Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.130
Cevap
224
Favori
1.030.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz haftalarda bende aldım kullanıyorum şikayetim yok. Aldığım haftanın sonraki haftasında 689 TL'ye verdi. Yine 699 TL'den vermiş. F/P ürün...  

• Mitra kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Sonuç itibariyle beklemeye karar verdim. Zaten bana gönderilen ürün de 10700F çıktı, ilanda 10700K yazmasına rağmen.

• @Mitra hocam merhabalar uzun zamandır incehesaptan sipariş geçmiyordum 1 tb ssd aldımda kargoya verilmiş takibe tıkladığımda aras kuryenin ana sayfasına atıyor takip no ve telefon no diyor bana herhangibi bir takip no gelmedi pazartesi sanırım düzelir diye düşünüyorum sisteme işlenince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Geçtiğimiz haftalarda bende aldım kullanıyorum şikayetim yok. Aldığım haftanın sonraki haftasında 689 TL'ye verdi. Yine 699 TL'den vermiş. F/P ürün...  

Tşk ederim hocam sizin sayenizde aldım takip ettim 1 tb ssd bekliyordum hatta size sormuştum.

• pointlessaeva P kullanıcısına yanıt
    Mojidozirikato kullanıcısına yanıt

Rica ederim. İsabetli karar olmuş.. 

@Mojidozirikato

Rica ederim. Güle güle kullanın. Salı, çarşamba elinizde olur tahminen..

• Verdikleri MSI Force GC30 gamepad'i kaçırdım... Bu hafta tekrar vermeleri için istek yapayım belki görürler.. 

• Monitör indirime girer mi sizce? Daha öncelerden oldu mu bilmiyorum

• bol stoklu rtx 3060 istiyoruz @incehesap.com

• aksesuar ve çevre birimleri gecesi olacak galiba

• eskıden ıslemcı ekran kartı dolu olurdu ılk bılesenler...

@incehesap.com

• 256GB flash ve 128GB flash var  

• üzerinde eşşek yazan mousepad i alacak var mı gerçekten

• Bu mining krizi görüldüğü gibi sadece ekran kartını değil, dolaylı olarak tüm oem sektörünü etkiliyor fakat anakart üreticleir aynı zamanda ekran kartı ürettiği içinde herhalde anakart satamamış vs. pek dert etmiyorlar.

• Pny'nin taşınabilir ssd'si hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 26 Şubat 2021; 20:6:21 >
  • MSI Force GC30 gamepad'i tekrar verirseniz sevinirim. Geçen hafta kaçırdım...

@incehesap.com

https://www.incehesap.com/msi-force-gc30-kablosuz-gamepad-fiyati-43259//

• Hazır sisteme hediye kampanyası bile yok heralde.

• Yine fiyasko gecesi. Doların hareketlenmesiyle fiyatları şişirmişler. 5600x 3000 lirayı devirmiş indirimde bile fiyatı bir halta benzemez. İşin komik yanı dolar her yükseldiğinde fiyatlar aniden yükselirken dolar düşünce fiyatlar aniden düşmüyor. Dolayısyıla aynı durum bir kaç kere tekrarlayınca ortaya saçma sapan fiyatlar çıkmaya başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne 10400f miş ya. Ne stokmuş arkadaş?
  • omen monıtor hakkında bılgısı olan ?

baya ıyıye benzıyor

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.