Şimdi Ara

Inca IMNX300 MBPS KABLOSUZ 4 PORT + Switcher 8 Port

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Inca IMNX300 MBPS KABLOSUZ 4 PORT + Switcher 8 Port
    Merhaba arkadaşlar ikiside ihtiyaç fazlasıdır herhangi bir sorunu yoktur çalışıyolar modemi garantideyken ofis için almıştım artık gerek yok çoğaltıcı ise 4 yıl filan önce aldım modemin garantisi bu yılın sonunda bitecekti yada geçen yıl bilmiyorum kutuda 3 yıl yazıyor bir kere garantiye yolladım sıfırlayıp geri geldi herhangi aksanında sorun yok sadece köşeye korken fabrika ayarlarında dursun diye gönderdim ama sonra gene kullandım şuan boşta yatıyor ikisi bir arada 50tl kargo alıcıya ait sadece modem 40tl istanbul içi elden teslim imkanlara göre değişir.

Inca IMNX300 MBPS KABLOSUZ 4 PORT + Switcher 8 Port Inca IMNX300 MBPS KABLOSUZ 4 PORT + Switcher 8 Port Inca IMNX300 MBPS KABLOSUZ 4 PORT + Switcher 8 Port
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 50 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• İlan günceldir
  • İlan günceldir + asus dsl-10e modemde satıştadır üçü birlikte 70tl isternise fotoğraf yollanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.