Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MX Brown, en kötü basma hissi olan switch olabilir, iğrenç gelmişti bana yarınsı satmıştım.

• İndirim falan kalmadı artık. Zaten en ucuz veren yerde de bu fiyatlar var. Ne anlamı kaldı bu tantananın.

• Geçen hafta 350'e koyulan ürün 700'e satılıyor, bu fiyat belirleyen kişinin kafasını çözemiyorum.

• su asusun red switch klavyesi iyi midir sizce? fps oyunları oynuyorum genelde, ara sıra moba. corsair k70 vardı seneler once aldıgım bazı tusları cift basmaya basladı omrunu doldurdu heralde.

• Informed I kullanıcısına yanıt

Amazon'dan Brown switch olanı alıp iade etmiştim, yorumumu okumak istersen:

https://www.amazon.com.tr/gp/customer-reviews/RP0LNETKV0ZKL/

James Donkey 610S Red Switch klavyeden gayet memnunum. Ne yay sesi var ne başka bir problem, 189 TL'ye almıştım inanılmaz F/P bir klavye.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

MX Brown, en kötü basma hissi olan switch olabilir, iğrenç gelmişti bana yarınsı satmıştım.

Hocam ben yazı/kod yazmaya uygun bir klavye arıyorum, red switch önerdiler ancak fazla alternatif yok. Full size ve blue switch kadar sesli olmasın yeter. Sizin öneriniz var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Geçen hafta 350'e koyulan ürün 700'e satılıyor, bu fiyat belirleyen kişinin kafasını çözemiyorum.

aynen hocam sepete ekledim alacaktım sayfayı bir yeniledim 699tl .. ayıptır ya zaten o fiyatlara herkes satıyor o kulaklığı

• Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram ramlar 549tl nasıldır arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Informed

Hocam ben yazı/kod yazmaya uygun bir klavye arıyorum, red switch önerdiler ancak fazla alternatif yok. Full size ve blue switch kadar sesli olmasın yeter. Sizin öneriniz var mı.

Alıntıları Göster

indirimlerde 180 tl ye dusuyordu. nolur bılmem. takıp edıp alın

https://www.incehesap.com/james-donkey-610s-oyuncu-gaming-klavye-fiyati-43723//

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Amazon'dan Brown switch olanı alıp iade etmiştim, yorumumu okumak istersen:

https://www.amazon.com.tr/gp/customer-reviews/RP0LNETKV0ZKL/

James Donkey 610S Red Switch klavyeden gayet memnunum. Ne yay sesi var ne başka bir problem, 189 TL'ye almıştım inanılmaz F/P bir klavye.

Anlaşıldı hocam sağolun, ben de takip ediyordum 610s'i ama son zamanlarda cuma indirimine girmedi hiç. Trendyoldan falan kuponla bakacağım artık

• quote:

Alıntıları Göster

blue almanız lazım, redler fps oyunları icin diye biliyorum

• Saphiree 5600xt BE alınır mı normalinden ne farkı var?

• Geçen hafta 350 lira olan kulaklığı ertesi hafta 700 liraya koyanın kafasını yaşamak istiyorum. Ben o kulaklığı 700 liraya alacak olsam senin sitenimi takip ederim?

• 2080s alınır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Geçen hafta 350'e koyulan ürün 700'e satılıyor, bu fiyat belirleyen kişinin kafasını çözemiyorum.

Zaten o yüzden eleman arıyorlar galiba... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 30 Ekim 2020; 22:20:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ssuqunet

blue almanız lazım, redler fps oyunları icin diye biliyorum

Alıntıları Göster

Hocam uzun süreli ve/veya gece kullanımda blueların sesine dayanamıyorum ya, red veya brown bakıyorum o yüzden.

• Team t force tuf 2x8 3200 mhz ramleri aldım 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: başabelauno

Çok değil 2 hafta önceydi sanırım...3700x işlemciyi 2500 liraya oyun hediyesi ile vermişlerdi.2900 den tükendi yani öyle mi? :D

Alıntıları Göster

Çokta şaşmamak lazım. Döviz 2 haftada %6-7 arttı.

• quote:

Hocam uzun süreli ve/veya gece kullanımda blueların sesine dayanamıyorum ya, red veya brown bakıyorum o yüzden.

Alıntıları Göster

Hocam siyah da bakabilirsiniz pek bulunmuyor ama o da sessiz..İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• team tuf 2x8 600 den açar diyorduk, 549 den açılması iyi oldu, aldık ve umarım memnun kalırız İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.