Şimdi Ara

İncehesap iade hakkında? Edit:iade yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısaca özet geceyim arkadaşlar. 2019 Aralık ayında hazır sistem pc aldım. Daha sonra ekran kartı arızalandı sorun yaşadım vs. Servise gönderdim, oldu dediler tekrar geldi. Kısa süre içinde tekrar arızalandı ve ellerinde aynı kart olmadığı için bir üst model gönderdiler. Bu yeni kartta arızalandı onuda gönderdim. Stok olmadığı için iade yapalım veya yeni kart alın farkı ödeyebilirsiniz dediler. İlk giden kart Asus Tuf 5700xt idi yerine gelen Asus Rog Strix 5700 xt. Bana iade rakamı olarak faturada yazan tutarı mı vericekler yoksa şu an ki güncel rakamlar üzerinden mi olucak? Benlik bir durum olmadığı için değer kaybı yaşamış oluyorum prosedürleri bilmiyorum ama güncel rakam üzerinden olması gerekmez mi iade ücreti? Yetkili incehesap abisi ya da bilgilsi olan birileri yardımcı olabilir mi acaba. Konu yerinin burası olmadığı kanaatinde olan varsada söylediği yere tekrar acabilirim konuyu.

Edit: Fatura tutarı üzerinden değil daha sonra değişimden gelen üst model kartın ücreti üzerinden iade yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoche. -- 18 Eylül 2020; 19:45:45 >

• Faturada yazan iade edilir, güncel fiyat her dakika değişiyor zaten
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Ödemesi taksit ile yapılmıştı. Taksitlerde bitti. Bana iadesi de mi taksitle olucak?
  • Smoche. kullanıcısına yanıt
    Siz bankaya taksitli ödediniz zaten onlara değil, ibana iade isteyebilirsiniz
  • İade tutarı olarak değişim yaptıkları üst model kartın rakamı üzerinden yapıcaklarmış. 3200 fatura tutarı görünüyor ama değişimden gelen kartın rakamını iade yapıcaklar. (3800₺)
  • İade sağlandı. Oksit bilişime yardımları için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.