Şimdi Ara

İnce, Bahçeli, Akşener ittifakı mümkün mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Muharrem İnce, ince ince siyasi hedeflerini dokuyor, bu da CHP yönetiminin kanına dokunuyor." ifadelerine yer verdi. İYİ Parti lideri Akşener'in Ayasofya Camii'ni ziyaret etmesini de değerlendiren Bahçeli, "Meral Hanımın kendisi adına hayırlı bir gelişmedir." ifadelerini kullandı ve "Sayın Akşener’in böyle gitmeyeceğini, böyle ittifak olmayacağını, olsa bile bir ayağının çukura düştüğünü görüp derhal ve çok kısa süre içinde evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır. Evinde rahatı ve huzuru bulacaktır. İkbal ile idbar arasında sıkışıp kalmak yerine, kaldı ki zillete düşmektense evde olmak isabetli bir tercihtir." dedi.

sizce bu ittifak mümkün mü Bahçeli İnce ye soğuk değil gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İYİP-İnce ittifağı gayet mümkün, CHP içindeki kavgada İYİ Parti kadroları İnce'nin yanındaydı sonuçta.

Bahçeli'ye soğuk olsam da Cumhur'dan çıkıp olası bir İYİP-İnce ittifağına gelmesi AKP'nin işini tamamen bitirir, işimize gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Ağustos 2020; 17:34:42 >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt

ben kesinlikle çıkacağını düşünüyorum sadece merak ettiğim birbirlerine uzak mı bu 3 lü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

ben kesinlikle çıkacağını düşünüyorum sadece merak ettiğim birbirlerine uzak mı bu 3 lü ?

İnce ve Akşener birbirlerine oldukça yakın isimler, İnce parti kurarsa ben İYİ'nin İnce ile ittifak yapacağını düşünüyorum.

Bahçeli'yse yanaşır mı bilemem ama her parti kendi çıkarına göre hareket eder sonuçta.

Bahçeli'ye de AKP'nin verdiğinden daha fazlasını teklif edersek yanaşır büyük ihtimalle.

• Bahçeli, RTE'nin emir kuludur. Özgün, kişisel düşüncesiyle karar verebilecek biri değildir. Bunu ısrarla görememenize anlam veremiyorum.

• bu olursa akp biter ama sanmiyorum

• Bahçeliyle yola çıkılmaz, ipiyle kuyuya inilmez

• Bahçeli bu ittifakı bitiremez, bitirirse bir daha siyaset arenasında kendine yer bulamaz.

• bahçeli neden ince ve akşener e destek versin ? soruda mantık hatası var

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

akp hooop hdp ye yanlar ve yıne %40 uzerı oy alır...

2.tur ilede tekrar secımı kazanırlar.

yenı cozum surecı

şehıtler

ve sacma sapan acılım konusmaları bızlerı bekler.

• me ha pe ile he da pe ittifak yaparsa mümkün tabe

• Chp ne yapacak solo mu takilacak? Bahçeli öyle bir şeye girmez

• İyi parti CHP ittifağını bozmaz. Neden daha az oy potansiyeli olan ince ile ittifak yapsınlar ki.

• İyi parti iki tane kendini bitiren adamın yanına yaklaşmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bahçeli, RTE'nin emir kuludur. Özgün, kişisel düşüncesiyle karar verebilecek biri değildir. Bunu ısrarla görememenize anlam veremiyorum.

Devlet Bahçeli öngörüsü yüksek bir devlet adamıdır.

Sizler adamı bu şekilde yargılıyorsunuz ama objektif olarak bakabilseniz olayın sizin sandığınız gibi olmadığını anlayacaksınız.

• Yahu bu partiler senin benim için mi kuruluyor sanıyorsunuz herkes ekmeğinin peşinde bırakın bu işleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Devlet Bahçeli öngörüsü yüksek bir devlet adamıdır.

Sizler adamı bu şekilde yargılıyorsunuz ama objektif olarak bakabilseniz olayın sizin sandığınız gibi olmadığını anlayacaksınız.

Alıntıları Göster

haydaaaaaa 

• nk061 kullanıcısına yanıt

Devlet Bahçeli koltuğu dışında hiçbir şey düşünmeyen, ülkeye hiçbir faydası olmamış ve olmayacak yaşlı bir adamdır.

• Bir konu açmadan önce biraz düşünün.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.