Şimdi Ara

[İNCELEME] Hubsan H501S Quadcopter Drone 205$'a Müthiş Özellikler: GPS, Follow Me, 1080P 5.8G FPV .. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
11.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demircim

Merhaba, teslim alabildiniz mi paketi?

Dun bana gonderdikleri formu doldurup formu ve yaninda tc kimlik on arka, fatura, kapsam disi belgesi ve urun linkini mail olarak yolladim. Bugun mail geldi evraklari eksiksiz aldik diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demircim kullanıcısına yanıt
    144TL vergi cikti. Internet sitelerinden odedim. Aras Kargo ile adresime yollayacaklar.

• forumapp28 F kullanıcısına yanıt
    Keşke AliExpress ten alsaydın hiç bunlarla ugrasmazdin vergi vs

• En uygun fiyat banggood da şu an. Bir de normal kargo ile gönderse.

• quote:

En uygun fiyat banggood da şu an. Bir de normal kargo ile gönderse.

Bugün geldi. Kumandası Li-Po pil ile geliyor. Dron yeni sürüm. Yanında kamera filtresi var yapıştırmalı. İsterseniz yapıştırabiliyorsunuz. Kumanda içinde güneş koruması var ekran güneşte sönük gözükmesin diye.
  • forumapp28 F kullanıcısına yanıt
    Kumandanın li-po ile gelmesi kullanım açısından iyi olmuş. Keyifli uçuşlar.

• quote:

Kumandanın li-po ile gelmesi kullanım açısından iyi olmuş. Keyifli uçuşlar.

Teşekkürler.
  • arkadaslar merhaba,

ilk drone um olacak ve arastırmalarım sonucunda hubsan markasında karar kıldım.

İki model arasında kararsız kaldım h501c ve h502e. iki model icin takıldıgım soruları asagıdaki gibi sıraladım bilgisi olan arkadaslar yardımcı olabilirse cok sevinirim.

- 502 modeli belirgin bir sekilde boyut olarak daha ufak ne gibi dezavantajları olabilir? (ruzgarda vs)

- brushed motor omru daha dusuk deniyor ne kadar omurlu olur acaba?

- benim baktıgım modeller fvp ozelligi bulunmayan modeller, bu modellerde home return ozelligi basarılı bir sekilde calısır mı kaybolma durumuna karsı risk almak istemiyorum.

Bunlar harici sizlerin de ayrıca oneriliriniz olursa dinlemek isterim.

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroz -- 19 Mayıs 2017; 11:17:37 >
  • buroz B kullanıcısına yanıt
    H501 c gozu kapalı.h501s tennteknfarkı kumanda

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

H501 c gozu kapalı.h501s tennteknfarkı kumanda

Hocam cevap icin tesekkurler. Peki 501 in fpv modelini almaya deger mi 50 usd var arada

• buroz B kullanıcısına yanıt
    Deger bende cok kararsiz kalmistim ama en sonunda aldim.hatta advantec modelini 20 $ farkla almadigima pismanim

• Bugün bende dronla kumandayı güncelledim. Bir ara dron gitti sandım ışıkları dahi yanmıyordu. Yanlışlıkla kumandanın yazılımını drona atmışım ondanmış :D Birde kumanda ilk başta dronu görmedi onuda fotoğraf tuşuna basılı tutup kumandayı açtım sonrada dronu düzeldi.
  • aldığımızda vergi çıkmıyor mu?Bangoodla aliexpress arasındaki fark nedir ki?
  • arkadaşlar dronumu kaybettim kendi kendine kontrolden çıkıp gitti, bulamadım kontrol edemedim kumandada komutlara tepki vermedi, aldı başını gitti. gps sapıttı galiba. rüzgarda vardı tabi,

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

arkadaşlar dronumu kaybettim kendi kendine kontrolden çıkıp gitti, bulamadım kontrol edemedim kumandada komutlara tepki vermedi, aldı başını gitti. gps sapıttı galiba. rüzgarda vardı tabi,

geçmiş olsun hocam. ben de üründen almayı dusunuyordum, sizce rüzgardan mı kaynaklandı acaba yoksa cihaza güvenilip pek ucurulmaz mı?
  • termomen kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Yükseklik ve uzaklık neydi? Rüzgar çok muydu? RTH ye basınca mı sapıttı? Yoksa basmadan önce mi?

• cihazı normal seyrinde kullanıyordum 3.pilin ortaladındaydı, yaklaşık 30mtre üstümde aniden anlamsız bir şekilde güneye doğru hızla yol almaya başladı yani kumanda devreden çıktı gps donmuştu kumandadaki çalışıyor cihazdaki rakamlar sabit kalmıştı görüntü vardı, 500 600 metre sonra görüntüde gitti. yani anlayacağınız cihaz sapıttı rüzgar vardı ama o kadar aşırı değildi. pek sağlıklı güvenilir cihaz değil özellikle benim gibi şehir merkezinde kesinlikle oynamayın.

• https://www.banggood.com/Hubsan-X4-H501S-5_8G-FPV-With-1080P-HD-Camera-Brushless-Motor-GPS-RC-Quadcopter-RTF-p-1004657.html?rmmds=category alsam nasıl olur önerirmisiniz 740 tl diyo ve 8 bussineees diyo 1 haftada teslimmi oluyor
  • ati1919 kullanıcısına yanıt
    190 lirada vergi artı bide kapsam dışı belgesi almak gerekiyor

• termomen kullanıcısına yanıt
    anladım hocam saolun 2.el dji p1 bakayım ben başka uyguna güzel özellikleri olan dron yok herlde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.