Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
8.367
Cevap
153
Favori
538.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1078
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 39
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 27
  • Favoriye Eklediklerim 153
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mitra (367 mesaj) acura07 (163 mesaj) ` quaD. (134 mesaj) pisst0n (134 mesaj) Süleyman Çakır. (129 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5120 mesaj) Mobil (1559 mesaj) Mini (472 mesaj) Uygulama (1216 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
Giriş
    11635 Mesaj
    Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Brown klavyeden uzak durun derim.

Amazon'dan 900₺'ye alıp iade etmiştim, inceleme de yazmıştım:
    https://www.amazon.com.tr/gp/customer-reviews/RP0LNETKV0ZKL/

Listedeki diğer Corsair K68 de aynıdır diye tahmin ediyorum, bence ondan da uzak durun.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Teğmen
    119 Mesaj

https://www.itopya.com/msi-mpg-z490-gaming-edge-wifi-4800mhzoc-ddr4-soket-1200-m2-hdmi-dp-atx-anakart/

1739 tl burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami24 -- 11 Eylül 2020; 21:52:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ssuqunet
  • Yarbay
    2686 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

https://www.incehesap.com/xpg-sx8100-asx8100np-512gt-c-512gb-m-2-pcie-nvme-ssd-disk-fiyati-46066/

bu m2 nvme ssd nasıldır? kasamda windows kurulu SATA SSD var bununla birlikte kullanabilir miyim ikisini?
    Bende XPG'nin Spectrix S40G 512GB olanı var çok memnunum ama bu model soğutucusuz. Anakart'ın ssd soğutma yeri var mı? Yoksa buna bir alüminyum soğutucu takman gerekir. Sata SSD ile kullanabilir misin konusuna gelince anakart modeli nedir?

@muhammetaln

800 TL altı olacağını sanmıyorum.

@Ayva

Evet kapatılıyor.

@ Androge0s

Rica ederim. Güle güle kullan.

• Yüzbaşı
    679 Mesaj
    geceye özel ürün var mı bu gece? 1 tlye mouse 50 tlye kulaklık vsvs
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • İnşaallah fiyatlar uygun olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    BarryAllen

anakart modelim Gigabyte AB350 Gaming 3, bu işlerden pek anlamadığım için soğutucu var mı bilmiyorum.

forum sitelerinde anakartım için genelde Samsung Evo 970 M2 Nvme SSD önerilmiş, sizce daha mı iyi olur onu almam?
    |
    |
    Mitra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    muhammetaln

950tlye alınır mı sizce
    |
    |
    Mitra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sadece oyun için alınacak. Soğutması vs iyi midir, kroniği var mıdır?

|
    |
    https://www.incehesap.com/aoc-agon-ag241qx-gaming-oyuncu-monitor-fiyati-33830/ alınır mı bu

|
    |
    |
    |
    |
    |

Gamepower Saber alınmaz, içinden çok ses çıkıyor. Onun yerine listedeki James Donkey 610S klavyeyi tavsiye ederim. Kendim de bunun red switch modelini kullanıyorum, çok memnunum.

Eskiden şöyle bir mesaj yazmıştım:

quote:

Önceki indirimlerde red switch Gamepower Saber'i 300₺'ye aldım ve o hafta iade ettim. Her tuşa basışınızda klavyenin içerisinden bir ses yankılanıyor ve bu çok rahatsız edici. Evet RGB'si, alttaki aydınlatması ve modları çok şık ama buna aldanmayın derim. Tavsiye etmiyorum. James Donkey 610S klavye gelmiş, bu sefer Blue switch. Geçen haftalarda 189₺'ye Red switch modelini almıştım gayet memnunum. Tek olumsuz yani her tuş RGB değil ve klavyede Türkçe karakterler yok, daha doğrusu baskısı öyle değil yani İngilizce Q klavye olarak geçiyor. Tuşa basıldığında içinden yankılanma sesinin gelmesi, yabancıların "Ping & Resonance Sound" yada "Spring & Reverb Noise" dedikleri bir durum var. ~1000 TL'ye aldığım Corsair K95 klavyede bu sorunu yaşarken bahsettiğim James Donkey modelinde yaşamadım. İlgili Corsair modelini iade gönderdim yola James ile devam ediyorum. Edit. bu "Ping sound" problemi İncehesap'ta sık sık satılan Gamepower klavyelerde (örneğin Saber) bulunmakta. Gamepower klavyelerden uzak durun.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    kangaetemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Teğmen
    236 Mesaj
    bu fiyatlar ne boyle saka yapıyorlar heralde, dedigim monitoru gecen haftadan beri takip ediyorum. 2500 civarıydı zaten
    |
    |
    BarryAllen

https://www.incehesap.com/steelseries-qck-edge-xl-63824-gaming-mousepad-fiyati-44311/

aynı mousepad i geçen hafta 179 tl den satıp bu hafta 189 tl den koymanız bence size yakışmayan bir durum, gördüm ve almadım. Bilginiz olsun.
    |
    |

• Çavuş
    70 Mesaj
    Zalman ZM600 alınır mı acaba? Yoksa üstüne koyup FSP HV Pro mu alsam?
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.