Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.127
Cevap
224
Favori
1.029.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aricie

10700f aldım. Ödeme yapılmasına rağmen ödeme ekranında takıldı kaldı. Sayfayı yenilediğimde ödeme onaylandı yazıyordu. Mükemmel bir fiyat olmasa da 2399 lira fena fiyat değil gibi.

az once kontrol ettiğimde 2. elde 2700 den aşağı ilan yoktu . iyi fiyata aldınız diyecektim ki aldığı gibi ilan açanlar var:)))

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Tuf K1 klavyeyi sonunda dayanamayıp aldım bakalım memnun kalacak mıyım. Elimdeki mekanik çift basmaya başladı artık emeklilik zamanı geldi. Var mıdır Tuf K1 kullanan, bir yorumda bulunabilse çok mutlu eder beni. İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• tyro06 kullanıcısına yanıt
    Aynen devir TKL devri, Corsair almazsam Razer alırım, şu fiyatlar insan gibi olsa bir...

Şuan güncel blackwidow var ama yerime büyük geliyor yoksa clicklerine aşığım.

Pny ssd ve apacer ram aldım yedek olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Ocak 2021; 22:37:15 >
  • SeSioN kullanıcısına yanıt

herhangi bir sıkıntı yaşamadım , yükseltmek amaçlı ... oyun vs oynamıyorum

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Görselde TKL modelini kullanmışlar ama klavye TKL değil malesef.

• capacitor C kullanıcısına yanıt

Her gün daha ne kadar şaşırabilirim diyorum ama yine de şaşırıyorum. İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• aricie kullanıcısına yanıt

Bir uyanık kendileri ya, ihtiyacı olan alamıyor uyanık al-satçılar kar peşinde koşuyor. Kimsenin malında gözümüz yok ama içten içe olumlu hisler beslemiyorum bu arkadaşlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

msi b460m pro ve team 500'lük m2 kaptık.

pro dün trendyolda 60 lira daha ucuzdu bende pny ssd aldım

• exclbr kullanıcısına yanıt

Evet enteresan stok yok ama sayaç ilerliyor kim alıyor bunlari İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]  sanırım bir sayaç var otomatik düşüyor stok bundan bu anlaşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noprektam9113 kullanıcısına yanıt

Ben yeni aldım. öteki arkadaş soruyordu ben tavsiye ettim.

• Team CX2 1TB Sata SSD alınır mı oyun diski olarak. Ne diyorsunuz?

• Team sata ssd'leri ve PNY 256 GB sata ssd fiyatları çok iyi... Ben bir Team 1TB aldım. 700 TL. Stok bitmiş bu SSD'ler de .. Bazı ürünlerde stok yenilemesi yaptılar mesela PNY 240GB'da bir an stok bitti ve gelince haber ver çıktı. Biraz sonra sayfayı yenileyince stok geldi..

• Ne var ne yok götürmüş millet.

• Akşamüzeri kırılan kulaklığımın yerine acil arayışa başlarken indirim günleri aklıma geldi. 1 adet hp omen blast kulaklık aldım, umarım hata etmemişimdir :) Kullanan ya da bilgi sahibi olan birisi varsa bilgi verirse sevinirim.

• Mining yapıldığını nerden anlıyo ekran kartı üreticileri :D Aldığımdan değilde merak ettim

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: DansEdenPalyaco

Akşamüzeri kırılan kulaklığımın yerine acil arayışa başlarken indirim günleri aklıma geldi. 1 adet hp omen blast kulaklık aldım, umarım hata etmemişimdir :) Kullanan ya da bilgi sahibi olan birisi varsa bilgi verirse sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147266504

2 hafta önce kampanya da idi bu kulaklık. Bu alan @Quiet00 arkadaş sana bilgi verebilir bir sor istersen..

• DansEdenPalyaco kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce satın aldım kullanıyorum hiç pişman değilim alırken çok tereddüt ettim ama kulakta da rahat oyunlarda da yeterli seviyede sesi var, mikrofonu da gayet yeterli. sipariş verdikten sonra bim'in steelseries haberi geldi ama iptal etmedim hp'ye güvendim dün de alan arkadaşımla birlikte arctis 1'le karşılaştırma yaptım kesinlikle daha iyi olduğunu söyleyebilirim tam bir f/p
  • Kamera aldım ama nasıl çıkar bilmiyorum normalde c922 alcaktım bakalım hayırlısı.

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.