Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
217.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 16 gb 3000 mhz ram aldım (2x8). Ram, ssd ve ekran kartım eksikti. Çok uygun olmasa da piyasanın biraz altı işte. Normalde ilgili ram en ucuz 305 lira civarında. Çok mu çok ancak dolar koptu gidiyor, iyice sapıtmadan mini itx'imi bitireyim diye aldım.
    Alan bütün arkadaşlar aldıklarının hayrını görsün, güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snac Twingum

Dişe dokunur bir indirim olmasa da mecburiyetten dolayı aldım. Tek çekincem Anakarttan dolayı, bios ile biraz uğraştırıyor diye yazılar vardı. Hatta, önce Carbon alacaktım sonra Meg ACe x570 almaya döndüm ama bi deneyelim olmadı, akraba olacağız.

O anakartin vrm cok isiniyordu diye hatirliyorum.suan en iyi kart x570 unify. Ace ile ayni kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 3 Nisan 2020; 20:53:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Reddit vs yerlerde okudum baya da ısınmayı görmedim ama ciddi bir bios olayı var diye biliyorum.
    Olmazsa değiştiririm. ACE ile..

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Hocam, kullananlar sesli olduğundan ve thick 2 ile aynı olan soğutma bloğundan yakınmışlar. Maalesef birçok yorum bu şekilde. İncehesap'a mesaj atıp iptal etmek istediğimi bildirdim. Bunun yerine sapphire pulse almayı düşünüyor. Cevabınız için ayrıca teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asus 27" ekran için ne düşünüyorsunuz alınır mı ?
  • Predator X kullanıcısına yanıt
    Ne kadara satmayı düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner.Pasha

Oyun hediyeleri incehesapta geçerli mi? AMD resmi sitesinde Türkiye kampanya ortaklarında İtopya, Teknobiyotik, Vatan yazıyor
    Geçerli. MSI 5700 Mech almıştım, ürün gelince sipariş numarası ile mail gönderdim AMD koduyla dönüş yapmışlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Asus 27" ekran için ne düşünüyorsunuz alınır mı ?
    ekranının büyük olması dışında hiç bir artısı yok monitörün hiç cazip değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

ekranının büyük olması dışında hiç bir artısı yok monitörün hiç cazip değil

Alıntıları Göster
    Zaten alamadım vergiden düşmek için şirket üzerine almam gerek ama kampanyalardan şirket faydalanamıyor muş
  • Predator X kullanıcısına yanıt
    Hocam, iptal etmek için mesaj atmanız yeter degil mi ? Ben sadece rami almak istediğimi ve kartı iptal etmek istediğime dair mesaj attım.

• 88c oluyor bf de youtubeden izledim yokksa alacaktımda bendeki asus dual rx 580 bile 74 oluyor en fazla
  • DansEdenPalyaco kullanıcısına yanıt
    Evet mesaj atmak yeterli ama geri ödemeleri sıkıntılı, geçen haftaki iptalimin ödemesini hala alamadım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: DansEdenPalyaco

Hocam, kullananlar sesli olduğundan ve thick 2 ile aynı olan soğutma bloğundan yakınmışlar. Maalesef birçok yorum bu şekilde. İncehesap'a mesaj atıp iptal etmek istediğimi bildirdim. Bunun yerine sapphire pulse almayı düşünüyor. Cevabınız için ayrıca teşekkür ederim.

• maverick72 M kullanıcısına yanıt
    Az önce mesaj geldi, kart çıkarılıp kargonuz hazırlanacaktır diye. Umarım ücret iadesi uzun sürmez, sizinki gibi olursa şu dönemde can sıkar.

• DansEdenPalyaco kullanıcısına yanıt
    Ben zaten alamamışım kartta limit kalmamis. Mesaj atin halletmeleri lazım. Harbiden rx 5700 serileri çok sıkıntılı

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam da pc eski nvme giriş yok sataya mecburum yani

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.