Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ssd almak istiyorum fiyat performans için öneriniz varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilkercakir35 kullanıcısına yanıt
    Kingston sa400s37

WD Blue

Crucial bx500

Bunlara bakabilirsiniz Sata ssd için.

Bütçe varsa Samsung 860 Evo öneririm

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Buİnsansa kullanıcısına yanıt

hocam cevabınız için çok teşekkürler ürün yarın gelir herhalde ghosting, black smearing gibi bir problem olmazsa kullanırım diye düşünüyorum. okullar da başladığı için daha çok dizi izleyeceğim zaten :) gelince yorumumu yaparım ürünle ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Shade of Death

hocam cevabınız için çok teşekkürler ürün yarın gelir herhalde ghosting, black smearing gibi bir problem olmazsa kullanırım diye düşünüyorum. okullar da başladığı için daha çok dizi izleyeceğim zaten :) gelince yorumumu yaparım ürünle ilgili

Umarım memnun kalırsın, benim panel TN olduğundan filmler keyif vermiyor bende ips'e geçicem yakında. İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• Buradan gecen cuma ekran karti aldim Gaming gecesinden. Adamlar sadece posete sarip vermisler kargoya. Sanki koyden memlekete domates yolluyorlar. Kargoda basina bir is gelse ugras dur sonra.

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 14 Ekim 2020; 15:0:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

Umarım memnun kalırsın, benim panel TN olduğundan filmler keyif vermiyor bende ips'e geçicem yakında.  

Alıntıları Göster

Işık sızması var ipslerde sızma olmama durumu nadir, onu bilerek alın bendede ips var ve ışık sızması var öyle kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 15 Ekim 2020; 21:49:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Buradan gecen cuma ekran karti aldim Gaming gecesinden. Adamlar sadece posete sarip vermisler kargoya. Sanki koyden memlekete domates yolluyorlar. Kargoda basina bir is gelse ugras dur sonra.

bende anakart alğımda poşete sarıp göndermişler. ama eşşek markalı kulaklığı extra kutuluyolar.

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Amazon dışında bir yerden almam zaten. Işık sızması durumunda iade ederim. Daha yakın gelecekte panel alma planım yok ama olursa öyle yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

Amazon dışında bir yerden almam zaten. Işık sızması durumunda iade ederim. Daha yakın gelecekte panel alma planım yok ama olursa öyle yaparım.

İadeden gelendede %99 olacak %1 şansın varsa sızmasız bulursun aldığım üründe biri 3 kere iade etmiş en son bıkıp kullanmaya başlamış

• Ryzen 2700X Bekliyorum inşallah gelir

• 3700x bekliyorum bende

• Birşeyler bekliyoruz ama sonra gözüm kura gidiyor. Bakalım elle tutulur bir indirim olacak mı? GTX 1660 Super gibi iş görecek ama fiyatı nispeten uygun bir kart çıksa bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Modality

3700x bekliyorum bende

3700X gelir bu hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Ryzen 2700X Bekliyorum inşallah gelir

Başka bir şey dileseydin keşkeİncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

Başka bir şey dileseydin keşke 

Alıntıları Göster

Dileğim buydu geldi alırım inşallah :)

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt

Şöyle bir 1200 liraya falan düşse hocam, onu da dile sen İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 16 Ekim 2020; 18:5:56 >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

onlarca kez okuduk kargoların içinden değerli elektroniklerin alındığını. çok büyük sıkıntı bu şekilde gönderilmesi. sevilmez ama belki de şansıma denk gelmiştir, itopya 1660s kartımı 50x50x30cm koli içinde göndermişti.

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt

öhhh be kardeşim, ilk sıradan bir de :))

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.