Şimdi Ara

INCA IM-201 ADSL Modemde Port Açılması YARDIM TALEBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aydır bu modemi kullanıyorum ve emule de high id alamıyorum bu modemde port açmasını bilen varsa lütfen yardım etsin. şimdiden katılan herkese teşekkürler.

• hangi emule kullanıosun mod mu yani onu söylersen sana yardımcı olurum
  • dostum ilgine teşekkürler o sorunu çözdüm ama şimdi de high id aldığımda doğru düzgün bağlanamıyorum sunuculardan kopuyor tekrar bağlanmaya çalışıyor kullanıcılara bağlanmıyor ve en önemlisi download verimi çok düşük. Low id ile bağlanma ve indirmeye başlama daha çabuk oluyor bunuda bir türlü anlamış değilim.
    Bu arada emule v0.44b kullanıyorum
  • o yüzden emule versionunu sordum sana tavsiyem pawcio indir
    google da arat pawcio 5.15 die çıkıcak en başlarda karşına onu kullan ve onun istediği portlarını aç modeminden yada modemden açtıın portları ona yönlendir..ben sorunuz bir şekilde kullanıorum pawcio yu kopma yaşamıyorum bi dene derim..kolay gelsin
  • Banada lazim bu modemde nasil port açiliyor?
  • arkadaslar var mi bu modemden port acmanin nasil oldugunu bilen birileri
  • modemin içinde (192.168.1.1 yazdıktan sonra) eğer türkçe menü kullanıyorsan gelişmiş
    kısmına gireceksin. burda port yönlendirme kısmı var orada user kısmında yeniyi tıklayıp istediğin portu açıyorsun tcp ve udp için ayrı ayrı yapman gerekiyor.
    daha sonra ekle diyip uygulaya basıyorsun ve araçlar menüsünde hepsini kaydep diyip çıkıyorsun bu kadar.
    sadece elektrik kesintisi filan olduğunda aynı işlemi (ekle işleminden itibaren) tekrar yapman gerekiyor bazen.
    quote:

Orjinalden alıntı: sapasupi

arkadaslar var mi bu modemden port acmanin nasil oldugunu bilen birileri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.