Şimdi Ara

INCELEME: EVGA GeForce GTX 580 Turkiye'de ilk! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
6.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evga neden tr de satılmıyor bu arada vatan elektro gibi yerlerde
  • Turkiye pazari EVGA'nin ustun musteri memnuniyetine henuz hazir degil.
  • evet ne yazık ki 10 sene garanti vermeye hazır distribütör yok.
  • Hayırlı olsun (biraz geç oldu ama yeni gördüm konuyu...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Merhaba,

Acceleration Pack ve REX yuklu olarak, grafik ayarlari mumkun olabilecek en yuksek duzeyde ve 1920x1200 cozunurlukte Istanbul Ataturk'ten kalkis aninda MIN FPS 26, MAX FPS 123, AVG FPS 81 gibi degerler aldim, ki gayet tatmin edici diyebilirim. Test verilerine ilk mesajdaki hotfile linkinden ulasabilirsiniz.

Tesekkurler,

Hicks

Bilgi için teşekkür ederim.
  • Evga Gtx580 leri Türkiyede kim satar nereden alabiliriz, bilginiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalıyakalı

Hayırlı olsun (biraz geç oldu ama yeni gördüm konuyu...)

Cok tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellerim_kirli

Evga Gtx580 leri Türkiyede kim satar nereden alabiliriz, bilginiz varmı ?

Evga henuz Turkiye'de satilmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellerim_kirli

Evga Gtx580 leri Türkiyede kim satar nereden alabiliriz, bilginiz varmı ?

Hiçbir sanal mağazadan alamazsın.
  • aynen newegg de yollamıyor türkiyeye diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

480 e sahip olanlar kesin değiştirmesi gereken bir kart olarak görüyormusun bunu hicks hocam sence???

şu soruma cevap bekliyorum hala
  • quote:

quote:

480 e sahip olanlar kesin değiştirmesi gereken bir kart olarak görüyormusun bunu hicks hocam sence???

şu soruma cevap bekliyorum hala

Merhaba,

Kusura bakmayin lutfen, atlamisim sizin sorunuzu... Performans icin degistirilmesini onermiyorum cunku alacaginiz performans farki yaninda edeceginiz zarar daha fazla olur ama fan sesi ve sicaklik konularinda sikintiniz varsa degistirilebilir. GTX 580 halihazirda high-end bir kart almayi dusunen kisilere onerebilecegim bir karttir...

Tesekkurler,

Hicks

• teşekkür ederim hocam sorun değil bir arkadaş vardıda değiştirmeyi düşünüyordu..dedim 1250 watt coolermaster psun var zaten gerek yo 480 sli bile yaparsın...satıp masrafa girme 1 süre dedim kendisine...bencede sıfırdan kuracak kişilerin için daha mantıklı bir kart 580
  • Hicks kartın hayırlı olsun dostum..Bende evga gtx 295 vardı sonra EVGA SuperClocked modelini aldım.daha doğrusu akrabaya aldırdım amerikadan.Hicks'ten biraz ucuza geldi benim ki ben öyle inceleme için uğraşamadım ama evga gerçekten mükemmel bir firma.senelerdir ati kullanıyorum son 1.5-2 senedir evga sayesinde nvidia kullanıyorum ve çok memnunum.bilgisayar parçaları alıp satan bir firmanın yada distribütörün mutlaka ülkemize getirmesi gerektiği bir firma.benim kartım fabrika çıkışı hafif overclock edilmiş.dilerseniz precision diye bir programla daha yüksek seviye o.c. yapabiliyosunuz.diğer taraftan su soğutma kullananlar için evganın yeni, üzerinde su bloğu olan modeli de var.aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=015-P3-1589-AR&family=GeForce%20500%20Series%20Family&sw=

2 sene önce su bloğundan çıkan sızıntı yüzünden 1 aylık 4870x2 kartımı yaktıktan sonra su soğutma yapmaya korktuğum için ben bu modeli düşünmedim ama su soğutma ile ve düzgün bir board ile bu kartla türkiye rekorunu rahat zorlarsınız..ben yaklaşık 2 senedir evga kullanıyorum ve sorduğum her soruya ertesi gün cevap veriyorlar..müşteri ilişkileri neredeyse mükemmel ve her sorunla ilgileniyorlar..bu konuda ocz ve evga gerçekten çok çok iyiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thule -- 30 Kasım 2010; 9:36:46 >

• Hayırlı olsun.Kart dehşetmiş valla
  • GTX 580 Default 772/4008

Performance:

INCELEME: EVGA GeForce GTX 580 Turkiye'de ilk!

Extreme:

GTX 580 Overclock 900/4500

Performance:

Extreme:

• üstad ikimizede hayırlı olsun güle güle kullanırız inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

üstad ikimizede hayırlı olsun güle güle kullanırız inş.

Tesekkurler, size de hayirli olsun, iyi gunlerde kullanin kartinizi...
  • evet @Hicks haklıymışsın kartın sesini daha duyamadım, gerçekten ciddi bir optimizeden geçmiş gpu ve soğutucu.

gtx480 daha oyunların 5. dk sında başlıyodu senfoniye
  • 570 iyi fiyattan girerse570 patlatıcam bende
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.