Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.188
Cevap
229
Favori
1.037.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hazır sitem hakkında ne düşünüyorsunuz? içindeki ekran kartı dışında sanki parasının hakkını vermiyor

• 16.04.2021 Gaming Gecesi Listesi

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Bu geceki fırsatlar cidden şahaneydi 8 bin'e 3080ler 6 bine 3070ler....Hele Xbox Series X'teki indirim neydi ya öyle 5600 TL sudan ucuz. Cidden teşekkürler İncehesap'a ne kadar müşteri dostu bir site, Amerikalıların Amazon'u, BestBuy'ı, Wallmart'ı, BH'si varsa bizim de İncehesap gibi tamamen müşteri odaklı bir satış sitemiz var. Diğer yamyam teknoloji satıcıları gibi elde kalan malları itelemeye, bindirimden indirim yapmaya çalışmayan bir site... Kim yönetiyorsa, bu incehesap gaming gecelerindeki stokları olsun ürünleri olsun kim ayarlıyorsa ellerinden öpülmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 17 Nisan 2021; 3:27:32 >
  • 3400g fiyat güzelmiş cidden ekran kartı yokluğunda falan cs go tarzı oyunlar için ideal. Soğutucuyla falan bide.

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• İncehesap amd'ye çalışıyor, tüm hazır sistemler ryzen İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• koltuk aynı fiyata tekrar satışta almak isteyen varsa 46 tane stok gözüküyor

• @incehesap bu akşam 8 veya 16 gb ddr4 2933 mhz veya üstü notebook ram bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 23 Nisan 2021; 16:27:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 Nisan 2021

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Tam bir çöp gecesiydi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gördüğüm en berbat @incehesap.com indirimiydi. boşuna bekledim.

• Corsair harpoon rgb pro kullanan var mı? Fiyat şu an bile piyasadan uygun indirimdeki fiyatına göre alabilirim diyorum. Amazon'dan MSİ Clutch GM08 sipariş vermiştim her an iptal edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 30 Nisan 2021; 21:38:13 >
  • Koltuk alınır mı

• 5600x Tray işlemci aldım 2600 TL

• 33.333 TL ye 3090. Hey yavrum hey, daha neler gorecek bu gozler

• 6700 xt modellerini geçen haftalarda 9400-10000 tl civarından satarlarken bu haftaki xfx 6700 xt'yi 11.111 tl'den koymuşlar. Hayır bir de swift modeli xfx'in en düşük 6700 xt modeli. Merc modeli falan olsa bir nebze anlaşılabilir.

• shad0w kullanıcısına yanıt

5600x'in zaten kendi soğutucusu işe yaramaz. Son zamanlarda bu fiyata sıfır olarak satılmıyor (ya da ben denk gelmedim), ihtiyacınız varsa bence iyi yapmışsınız.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

aynen hocam haftalardır takipteydim bu fiyata hiç inmemişti. Güya 30 stok vardı 1 dkda tükendi. Şimdi sogutucu ayrı almam lazım.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.