Şimdi Ara

İncehesap 1 aydır yapılmayan ücret iadesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle 1.5 ay önce kasa siparişi verdim özellikleri okudum ve desteğe sordum . haftalar sürdü kargoya verilmedi

bende iptal talebi yaptım iptal ettik dediler 1 aydır ücreti iade alamıyorum.

hergün arıyorum birşey yok

belki buraya yazınca iademi yaparlar .

• lütfen öne çıkarın. sözde kurumsal bir firma tarafından dolandırıldım resmen

• öne çıkartalım lütfen dolandırıcı bir firma 1 aydır paranın üstüne yattılar

• Benim ürünümü de kargoya vermediler uzun süre. Ama iade talep edince 1 haftaya yapıldı. Sitenin kendi destek kısmından yazdın değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Benim ürünümü de kargoya vermediler uzun süre. Ama iade talep edince 1 haftaya yapıldı. Sitenin kendi destek kısmından yazdın değil mi?

hergünyazıyorum dönücez diyorlar

• Kredi kartı ile ödeme yaptıysan harcama itirazı yap, birkaç güne iade edilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hipersonic

Kredi kartı ile ödeme yaptıysan harcama itirazı yap, birkaç güne iade edilir

Teşekkür ederim banka kartı ile ödeme yaptım Finansbank. Nerden yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hipersonic

Kredi kartı ile ödeme yaptıysan harcama itirazı yap, birkaç güne iade edilir

hocam yapamıyorum çünki sepette başka ürün vardı 2 üründe tek seferde çekti.

diğer üründe sıkıntı yok ama bu güya 1 aydır iade olacak

• HardMuz kullanıcısına yanıt
    Harcamanın tamamını seçip açıklamada itiraz ettiğin işlemi yazabilirsin diye düşünüyorum. Aldığın tüm ürünleri gösterir şekilde siparişlerinin görüntüsünü ekleyip, itiraz ettiğin harcamayı belirtirsen işleme alınır bence.

Hatta iptal edilen ürünün görüntüsü var ise iptaline ilişkin görüntüye de ekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipersonic -- 1 Temmuz 2020; 22:59:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar incehesap 1 aydır göndermedi parayı hala döneceğiz yazıyorlar iptale dair herhangi bir belge bile vermediler paramı geri alamıyorum

• Aynı durum bendede var incehesaptan para iadesi alamiyorum 1 ay oldu maillerimede cvp vermiyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: cinoktahan

Aynı durum bendede var incehesaptan para iadesi alamiyorum 1 ay oldu maillerimede cvp vermiyor artık

Ne yapacağız hocam :/

• quote:

Orijinalden alıntı: HardMuz

Ne yapacağız hocam :/

Alıntıları Göster

adamlar hiçbişekilde takmiyolar. savcılığa suc duyurusunda bulunucam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinoktahan

adamlar hiçbişekilde takmiyolar. savcılığa suc duyurusunda bulunucam.

Alıntıları Göster

hocam sizde öne çıkarın forumun duyarlı üyeleri konuyu öne çıkarsa forumun reklamcısı incehesap ta ilgilenir

• Aylardır yüzlerce kişi mağdur, hala veriyorsunuz abicim sipariş, vermeyin. Asıl suçlu onlar tabi ki, ama artık böyle olacağı kesin zaten, niye ısrarla o siteyi kullanıyorsunuz ki? Inventus'tan çarşamba sabahı sipariş verdim 3 hafta önce, cumartesi sabahı kapımdaydı, her gün arayıp bilgi verdiler. Onun dışında sinerjii var, fiyatı bazen uygun olan vatan var, qp var, gamegaraj var, değer mi oradan sipariş yapıp çekilecek strese?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Aylardır yüzlerce kişi mağdur, hala veriyorsunuz abicim sipariş, vermeyin. Asıl suçlu onlar tabi ki, ama artık böyle olacağı kesin zaten, niye ısrarla o siteyi kullanıyorsunuz ki? Inventus'tan çarşamba sabahı sipariş verdim 3 hafta önce, cumartesi sabahı kapımdaydı, her gün arayıp bilgi verdiler. Onun dışında sinerjii var, fiyatı bazen uygun olan vatan var, qp var, gamegaraj var, değer mi oradan sipariş yapıp çekilecek strese?

inanın bilmezken aldım siteyi birdaha bedava verseler girmem

resmen dolandırıldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.