Şimdi Ara

İnce telli, kuru ve cansız görünen saçlarıma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Saçlarım fotoğraflarda göründüğü gibi. Biraz dökülme de oluyor. Saçlarım gerçekten güçsüz kolay kopuyor. Kopartıp baktığımda gerçekten çok ince. Önceden hep market şampuanları kullanıyordum, özellikle de Clear Men'in kırmızı olanını kullandım, daha sonradan bitkisele geçmeye karar verdim. Yves Rocher'den dökülmeye karşı ve ince telli saçlar için olanını kullandım, dökülmeye karşı olan fena değildi ama ince telli olan saçımı hiç güzel yapmadı, bu arada HC Care'ın Volume şampuanını da kullanmıştım fakat bir türlü çözüm bulamadım. Ben saçlarımın böyle ipeksi yumuşakları dedikleri şey var ya o şekilde yumuşak ve canlı gözükmesini istiyorum. Çünkü şu anki haliyle ne güzel duruyor ne de adamakıllı şekil verilebiliyor. Şampuan+saç kremi+köpük krem tarzı şeyleri birlikte de kullanabilirim. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

İnce telli, kuru ve cansız görünen saçlarıma yardımİnce telli, kuru ve cansız görünen saçlarıma yardım

• Clear Men piyasada bulabileceğin en dandik şampuanlardan biridir. Bedava verseler kullanılmayacak cinsten. Ondan kurtulduğun iyi olmuş.

Şampuan tavsiyesi istersen Tresan'ı (ısırgan otlu olanı) önerebilirim. Piyasadaki hemen hemen bütün markaları kullanmışımdır, hatta TR'de bulunmayan bir sürü şampuanı da denedim ama yine her defasında elim bu şampuana gider. Gerçekten markette bulunabilecek en kaliteli şampuanlardan biri. Saçları ciddi derecede güçlendirdiğini bizzat gözlemledim.
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. Şimdi size birkaç sorum olacak.

1) Sizin saçlarınız nasıl acaba ve bu şampuan saçları yumuşatıp canlı bir görünüme sokuyor mu?

2) Bu şampuanı nerde bulabilirim?

3) Şampuana ilave olarak saç kremi ya da köpük tarzı şeyler de önerir misiniz?

4) Hindistan cevizi yağı da demişler bunun için ne düşünüyorsunuz?

5) Yves Rocher’nin de ısırgan otlu olanı varmış bunun hakkında bilginiz var mı?

6) Tresan’ın kuru saçlar için olanını mı kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 1 Şubat 2018; 19:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben tresan,yves rocher,bioxcin vs kullandim ama pek memnun kalmadim

Netten arastirin organik icerikli sampuanlar diye bircok sampuan cikacak tek tek kullanici yorumlarina bakin

Ben bakiniyorum bu aralar organik icerikli sampuanlara , piyasada o kadar fazla kimyasal dolu urun varki

• BölücüDeğilÖlücüyüm B kullanıcısına yanıt
    Hocam onu da nasıl bulcaz ki hangisini alcaz da deniycez 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Hocam öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. Şimdi size birkaç sorum olacak.

1) Sizin saçlarınız nasıl acaba ve bu şampuan saçları yumuşatıp canlı bir görünüme sokuyor mu?

2) Bu şampuanı nerde bulabilirim?

3) Şampuana ilave olarak saç kremi ya da köpük tarzı şeyler de önerir misiniz?

4) Hindistan cevizi yağı da demişler bunun için ne düşünüyorsunuz?

5) Yves Rocher’nin de ısırgan otlu olanı varmış bunun hakkında bilginiz var mı?

6) Tresan’ın kuru saçlar için olanını mı kullanıyorsunuz?

1- Canlı görünüm konusu subjektif bir şey ama kesinlikle iyi geldiğini söyleyebilirim. Tresan özellikle saçlar kuruduktan sonra yumuşacık oluyor diyebilirim.
    2- Hemen hemen bütün büyük marketlerde bulabilirsin. 25-30 TL arası bir fiyatı var.
    3- Gerek yok. ne kadar az şey kullanırsan o kadar iyi aslında.
    4- Denemedim.
    5- Denemedim.
    6- Yağlı saçlar için olanını tavsiye ederim. İçinde Panthenol olması saçlar açısından iyi. Kuru saçlar için olanında yok.https://www.tresan.com/isirgan-otu-guclendirici-bakim-sampuani-yagli-saclar-500-ml/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 2 Şubat 2018; 2:14:51 >

Teşekkürler hocam cevaplarınız için, N11’de uyguna buldum ordan alacağım.

• quote:

Teşekkürler hocam cevaplarınız için, N11’de uyguna buldum ordan alacağım.

Bir de Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği de var onu da tavsiye ederim. O da çok iyi bir ürün, hatta ikili kullanımda çok daha iyi olur.
    Clear Men bendeki kepek problemini anında çözdü, öncesinde zeytinyağlı defne sabunu kullanıyordum. Bundan sonra her ikisini beraber kullanıp belirli periyotlarla maske uygulayacağım. Açıkçası biraz bünyeyle alakalı. :) Tabi kepeği kesti de diğer açılardan nasıl katkısı olacak bilmiyorum zamanla buraya yazarım. Yeşil çaylı olanını kullanıyorum.
    Tamamdır hocam ona da bakayım. Peki sizin saç tipiniz ve saçlarınız nasıl ayrıca etkileri nasıl oldu?

• quote:

Tamamdır hocam ona da bakayım. Peki sizin saç tipiniz ve saçlarınız nasıl ayrıca etkileri nasıl oldu?

Saç tipim normal. Dökülmelere etkisi oldu, özellikle tonik ile birlikte daha parlak ve canlı görünüyor bir de tonik kullanınca saçım daha hızlı uzuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 3 Şubat 2018; 16:50:23 >
    Ama benim ince telli, güçsüz saçlarıma da iyi gelir diyorsunuz değil mi yani bu ürünler?

• quote:

Ama benim ince telli, güçsüz saçlarıma da iyi gelir diyorsunuz değil mi yani bu ürünler?

Daha önce kullandığın şampuan ve saç bakım ürünlerine göre daha iyi geleceğinden eminim. Tabi realistik beklentilerin olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.