Şimdi Ara

İnce telli saçlarımın kabarması ve düz yapamamam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Saçlarım baya bi ince tell, fotoğrafta da belli zaten. Tresan şampuan kullanmaya başladım, fön çekmeye çalıştığımda aşırı kabarıyo zaten saçım, fön iyi bi şey de değil bu yüzden fönden vazgeçtim. Fakat saçlarımı yıkadıktan sonra kuruttuğum zaman elimle arkaya doğru attım diyelim 5 dakika sonra fotoğraftaki adamın saçı gibi durmuyor, ıslakken sıkıntı yok fakat kuruttuktan sonra böyle kabarıyor. Argan yağı kullanıyorum canlı göstersin diye, bir de osis flexwax var böyle kabarınca ondan sürüyorum da o da pek işe yaramıyor. Böyle kurutma öncesi ya da duş sonrası köpük tarzı şeyler falan işe yarar mı? Ben böyle düz yatırmak, kabarmasını önlemek istiyorum, yumuşak ve canlı görünsün istiyorum bunun için neler yapabilirim, ne kullanabilirim, yağ vs. işe yarar mı? Her türlü önerilerinize açığım, yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Fotoğraftaki Boardwalk Empire'dan James Darmody. :))

Bu videoda nasıl yapacağını anlatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 8 Şubat 2018; 17:48:11 >
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam her konumda yardımcı oluyosunuz :) aynen diziye bikaç gün önce başladım jimmy reyizin saçı çok hoşuma gitti

Edit: Hocam vidyodaki kişininin saçları daha canlı ve daha uzun. Bir de o kadının sürdüğü şeyi nerden bulcam :/ Ben bu şekilde yapamam muhtemelen saçımı. Başka bi türlü halledebilir miyim ki acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 7 Şubat 2018; 20:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Sağ olun hocam her konumda yardımcı oluyosunuz :) aynen diziye bikaç gün önce başladım jimmy reyizin saçı çok hoşuma gitti

Edit: Hocam vidyodaki kişininin saçları daha canlı ve daha uzun. Bir de o kadının sürdüğü şeyi nerden bulcam :/ Ben bu şekilde yapamam muhtemelen saçımı. Başka bi türlü halledebilir miyim ki acaba?

o ürünün illaki bir alternatifi vardır da saç kesimi ve uzunluğu da önemli bence.
    Alternatifi ne olabilir ki hocam

• quote:

Alternatifi ne olabilir ki hocam

emin değilim.
  • pomat ya da waxla yaparsın videodaki gibi
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Direkt ürün var mı önerebileceğiniz?

Hocam bir de farklı bir şey sorcam. Saç kremi için ne düşünüyorsunuz? Benim saçıma iyi gider mi böyle daha düz daha yumuşak falan yapar mı?

• Benim en büyük sıkıntılarımın başında şu geliyo sanırım: Saçımı Tresanla yıkıyorum gayet güzel bi sıkıntı yok, kurutuyorum ve argan yağı sürüyorum saçıma iyice yediriyorum, saçım geriye yatık oluyor fakat 5 dk kuruduktan sonra saçım kabarıyor, yan tarafı yukarıya kalkıyo gibi oluyor. Bu olayı ve kabarıklığı çözmem lazım.

• quote:

Direkt ürün var mı önerebileceğiniz?

Osis Mess Up
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Flexwax var bende fakat onunla olmuyor
  • Hocam benimde saçlarım ince telli ve hafif dalgalı şekil almıyor alsa bile hemen düzeliyor ben şu ürünleri kullanıyorum.

Loreal mucizevi yağ krem hem saçımı ısıya koruyo hem besliyo hemde kolay şekil almasını sağlıyor.

Urban care hacim veren köpük bu ince telli saçlarımı kalınlaştırıyor ve hacim veriyor.

Loreal studio pro saç spreyi saçımı öyle taş gibi yapmıyor ve hafif düzenlemeler sağlıyor.

Blendax maya özlü ince telli saç için olan şampuanı kullanıyorum buda binevi hacim kazandırıyor.

• çok zahmetli bunların hepsini kullanmak ben sadece şampuan kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

çok zahmetli bunların hepsini kullanmak ben sadece şampuan kullanıyorum

Zahmetli tamam ama ne yapalım yoksa saçlarım şekil almıyor 😂

• quote:

Hocam bir de farklı bir şey sorcam. Saç kremi için ne düşünüyorsunuz? Benim saçıma iyi gider mi böyle daha düz daha yumuşak falan yapar mı?

saç kremlerinin pek taraftarı değilim ama daha düz ve yumuşak yapabilir. istiyorsan kullan.
    sıvı olanlara bak ve en ufak bir dökülme hissettiğinde kullanımını kes.
  • Hocam maşallah siz baya bir şey kullanıyormuşsunuz :D Benim saçlarıma benziyor mu saçlarınız? Açıkçası ben hacim istemiyorum, yani kabarık vs durmasın saçım, ben direkt o resimdeki gibi indirmek, yatırmak istiyorum fakat düz durmuyor işte benim saç kabarıyor bir yerden atıveriyor. Bunun için hangi ürün yeterli olur ya da çözüm olur mu?
  • Aynen hocam saç kremi de çok iyi olmayabilir zaten, bu önerdiğiniz şampuandan da 2 gündür kullanıyorum memnun gibiyim. Peki Gliss'in sıvı saç kremleri nasıldır bilginiz var mı?
  • quote:

Aynen hocam saç kremi de çok iyi olmayabilir zaten, bu önerdiğiniz şampuandan da 2 gündür kullanıyorum memnun gibiyim. Peki Gliss'in sıvı saç kremleri nasıldır bilginiz var mı?

önerdiğim şampuan saç ve saç derisinin sağlığına önem verenler hitap ediyor. yaşın ilerledikçe kafanda saç kalmasını istiyorsan kullanmaya devam et.

gliss sıvı saç kremini ben de geçmişte kullanmıştım ve sonrada gereksiz olduğunu fark edip kullanımı kesmiştim. senin gibi uzun saçlarım da yoktu.iyi ya da kötü bir şey diyemem. saçını yumuşak yapıyor mu evet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.