Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.037.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 aydır kullanıyorum bana göre ürün çok güzel hayırlı olsun
  • Rick Sanchez kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam sizde hayrını görün İnş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Çok araştırma yaptım fiyatına göre en iyisi buydu sanırım.

Bunun birde pivotlu olanı var ki şuan Vatan Bilgisayar da 1.700 TL düşmüş ancak bu aldığım ürün pivot dışında 1 tık daha iyi.

Hocam hayırlı olsun, ben de aldım aynı ürünü. Technopat'ta kötü yorum yazanlar olmuş ama hepsiburada'daki yorum sayısı fazla ve çok pozitifti ona güvenerek aldım. Umarım ışık sızması, ölü piksel gibi şeylerle karşılaşmayız.

• The Imp kullanıcısına yanıt

Sizede hayırlı olsun hocam.

Yorumlara bakarsak eğer inanın 10 Bin TL monitör koy yine olumsuz bir şey yorum çıkacaktır illa. Çok takmamak lazım.

Söz konusu Asus ise 3 yıl garantili olması 1 ms 165hz Freesycn premium (sıfır yırtılma) ve bir çok teknolojisiyle beraber ortaya şık bir tasarımla 1.500 efsane bir monitör aldık.

İncehesap bu hafta kıyak gibi bir şey yaptı ürünün tek eksiği pivotu olmaması onun dışında 1080p için bizim gibi fiyatının hakkını isteyenlere tam bir biçilmiş kaftan. Ürün 3 ay önce piyasa yeni çıkan ürün olmakla beraber içerisinde dp kablosu dahi çıkıyormuş İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

Ayrıca 7 dakika 100 tane ürün bitince galiba extradan 50 tane yakın hızlıca tekrar koydular. Anlaşılan o ki bir tek zeki olan biz değiliz işi bilen herkes saldırdı monitöre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arseyus -- 19 Aralık 2020; 2:37:35 >

• en son olan indirimlerin fotoğrafını atabilecek varmı merak ettim

• kargo hızları ne durumda ? en son 2-3 ay önce takip ediyordum biraz gecikiyorlardı bu hafta da kulaklık lazım oldu görünce aldım. 20-30 lira ucuza aldık diye 1 hafta kargo beklemeyiz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

kargo hızları ne durumda ? en son 2-3 ay önce takip ediyordum biraz gecikiyorlardı bu hafta da kulaklık lazım oldu görünce aldım. 20-30 lira ucuza aldık diye 1 hafta kargo beklemeyiz umarım.

Önceki hafta siparis geçmistim sorun olmadı. zamanında geldi.

• 18.12.2020 Gaming Gecesi

Edit: Hatalı ss almış uygulama sadece bir kısmı gözüküyor...

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 19 Aralık 2020; 18:39:24 >
  • Bu konu ana konu ise 9.aydan sonra ki gaming gecesi listeleri nerede acaba? İlk posta onları da ekleseniz de ana konu mantığı tam manasıyla yerini bulmuş olsa

• Şu ana kadar ürünler çöp

• Ben dunyada bu kadar ekran kartı stok sıkıntısı yasanan bir dönem gormedim inanılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3060ti 4800 lira olursa alırım

• Sapphire Pulse RX 5600 XT BE hakkında fikri olan var mı fiyatı makul olursa alınır mı?

• 10100f 650 TL olursa alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Sapphire Pulse RX 5600 XT BE hakkında fikri olan var mı fiyatı makul olursa alınır mı?

2700 lira civarı olursa f/p diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

3060ti 4800 lira olursa alırım

3500 TL civarında olursa çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

2700 lira civarı olursa f/p diyebiliriz.

Alıntıları Göster

Aynen hocam, Black Editionmuş bu model biraz baktım da. Normal Pulse için bayağı yorum eski seri soğutma / yeni soğutma muhabbeti falan var. Biraz karışık :)

• oyuncu koltuğunu görünce kahkaha attım sünnet çocuguu koltuğu gibi :D :D :D

• Arkadaşlar indirimi bekleyenler page capture tarzı tarayıcı uygulamaları kullanarak ekran görüntüsü alabilirler mi? İmkan olmadığından bugün takip edemeyeceğim, bari hangi ürün hangi fiyattan satıldı sonradan görme şansımız olsun.

• 3600 ne olur acaba

• 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.