Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

INCA IM-201 modemde port nasıl açılıyo? (acil lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> INCA IM-201 modemde port nasıl açılıyo? (acil lütfen)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    375 Mesaj
    Googlede falan aradim diğer inca modellerinin var ama bununkini bulamadim biraz daha değişik sanırım bilen vardir mutlaka anlatirsaniz sevinirim resimli anlatima gerek yok teşekkürler...

|
    |
    GOLF 7 1.4 140 HP DSG HIGHLINE Beyaz - Adaptif şasi kontrolü DCC - LED Stop - ACC - Dinamik Light Asist - Panaromik Cam Tavan - Bi-Xenon Farlar - U-LED Gündüz Farı - Park Asist - Kış Paketi - 8" Discover Pro Navi - Keyless Entry - Elektrikli Yan Aynalar - Renkli Ekranlı Yol Bilgisayarı - Geri Park Kamerası
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    modemin arayüzüne girdikten sonra gelişmiş sekmesinden port yönlendirmeye gireceksin ilk önce.orda görüdüğün üzere hazır yönlendirmeler var, istediğin kullanıcı için port açmak için kategoriden user radyo butonunu tılayıp yeni seçeneğini seçtikten sonra kural adına istediğin ismi ver protokolü seçtikten sonra istediğin portu (buradaki başlangıç bitiş ve eşleşme değerlerine istediğin port no yu) yaz ve uygula de.artık verdiğin isimle uygun kurallar altında portun hazır olduğunu görceksin burdan ekle dedikten sonra port açılmış olacak.uygula ve değişiklikleri kaydet portun kullanıma hazır...
    yemek tarifi gibi oldu be afiyet olsun....
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.