Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsair Vengeance RGB Pro'larda ne fark var acaba?

CMW16GX4M2Z3200C16 (incehesabın sattığı)

CMW16GX4M2C3200C16 

İkisi de 16GB (2x8GB) RGB PRO DDR4 3200Mhz CL16. C'li olan biraz daha ucuz.

Bu da aynı, 16GB (2x8GB) RGB PRO DDR4 3600MHz C18, Z'li olan biraz daha ucuz.

CMW16GX4M2Z3600C18

CMW16GX4M2D3600C18

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar şu kulaklığı alabilen oldu mu ? Dh'den alan kesin vardır diye düşündüm de, 22 00 da gördüğüm gibi satın al tuşuna bastım, ben kredi kartı bilgilerini girene kadar tükenmiş, fiyatı 800 liraya çıktı sonra. Şüphelendim size işin içinde birşey var mı? Mesela asus monitör de vardı 1499 liraya 165 HZ ,stok 3 adet yazıyordu, sayfayı yeniledim 28'e çıktı ;)

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Z3 olan Samsung B-Die modüle sahip olması lazım o yüzden daha pahalı.

• FRED BAKER kullanıcısına yanıt

2. Baktım 800 tl civarı saphire. Bu fiyat uygun mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimde olan ürün var mi acaba anakart ram işlemci lazım bana fiyatlar nasıl sizce 5 kasımı mi beklemeli?

• 5700xt satin aldim ne zamandir almak istiyordum ucuz gordum amazondan sonra. Iyi fiyat miydi yani değil tabiki ama bu piyasada kotunun iyisi fiyatlandirma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chanser kullanıcısına yanıt

indirimde RAM var hocam baya bir bakın istiyorsanız, 600 liraya b460m anakart vardı o tükendi. bir kaç tane daha , biraz daha üst düzey anakartlar da var. 5 Kasım da ne inidirimi olacak ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

Arkadaşlar şu kulaklığı alabilen oldu mu ? Dh'den alan kesin vardır diye düşündüm de, 22 00 da gördüğüm gibi satın al tuşuna bastım, ben kredi kartı bilgilerini girene kadar tükenmiş, fiyatı 800 liraya çıktı sonra. Şüphelendim size işin içinde birşey var mı? Mesela asus monitör de vardı 1499 liraya 165 HZ ,stok 3 adet yazıyordu, sayfayı yeniledim 28'e çıktı ;)

Ben aldım hocam son anlarında yetiştim sanırım, ödeme ekranından sonra sayfayı yenilediğimde başka stok kalmamıştı.

• Kasım ayında daha büyük indirimler oluyor 5i ile 23 arasında efsane cuma indirimleri adı altında

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Z olan her zaman daha iyi.. Burada yanlış fiyatlandırılmış, yurt dışında Z olanlar daha pahalı. Farklar SPD gecikmesi ve hızlarında. Z olanlar 2666MHz, D ve C olanlar 2133MHz.. SPD yani fabrika çıkışı orijinal değerler oluyor. Test edilmiş hızlar ise hepsi 3200MHz. Yani alıp PC'ye takıp XMP'ye basmazsan, Z'ler 2666MHZ'de, C ve D olanlar ise 2133MHz'de çalışacaktır. Bios'da XMP'ye basarsan hepsi 3200MHz hızlarına gelecektir. Farkı nedir? Z olanlar daha iyi overclock olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 23 Ekim 2020; 23:9:43 >
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler arkadaşlar. @MühendisMurat

• https://www.incehesap.com/msi-mpg-x570-gaming-plus-gaming-anakart-fiyati-43115/
    Bu anakart yeni yonga seti işlemcileri destekliyor mu arkadaşlar en yeni teknoloji anakart modeli hangisi 550 vardı bu 570 daha mi üst oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

2 bin de koltuğa vermek bilemedim... :)

:) veren vardır. 2600den ucuz göremedim ben. Bir tek o üründe indirim var gerisi hikaye :)

• Chanser kullanıcısına yanıt

Evet destekler. AMD anakartlarda X570 en üst segment, B550 orta segment, A520 alt segment... Markaların modelleri özelliklerine göre değişebiliyor. Bol özellikli bir B550 kart bazen düşük özellikleri olan bir X570 anakarttan daha pahalı olabilir.

• Chantodowill kullanıcısına yanıt

bence şu piyasa için uygun fiyat

• Ürün tükendi. Maşallah her şey satıldı. Aklım almadı valla

• Bu laptop 7849 TL'ye inmiş kaçırdım.

https://www.incehesap.com/msi-gf63-thin-9scxr-618xtr-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-4gb-gtx-1650-15-6-full-hd-freedos-gaming-notebook-fiyati-46465//

Ortaokul öğrencisi için uzun süre iş görür mü ? Fiyatını hak ediyor mu ?

Ana hedefimiz f/p, 8 bin civarında, uzun süre çocuğu götürecek bir ürün almak.

Alternatifleriniz varsa şenlendirirseniz çok mutlu olurum. Piyasayı takip etmiyorum uzun zamandır, ortalık fena karışmış malum.

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.