Şimdi Ara

INCA MODEMİ NASIL BİLİRSİNİZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
12.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • INCAyı iyi bilirim 3 senelik kullanıcısıyım ama bu rapid yüzünden iyice soğudum çünkü aç-kapa düğmesi acayip dandikleşti yakın zamanda kurtulmayı düşünüyorum ama işte maddiyat öyle ha diyince olmuyo bu arada AMX-CA81R modelini kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalmen

INCAyı iyi bilirim 3 senelik kullanıcısıyım ama bu rapid yüzünden iyice soğudum çünkü aç-kapa düğmesi acayip dandikleşti yakın zamanda kurtulmayı düşünüyorum ama işte maddiyat öyle ha diyince olmuyo bu arada AMX-CA81R modelini kullanıyorum

aynı modem bende ve babamda vardı kopmalar yapıyordu ikisinide attım ben sna6500 babam airties rt-102 kullanıyor memnunuz daha tık demedi
  • kardes dikkate alırsan benim basımdan geceni anlatayım kişisel görüşümü belirteyim;

inca smile adsl ile hediye geldi bana..
    yaklasık 7 aydır kullanıyodum..
    fakat bi pc ye daha paylastırmak istedik neti.cekmede sorun oldu..
    bende o yuzden daha guclu bi modem alayım dedim ve hani cok janjanlı tipi olan geek krypton A81W varya ondan aldım..
    fakat anladım ki tip hersey deilmiş..
    ben bu kadar lanet bi modem gormedim..
    ne kapsama alanı var nede kurulum kolaylıgı...
    tek kelimeyle berbat bi modem cıktı geek krypton..
    inanmıcaksınız ama aldıgım yere iade edip gidip yeni bi inca modem aldım...
    cok memnunum valla..

özetle;
    inca nın mazeme kalitesi ve işçiligi berbat ama süper bi modem..
    yeni modem tavsiyesinde de bencede airties..

• bencede iyi bir modem değil bu inca bende limitli baglantı vardı iyidi fakat sınırsıza geçince 3 tane bilgisayar bağladıktan 1 ay kadar falan sonra modem aptallasmaya basladı baglantı var gorunuyor fakat baglantı yok aslında modemı soktum kendimde elektronikçi oldugum için bir güzel soguk lehım olcak yerlerini lehimledim fakat nafıle 10 dakıka ıle yarım saat aralıgında calıstıktan sonra ınternet yavaslamaya baslıyor ve sonunda kıtlenıyor modemı acıp kapayınca normale dönüyor bu modem ıle yaptıgım arastırmalar sonucunda bu tıp arızayı yaptıgını öğrendim smile ı aradıgımda da bunu servısıne götürüp yazılım atılmasını gerektıgını söyledıler
    Bunun yazılımı nı nerden bulabılırım yardımcı olucak arkadaslara sımdıden cok tşk ederim ...
    birde tüm bu yaşadıgım olaylar garantısının 2 ay geçmesınden dolayı olması beni bu inca modemden inanılmaz derecede soguttu ,birde bazı arkadasların anlattıgı gbı bozulmadan once baglantımda kesilme sorunu pek yasamıyordum fakat kimseye tavsiye etmem modemde tavsiyem airties ..!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.