Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • James Donkey Sata SSD’ler gibi bu akşamki Nvme SSD için de bire bir değişim garantisi var mı? 2000 tl altına alınır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler %20 civarı indirim olursa almayı düşünüyorum.
  • AoC 24g2u gelmedi gelseydi iyi olurdu ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.
    Rx 580 veya rx 5500 xt ye ancak yeter. Üstüne darboğaz yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

İstediğin 240 Hz monitör geldi. Beyler etiketleyip istek yapınca ekliyorlar kampanyaya...

quote:

@Pr0ne

Msi veya Lenovo 1660ti ekran kartı olan laptoplardan hiç biri indirime girmedi. Keşke bu hafta girse :)

MSI 1660 Ti laptop geldi.

Alıntıları Göster
    bende etiketledim monitör istedim, etiketledim anakart istedim gelmedi?

• Sürekli aynı ürünleri mi koyuyorlar bana mı öyle geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4h062020 -- 11 Eylül 2020; 20:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pointlessaeva

Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Cougar almak istemiyorum 1000W olanı ile kötü anılarımız oldu. Ekran kartı HDD'yi yakmıştı. Kaliteli PSU arıyorum biraz da ileriye dönük olsun istiyorum önceki power supply'm olan FSP Hydro 650 80+ Bronze çok az çalıştıktan sonra ısınıp fanları yüke binip aşırır ses çıkarıyordu. Bu yüzden power supply bakıyorum tavsiyelerinize açığım.
    Ok bakalım.. Bütçe nedir? Corsair 750 W Gold Full modüler iyi fiyat olursa kaçırmayın..

@ProsesMuhendisi

J.Donkey ssd'leri Technopat'dan Recep Baltaş kesinlikle önermiyor. Bende çok uygun fiyata aldığım 240 NVMe olanı var ama önemli bilgiler koymuyorum içine. Sadece oyun yüklüyorum bir şey olsa da oyunlar steam'de olduğu için rahatım.

• rm750 700-600 olursa alacağım, umarım olur. Fsp hd600'ün sesi sistemden çok olduğundan rahatsız ediyor. Şu belli bir güce kadar fanın dönmemesi olayı muazzam.
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Sana gıcıkları mı var acaba? Hangi monitör ve anakartı istemiştin?
  • Androge0s kullanıcısına yanıt
    Daha önceki kampanya fiyatlarına bakarsak 900 TL altına düşeceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.
    Rx 580 veya rx 5500 xt ye ancak yeter. Üstüne darboğaz yapar.

• https://www.incehesap.com/xpg-sx8100-asx8100np-512gt-c-512gb-m-2-pcie-nvme-ssd-disk-fiyati-46066/

bu m2 nvme ssd nasıldır? kasamda windows kurulu SATA SSD var bununla birlikte kullanabilir miyim ikisini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

Uygun fiyata 8gb 3000mhz c16 bekliyorum.
    İstediğin özellikte kaliteli ram geldi.. Ben diğer sistemde kullanıyorum tavsiye ederim.

XPG Spectrix D41 AX4U300038G16A-SR41 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 RGB Gaming Ram
    Açıkçası 800TL'yi geçsin istemiyorum. İyi fiyat olursa biraz aşıp RM750 alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pointlessaeva -- 11 Eylül 2020; 21:41:17 >
  • iyi anakart da geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Daha önceki kampanya fiyatlarına bakarsak 900 TL altına düşeceğini sanmıyorum.
    Umarım düşer yoksa almam :( hocam bu arada xpg invader kasasını aldım, teşekkür ederim oldukça beğendim kasayı. Kurulumu biraz zorladı ama gün sonunda temiz bir iş çıktı ortaya.
    Led ışığı kapatılabiliyor mu? Işıksız düz bir model de beklerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar her türlü anakartı koydu asıl f/p ürünü B550 bir tane anakart koymadı.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Çoğu insan iptal etti muhtemelen ben dahil. Müşteri hizmetleri arayıp yanlışlık olduğunu ama yerine 4000 mhz olanını gönderebileceklerini belirttiler diğer arkadaşlara da aynısını demişlerdir muhtemelen
  • Pc yi yeniden toplamayı düşünüyorum sizce bu anakart alınır mı ?
    Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.