Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam masa altı ışıklandırma nasıl yaptınız acaba? Çok hoş duruyor bu arada elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doken -- 12 Eylül 2020; 0:36:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

https://i.hizliresim.com/KqVucB.jpg

Kasaya sahipseniz bilirsiniz önde 2 fan için 4 uzun civata var alttaki fanlar 4 uzun civata ile sabitlendi. En üstteki fan kasanın iç kısmından normal civatalar ile sabitlendi. Kasanın ön panelinde üst kısımda kapak gibi birşey var onun iç kısmının ortasında bombeli bir kısım var orası taşlandı çünkü fan yapraklarına değiyordu. O bombeli kısmı niye yapmışlar anlamadım 😂 fan kalın gelirse sürtünme yapar bilginiz olsun düm düz yaptım o kapağın iç kısmında ki bombeli yeri. Başka birşey yapmadım. Stok fanları da önden alıp üste taktım.
    Süper olmuş elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpress yeni üyeye avantajlı fiyatlar veya kupon kapsamında avantajlı fiyatlar dediği ürünlerin içinden seçtim. 1 metre Bluetoothlu rgb led şerit. Cep telefonu uygulamasından kontrol edebiliyorsunuz. Yalan olmasın 10lira ödeme yapmadım 8 veya 7 ödedim eve gelince 15.5 vergi ödedim. Usbden besleniyor, kendinden yapışkanlı. Bluetooth olmayan kumandalı versiyonu da var. Fazla bir mod yapılmıyor ama kendi içinde çeşitli kombinasyon veya renklerde nefes alma flaş yapma var birde sabit renk belirleme modları var. Letgoda n11de falan gördüm 100tl civarı çekiyorlar yalan olmasın.

Edit: hesabıma baktım 7.53 ödemişim 28.8tl imiş yeni üye için 7.53 e satmışlar. Böyle çok ürün vardı en uygun satıcı buydu şuan 38.8 diyor 15tl kupon vermiş hesabıma girince gördüm tekrar hoşgeldiniz kuponu gibi birşey. Şuanda almak istesem bile 23 tl aliexpress fiyatı ve daha uygun satan satıcılar vardır bu ilgi gördüğü için fiyat arttırmış olabilir doların etkisi var tabiki

TRY 15.49 30%OFF | 5V USB SMD5050 mutfak ışığı LED lampa ev dolap dolap altı ışığı luces Led aydınlatma gece lambaları RGB Bluetooth denetleyicisihttps://tr.aliexpress.com/item/33021944243.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_m0dKiYX&mergeHashcode=21750258816&description=TRY+15.49++30%25OFF+%7C+5V+USB+SMD5050+mutfak+%C4%B1%C5%9F%C4%B1%C4%9F%C4%B1+LED+lampa+ev+dolap+dolap+alt%C4%B1+%C4%B1%C5%9F%C4%B1%C4%9F%C4%B1+luces+Led+ayd%C4%B1nlatma+gece+lambalar%C4%B1+RGB+Bluetooth+denetleyicisi&aff_trace_key=92d6698afa9941709ac2add30d4c207a-1599861031283-03298-_m0dKiYX&businessType=ProductDetail&title=TRY+15.49++30%25OFF+%7C+5V+USB+SMD5050+mutfak+%C4%B1%C5%9F%C4%B1%C4%9F%C4%B1+LED+lampa+ev+dolap+dolap+alt%C4%B1+%C4%B1%C5%9F%C4%B1%C4%9F%C4%B1+luces+Led+ayd%C4%B1nlatma+gece+lambalar%C4%B1+RGB+Bluetooth+denetleyicisi&platform=AE&terminal_id=5e2cef77278542cfb5a6983eed16aa6a&templateKey=white_backgroup_101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 12 Eylül 2020; 0:50:30 >

• daquied kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bende takip edeyim çok hoş alayım bi adet hocam.

• Edit yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pr0ne

Ben de aldım hocam araştırdığım kadarıyla çok iyi laptop. Bu arada @incehesap.com yetkililerine buradan çok teşekkür ederim. Zaten ilgiyi görmüşlerdir hemen bitti laptop.

Alıntıları Göster
    Hocam ben almaktan vazgeçtim. Son zamanlarda bilgisayar konusuna hakim değilim. Araştırmalarıma da yeni başlamıştım. Çok acele etmek istemedim.
    Bir de işlemcinin i5 olması biraz düşündürdü.

Muhakkak benzer indirimler karşımıza çıkacaktır.

Size hayırlı olsun umarım herhangi bir sorun yaşamazsınız. Güle güle kullanın

Son olarak bir şey sormak istiyorum bu model tn panel mi ıps mi? Ayrıca 2.5 hdd yuvası yok diyen gördüm. Sadece m2 yuvası mı var acaba?
    Bu bilgilere göre cihazı takip edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekil :), senin istediğin monitör hangisiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Hocam ben almaktan vazgeçtim. Son zamanlarda bilgisayar konusuna hakim değilim. Araştırmalarıma da yeni başlamıştım. Çok acele etmek istemedim.
    Bir de işlemcinin i5 olması biraz düşündürdü.

Muhakkak benzer indirimler karşımıza çıkacaktır.

Size hayırlı olsun umarım herhangi bir sorun yaşamazsınız. Güle güle kullanın

Son olarak bir şey sormak istiyorum bu model tn panel mi ıps mi? Ayrıca 2.5 hdd yuvası yok diyen gördüm. Sadece m2 yuvası mı var acaba?
    Bu bilgilere göre cihazı takip edeceğim.

Alıntıları Göster
    Hocam i5-10300h işlemci benim işimi görüyordu şimdilik o yüzden aldım.

İyi dilekler için çok teşekkür ederim hocam kullanıp yorumumu tekrar editlerim buraya.

Bu model ips level olarak geçiyor. Yani ips ekran kalitesinde. Anladığım kadarıyla M2 yuvası var sadece şu şekilde yazılmış çünkü msi ın sitesinde :

STORAGE CAPABILITY 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen3)
    1x M.2 SSD Combo slot (NVMe PCIe Gen3 / SATA)

• Mitra kullanıcısına yanıt
    xigmatek in ne olduğunu bir arkadaş sayesinde öğrendim. İyi bir marka diye bilirdim, yanılıyormuşum.
    Siparişimi iptal ettim. Keşke zalman alsaymışım. Bu arada dediğiniz gibi zalmanın o modeli 80+ bronz seviyesinde fakat sertifika almamış.https://www.pc-specs.com/psu/Zalman/Zalman_ZM600-LX/1308

Acelem yok, 2. sistem dizme kararı aldım, kardeşimin uzaktan eğitimi için.
    ekran kartı da bakıyorum kendime, keşke rx580 ler 1200 tl ye düşse. Duy sesimizi incehesap...
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun düşer gene merak etmeyin..
  • İndirimleri gösteren ss var mı acaba? İlk mesajda bulamadım
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Destekleyecek deniyor ama v2 de yaparlarmı yaparlar

• 2080 2 dk içinde bitti. Maşallah durumlar iyi be. %70i üzerine para koyup satar 2 3 güne...

• hazır sistem alacaklara not: hazır sisteminizde özelleştirme yaptığınız parçalardan birisi gaming gecesinde indirime girdiyse sizin için aldığınız +fiyat değişmiyor.

• 10700K var mıydı dün gece takip edemedim? Sizce 9600KF'den geçilir mi yoksa İntel 11. nesil veya Ryzen 4000 serisini bir görmek mi lazım?
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Dostum dün sen aldım diyince hevesini kaçırmak istemedim o yüzden yazmadım. Ama xigmatek psu konusunda benim en sevmediğim firmalardan biri. Çünkü kaliteli ürünler yapıyor gibi görünüyor (hatta belki de öyledir) ama aldığım tüm xigmatek psuları bozuldu. Belki benim şansımdır bilmiyorum. farklı zamanlarda farklı ürünlerini aldım hepsi de kısa yada uzun vadede bozuldu. Hepsinin bozulduğuna şahit oldum.

Dediğim gibi genelleme yapamam, iftiraya girer. Bana denk gelmiş de olabilir. Fan gibi diğer ürünlerinden çok memnun kaldım (hatta bir fanını restartsız, aralıksız 10 yıldır kullanıyoruz daha tık demedi) ama psu konusunda bana hep kötü denk geldi.
  • HWS kullanıcısına yanıt
    Satıyor da göndermeye gelince çok geç gönderiyor iadede sorun çıkarıyor. Ben de almak istedim fiyatlar uygun diye adam kullanılmış neredeyse çöpe dönmüş anakartı göndermiş. Şikayetvar da dünya kadar başlık açmışlar vazgeçtim almaktan. Özellikle bu YouTube da kasa toplayan kanalların tavsiye ettiği ucuz kasalardan çok şikayet var

• 480GB SSD siparişi verdim. Ne kadar sürede kargoluyorlar. N11, hepsiburada gibi cumartesi günü kargoya verme durumları oluyor mu?
  • Gudik. kullanıcısına yanıt
    Beklentinizi çok yüksek tutmayın. Benim siparişlerimi genellikle Çarşamba günü kargoya verdiler.

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.