gerekiyor ama bulmanız zor dedi. Farklı bir saatçiye götürdüm orda bu tip saatlerin suya çok dayanıklı olmadığını söyledi ve bakmaları için bıraktım.İçine suya karşı sanırım silikon takviyesi yapıldı.( 20 - 30 TL gibi maaliyeti oldu ) Şuan alalı 1-2 ay oldu herhangi bir sıkıntı yok özellikle kolumdan çıkartmıyorum bakalım ne olacak birde su temasından dolayı kayışı tutan sanırım köprü diyorlar onlar yapışkan yerlerinden parçalandı :)

Ali expreste kayışın aynısını buldum 12.99 USD biraz tuzlu tabi. Gittiği yere kadar gitsin olmadı yeni kayış alıcam.

Dostum bana sorarsan bu satıcıdan aldığın üründe çıkan en ufak hatada satıcıdan yenisini istemeliydin ben 2 saat aldım ikisi de hasarlı geldi ikisinden de birer tane daha yollattırdım yeni yolladığı da su geçirdi bitane dhaa yollattırdım defolu ürün satmasını biliyo şerefsiz

• Onayladıktan ve üzerinden 3-5 ay geçtikten sonra yapacak birşey olacağını sanmıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam saati bugün geldi ama o ledi ayarlayamıyorum siz biliyormusunuz ayarlamayı, o tuşlar felan ne işe yarıyor.
  • Dostum eğer hala ayarlayamadıysan yardım ederim de büyük ihtimal ayarlamışsındır geç gördüm kusura bakma
  • Yok hocam hala ayarlayamadım valla, sadece o saati ayarladım led olan. Gün ay felanda varmış anlamadım ben pek
  • bak dostum saat normal dururken bir defa sol alta bas saat gözüksün saniye yeri yanıp söncek sağ üstten saniye sıfırlıyosun geçiş için sol alta basıcan saat gelcek sağ üstten arttırıyosun geçiş için yine sol alt dk ye geçicek sağ üstten arttırıyosun sonra sol alta basıcan yıl gelcek felan öyle tek tek ilerleyerek düzelte düzelte yap. ularım becerebilirsin
  • saol hocam yaptım, yeni saat gönderdi demişsiniz geldimi acaba
  • shark military serileri ayrı bir efsane olmuş aslında almak lazım bir tane.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.