Şimdi Ara

İnce'den Erdoğan'a: 'Dünya lideri olacağım' derken bakmışsın manav olmuşsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizdeki muhalefetin kalitesi böyle oldukça Erdoğan 9058094 seçim daha çarpar geçer.
  • WuLKaS kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir cevap bekliyorsunuz anlamıyorum. Uzaylılar kaçırdı falan mı desin? Ya da deri elbiseli dinciler üzerme işedi falan mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    verilen sözler ne olacak birader?
    Seçim günü sayımlar bitene kadar YSK nın kapısında olacağım dedi. baktık ki sayımlar başladı adam ortalıkta yok. seçim bitmiş oylar acıklanmış ama beyimiz 2 gün sonra bir kuru tweet ile iş görmeye çalışıyor.
    Eksik kalsın böyle adamlara ihtiyacımız yok K.Kılıcdaroğlu version 2 bu da.
    Sabaha kadar yskda olduğunu bilmeyen yok. Boy boy fotoğrafları bile yayınlandı. Akp medyasının bu huyunu seviyorum. Daha seçim zamanı sonraki seçime yatırım yapıyorlar böyle algı operasyonlarıyla.

• kraallllllll iyi dedin.
    Ne ysk sı be. Adam otelde kral dairesi tutup içmekten sızmış
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    Atatürk zamanıdır bence...
  • Bırak bu işleri İnce hala Loser CHP'nin genel başkanlığı için akbaba gibi bekliyorsun bırak şu CHP'yi CHP'den sana hayır gelmez yeni bir parti kur veya başka bir partinin başına geç. Çok yanlış bir strateji güdüyorsun çoooooook. CHP'nin devri kapanalı çok oldu bu ülkede. Bir daha ada açılmaz.
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Argolu mu yazdiniz anlasilmiyorda? Biraz acsan net olsan .
  • İmamdan manav mı olur yav.
    o kadar twitter de medyada haber döndü cıkıp 1 tweet atamazmıydı ?
    Boş iş kardeşim KK ne ise İnce onun bir tık üst versiyonu.
  • Kavgada söylenmez.

Tamam işte seni bu düşünceye sürüklemek için yapılan bir algı operasyonu diyorum bende. Senin dediğini yapsa başka bir şey bulurlardı. Konu bu değil. Gereksiz bir tartışma olduğunu düşünüyorum.

• Sayın Muharrem ince bu adam ülkenin başına gelmeli ve birşeyler düzeltilmeli

Bilgili akıllı halktan biri.. Din ile siyaseti hiç bir zaman aynı cümlede kullanmıyor.

Bu adam iş yapar.
  • 24 haziranda arazi olduktan sonra ne konusursa konussun bir anlami yok benim icin.
  • Tanzim satış noktasında alışveriş yapan halkla "domates biber patlıcan" şarkısını çalarak halkın partisi olmaya çalışan partinin artığı değil mi bu adam? O satış noktalarını açarak birçok marketin fiyatlarda indirim yapmasını sağladı. Halka hizmet etti. Bununla dalga geçen adama bak sen.

Daha seçim döneminde Erdoğan ne yaptıysa meydanlarda onuntaklit etmeye çakışan, seçim zamanında kuyruğunu kıstırıp saklanan adam çıkmış konuşmuş. Peh!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka eleştirecek bir şey yok varsa yoksa patates soğan ne güzel muhalefet be.. bana da maaş bağlayın her gün eleştirecek bir şey bulurum memlekette bunu yapamayacak tek bir Allahın kulu yoktur yazık hale bak
  • Çadırdan maliyetine satıslar , yazık.
  • Sanada paspas bile olamamıssın deseler ne diyeceksin. 1 nisanı bekliyoruz bakalım ne yapacaksın?
  • Tanzim açan manav oluyorsa prezervatıf dağıtan CHP li belediye ne oluyor sizce?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.