Şimdi Ara

İncehesap Gaming Gecesi İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
132
Cevap
2
Favori
7.989
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> İncehesap Gaming Gecesi İndirimleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9434 Mesaj
    Arkadaşlar benim gibi bu indirim gecesinden James Donkey 710 kulaklık alan var mı? PUBG vb. FPS oyunları oynuyorum, eski kulaklığıma oranla silah seslerinde çok fazla artış olduğu gibi ayak sesleri de o derece azaldı. Ekolayzır ayarları denememe rağmen bir türlü ortasını bulamadım. Var mı aynı durumdan muzdarip olan ya da çözümünü bulan? Çözüm bulamazsam kulaklığı iade etmeyi bile düşünüyorum. Keşke Corsair kulaklığı alsam diye bile uhte oluştu kafamda.

kulaklık vücuda temas ettiği için iade almazlar, 7.1 açıksa onu kapat oynadığın oyunda ayarlarda ses modları varsa onları dene
    |
    |
    damn2u kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

kulaklık vücuda temas ettiği için iade almazlar, 7.1 açıksa onu kapat oynadığın oyunda ayarlarda ses modları varsa onları dene
    İlginç bir yaklaşım. Telefonlar vücudumuzla (kulak/el) temas ediyor ama iade edilebiliyor kanunen. İç çamaşırı, mayo dışı diğer tekstil ürünleri de iade edilebiliyor. Herhalde bir sürü daha örneklendirilebilir. Sizin iddianız kanunun hangi bölümüne dayanıyor kaynak gösterebilir misiniz?

bir sürü örnek verinceye kadar her hangi bir siteye girip iade koşullarına baksan daha yararlı olurdu kanunu da incehesap'a sorarsın
    |
    |
    damn2u kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

bir sürü örnek verinceye kadar her hangi bir siteye girip iade koşullarına baksan daha yararlı olurdu kanunu da incehesap'a sorarsın
    Sitelerin iade koşulları değil kanundur uyulması ve uygulanması gereken. Sanırım firma çalışanısın ya da konuyu açınca gereksizce sahiplenip gereksiz çıkışlar yapma hakkını kendinde gören bir cahil cesaretli örneğisin. Neyse zaten ürünleri iade etme aşamasına geçtim, onaylanıp para tarafıma yatarsa buraya gerekli ekran görüntülerini de atarım insanlar yanlış söylentilere kulak asmayıp hakkını aramaya çalışsın diye.
    |
    |
    Bu akşam da var galiba. Yerimizi alalım bakalım neler çıkacak?
    Ryzen 3600 düşse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tifosi6178_

quote:

Orijinalden alıntı: incehesap.com

Merhaba,

Önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak, gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Alıntıları Göster
    Beklemedeyiz bir umut bakalım...
    |
    |
    Olur da James Donkey monitörü almak isteyen ama hiç bir yerde adam gibi inceleme bulamayan çıkarsa an itibari ile ürünü incelemeye çalıştım. https://forum.donanimhaber.com/james-donkey-27inc-144hz-1ms-monitor-incelemesi--142007337#142007337 burdan ulaşabilirsiniz.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.