Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3080 suprime daha fiyatı çıkmadan nasıp tükendi yazıyor stoksuz kartı koymuşsunuz, artık fiyatı 5.000 TL yazarsınız, zaten stoğu yok, diğer gün de 5.000 TL ye 3080 suprime sattık diye reklam yaparsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt

Hocam stoğu sonradan açıyorlar. Kimse öncesinde almasın diye.

• inş, alacağımdan değil, tuhafıma gitti,

• wearesorryserver kullanıcısına yanıt

yok haklı bir tepki sizinki ben de zamanında aynı tepkiyi vermiştim.

• Şunu hatırlatma baabında koyalım :) İnce LHR yazmamış ama süpriz yapmaz inşallah.

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
    İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]amazon.es
    MSI RTX 3080 SUPRIM X 10G LHR Placa gráfica NVIDIA GeForce RTX 3080 10 GB GDDR6X
    https://www.amazon.es/-/pt/dp/B096SNGG6G

3080ti'yi 15'ten satıyorlar suprimi kaçtan verecekler merak ediyorum açıkçası.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    14 kusure geliyordu aynen iyi paylasim hocam sagolun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

1360€ 13.600 diyelim. LHR ve LHR olmayan arasında 40€ fark var avrupada 14 diyebiliriz yani lhr'size.

https://www.mediamarkt.de/de/category/_nvidia-rtx-3080-773530.html

• https://www.incehesap.com/lian-li-gb-001-sarkma-onleyici-ekran-karti-destek-braketi-fiyati-48675/

Fiyatı uygun deyip de almayın derim. Kartın sarkma yapan kısmı orası değil; gereksiz harcama olur. Kartın desteklenmesi gereken yeri burasıdır asıl:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu yalniz cok guzel bir braket gibi gelmisti.

Hocam paylaşım icin tesekkurler ben de ne kadar akillica diyordum ama dediginiz gibi dusununce ve gorunce anlasiliyor gereksizliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 30 Temmuz 2021; 21:20:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Hocam stoğu sonradan açıyorlar. Kimse öncesinde almasın diye.

Genelde öyle ama 3 hafta önce I7 işlemci için stok hiç açmadılar dolayısıyla satın alamadık. Ama nedense stok sayısı bir bir azaldı. Böyle cambazlıkları da var @incehesap.com 'un......

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    O kısım zaten slota giren yer ve oynama yapması mümkün değil gibi. Kapak kısmına bakan yerde alttan destekleyecek bir şey yok ve kartın ağırlığına göre sarkma yapma olasılığı var. Benim düşüncem böyle.

Ben şundan almıştımhttps://www.trendyol.com/3darc/ekran-karti-tutacagi-gpu-holder-gpu-sarkma-onleyici-ekran-karti-tutucu-p-46834975?from=order-detail 3D yazıcıdan üretmiş. Yükseklik ayarı da var. Uyduruk gibi duruyor ama iş görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 30 Temmuz 2021; 21:30:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke amazonda çok çeşit olsa lg nin yeni serisini getirirlerse alacağım yoksa aradığım modellerden birini hepsiburada satıyor ona yöneleceğim artık...

• Mitra kullanıcısına yanıt

Aynen öyle yaptılar hocam.

• 3080 ve 3060'a hiç stok girmediler İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

3080 ve 3060'a hiç stok girmediler  

böyle bir rezillik olamaz

• İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

Açıldığı anda tam 22:00:01 itibariyle tükenmiş durumdaydı ürünler.

Anlaşılan o ki incehesap da bazı gereksiz ve yersiz hareketlere yönelmeye başlamış.

Ürünler bu fiyatlara satılmadığı halde satılmış gibi göstermek bu gibi gelişmekte olan firmaların işi olmamalıdır.

• lhr siz o kartlar, belliydi böyle olacağı, bir abimiz telefon açıp ayırttı işte şaşırmadım

• Demekki 15.000'e 3080ti satıp 16.000'e 3080 satıyorlar (satmıyorlar). Bunuda dünyanın başka bir yerinde göremeyiz sanırım.

Hayır madem satmayacaksın 13.000 yaz nedir yani İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.