Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.074
Cevap
9
Favori
106.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cro@oun inceleme ve objektif yorumlarınız için benden de teşekkürler.
    500 GB.lık 2,5" lik harici HD takıp genel performansı deneyebilir misin?
    MKV, mp4, avi filmleri takılmadan oynatıyor mu?
    Müzik performansı nasıl, kendi hoparlörü ve kulaklıkla?
  • artes d821 mi ? inca astro mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erd_eru

cro@oun inceleme ve objektif yorumlarınız için benden de teşekkürler.

Rica ederim hocam eyvşh..

HDD yi akşam dener konuya yazarım hocam ... Kendi hoparlörü kötü değil orta seviye olmuş ..Çok çok iyide diyemiyorum ama bazen az ses çıkıyor şikayetleri oluyor bu cihazda böyle bir durumda yok ..Kullanıcının işini rahatca görecektir üzerindeki hoparlör ..
  • arkadaşım ben ilk önce d821 aldım.ürün güzel.bir abimede artes9702 aldım bana göre bu süper.d821 sattım kendimede 9702 aldım.makina gerçekten stabil.ön kamera 2 mp arka 3,2 mp.resim çekimleri wifisi bt güzel zevkle kullanıyorum.inca astro yeni hocada kullanıyor ve görüşlerini söylüyor .karar size kalmış.saygıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalfriend

artes d821 mi ? inca astro mu ?

bu soruyu 2 gündür ben de soruyorum cro@oan hocam ikisini de kullanıyorsunuz, siz ne cevap verirsiniz buna?
  • Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum sizce nasıl?

http://www.sanalpazar.com/Turkiye-Distributor-Garantisiyle-Cube-U9gt3-8-Ips__isp6225539

Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenbeno

quote:

bu soruyu 2 gündür ben de soruyorum cro@oan hocam ikisini de kullanıyorsunuz, siz ne cevap verirsiniz buna?

Hocam Artes d821 gerçekden iyi bir cihaz...Ama şimdi ınca astro yu yanına koydugumda tüplü tv ile lcd panel gibi bişi oluyor .. Renkler parlaklık boyut vs. tabiki astro bir adım öne çıkarıyor kendisini...

Fakat artes den alacağım performansı astro dan ne kadar alacağım bunu bilmiyorum .Artes de bir sorun yaşadıgınızda forumda konuya yazmanız bile yetrli teknik servis anında olay yerinde bitiyor yazılım desteği var ...

3-4 günlük oyun ekran dokunmatik vs. sıkıntı çıkarmadı ...Kafamda soru işareti olan sarj durumu ...Dün akşam 19.30 da cihazı açdım 1.6 gb bir dosya indirmeye başladım aynı anda arkadan müzik açıp birde internet sayfası açdım ...yaklaşık bir saat sonra geldiğimde herşey normaldi bu arada bluetooth da açıkdı ..Bu şekilde video çektim oyun oynadım nete girdim vs. gece 24.30 da şarj bitti ...

yaklaşık 5 saat dolu dolu kullanmayla bitti ..Şimdi genelde bataryalar bir kaç defa sarjdan sonra daha performanslı çalışırlar ..Zamanla kullanım süresi uzayacak mı bilmiyorum ...Bence 5 saat çok az Artes d821 pil kapasitesi daha düşük ama yine 6 saat rahat rahat kullanıyorsun ... Belki bu kadar yüklensen oda 5 saatte bitecek ... Astro nun 7 saati çok rahat görmesi gerekir diye düşünüyorum...Renkleri kısık kullanıp oradan buradan kırparak süre uzar ama önemli olan full kullanımda ne kadar oldugu diiye düşünüyorum .. Bu konuyu servisle görüşeceğim ..

Çok uzattım Kısaca boyut farkı çözünürlük farkı renk IPS gibi durumlardan dolayı ayrıca bu saaten sonra D821 e para bağlamak yerine Astro olmasada benzer özelliklerde bir cihaz almak daha mantıklı diye düşünüyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 14 Şubat 2013; 13:33:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

quote:

Hocam Artes d821 gerçekden iyi bir cihaz...Ama şimdi ınca astro yu yanına koydugumda tüplü tv ile lcd panel gibi bişi oluyor .. Renkler parlaklık boyut vs. tabiki astro bir adım öne çıkarıyor kendisini...

Fakat artes den alacağım performansı astro dan ne kadar alacağım bunu bilmiyorum .Artes de bir sorun yaşadıgınızda forumda konuya yazmanız bile yetrli teknik servis anında olay yerinde bitiyor yazılım desteği var ...

3-4 günlük oyun ekran dokunmatik vs. sıkıntı çıkarmadı ...Kafamda soru işareti olan sarj durumu ...Dün akşam 19.30 da cihazı açdım 1.6 gb bir dosya indirmeye başladım aynı anda arkadan müzik açıp birde internet sayfası açdım ...yaklaşık bir saat sonra geldiğimde herşey normaldi bu arada bluetooth da açıkdı ..Bu şekilde video çektim oyun oynadım nete girdim vs. gece 24.30 da şarj bitti ...

yaklaşık 5 saat dolu dolu kullanmayla bitti ..Şimdi genelde bataryalar bir kaç defa sarjdan sonra daha performanslı çalışırlar ..Zamanla kullanım süresi uzayacak mı bilmiyorum ...Bence 5 saat çok az Artes d821 pil kapasitesi daha düşük ama yine 6 saat rahat rahat kullanıyorsun ... Belki bu kadar yüklensen oda 5 saatte bitecek ... Astro nun 7 saati çok rahat görmesi gerekir diye düşünüyorum...Renkleri kısık kullanıp oradan buradan kırparak süre uzar ama önemli olan full kullanımda ne kadar oldugu diiye düşünüyorum .. Bu konuyu servisle görüşeceğim ..

Çok uzattım Kısaca boyut farkı çözünürlük farkı renk IPS gibi durumlardan dolayı ayrıca bu saaten sonra D821 e para bağlamak yerine Astro olmasada benzer özelliklerde bir cihaz almak daha mantıklı diye düşünüyorum ...

hocam ilk tablet deneyimim olacağı için tüplü lcd farkı benzetmesini anlayamam zaten forumdaki D821 için açtığınız konuyu da inceledim en çok hoşuma giden sizin de bahsettiğiniz gibi teknik destek. Anladığım kadarıyla artesin wifi, performans ve şarjından memnunsunuz incayı öne çıkaran boyutu ve ips ekranı. Sanırım ben cevabı buldum

• @fenbeno

Tüplü lcd panel genel herkesin bildiği bir şey oldugu için örnekledim ..Dün gece videolarda yan yana artes d821 hatta i708 ve ınca astro var ..Video yada bakarsanız renklerin canlılıgını parlaklıgını sizde fark edersiniz ..Bu kıyaslama d821 le yapıldı en iyi ekran ınca da demiyorum ama d821 e göre daha canlı parlak ...

Tabi sizin ilk deneyiminiz olacagından D821 kullandıgınızda bir eksiklik hissetmeyeceksiniz bu yönde ..
  • quote:

@fenbeno

Tüplü lcd panel genel herkesin bildiği bir şey oldugu için örnekledim ..Dün gece videolarda yan yana artes d821 hatta i708 ve ınca astro var ..Video yada bakarsanız renklerin canlılıgını parlaklıgını sizde fark edersiniz ..Bu kıyaslama d821 le yapıldı en iyi ekran ınca da demiyorum ama d821 e göre daha canlı parlak ...

Tabi sizin ilk deneyiminiz olacagından D821 kullandıgınızda bir eksiklik hissetmeyeceksiniz bu yönde ..

tüplü lcd farkını biliyorum da hocam söylemek istediğimi anlatamadım videoların hepsini izlemiştim bahsettiğiniz canlılık fark ediliyor. ilk deneyimim olacağı için ve d821'in sizin tarafınızdan performansı tecrübeyle sabit olduğu için "tüplü" ile başlamak sorun olmaz diye düşünüyorum bu arada hocam kullandığınız bir projeksiyon makinası varsa pm atabilir misiniz tecrübelerinize ve yorumlarınızın objektifliğine güveniyorum beni araştırma zahmetinden kurtarmış olursunuz

• quote:

quote:

@fenbeno

tüplü lcd farkını biliyorum da hocam söylemek istediğimi anlatamadım videoların hepsini izlemiştim bahsettiğiniz canlılık fark ediliyor. ilk deneyimim olacağı için ve d821'in sizin tarafınızdan performansı tecrübeyle sabit olduğu için "tüplü" ile başlamak sorun olmaz diye düşünüyorum bu arada hocam kullandığınız bir projeksiyon makinası varsa pm atabilir misiniz tecrübelerinize ve yorumlarınızın objektifliğine güveniyorum beni araştırma zahmetinden kurtarmış olursunuz

Malesef Hocam .. Hiç kullanmadım ...

Objektif olmaya çalışıyorum düşünceniz için tşkler... hiçbir firmayla bir bağım yok bununda bilinmesini isterim .. Zaten benim mesleğim bu işler üzerine değil ..Sadece merak ilgi

• meraba hocam tekrardan ben bugün media markta polypad in 10.1 " lik 1010 modelinin geldiğini gördüm fiyatı 600 tl idi özellikleri inca ile hemen hemen aynı teşir ürünü olarak yer vermişler modele biraz kulladım yani baktım mesela çok ilginç bir durum vardı dokunmatiği bazen algılamıyord üç kez sorun oldu mesela galariden videoları açarken iki kez algılamadığı oldu acapa dokunmadım mı diye düşündüm ama eminim dokuduğuma hatta uzun bir süre tuttum parmağımı. burada yorumlarınızdan ve videolar da gördüğüm kadarı ile inca da böyle bir sıkıntı yok. ben polypad in ürünlerinede bakıyordum ama bugün ki teşir üründe dedikten sonra fikrim biraz değişti bu hi-level konusunda ki dediğiniz hafife alınmaması gereken bir şey olduğunu incanın 8000 mah da ki süresi 5 saat ise hi-level daha az gidecektir o zaman :S sanırım alınabilecek en mantıklı ürünlerden birisi inca serisi

• Gençleeer...Inca Rash HD alsam diyorum. Acaba onu 106 ekrana hdmi dan bağlayıp, tabletten film dizi izleme sitesine girsem, görüntüyü TV ye aktarsam olabilir mi?
    Yani kısaca TV yi netTV yapabilir miyim? Bu arada TV ile wifi modem arası 3-4 metre falan. Hepsiburada fiyatı taksitli 380 TL? A birde oyun kalitesi nasıldır ki acep?
  • @cennterr

autodesk sketchbook ve photoshop videosu ilk msja eklendi ...Ayrıca unuttuğum air attack oyunuda videoda mevcut arkadaşlar ...
  • quote:

@cennterr

autodesk sketchbook ve photoshop videosu ilk msja eklendi ...Ayrıca unuttuğum air attack oyunuda videoda mevcut arkadaşlar ...

ilginiz için çok tşekkür ederim hocam hemen bkıyorum . size birde mesaf atmıştım bakabilme imkanınnız oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cennterr

quote:

@cennterr

ilginiz için çok tşekkür ederim hocam hemen bkıyorum . size birde mesaf atmıştım bakabilme imkanınnız oldu mu ?

Şimdi cevapladım
  • evet hoacm tekrar teşekkür ederim :) bu arada demin hi-level başlığı altında kullanıclardan ölü pixel ile karşılaşanlar olmuş . bilginizi benim gibi kararsız kalnlar yada hi-level hakkında düşünenler varsa.
  • quote:

HDD yi direk tanımıyor ...Paragon NTFS gibi programlar aracılıgı ile oldugunu okudum ...Dosya sisteminden kaynaklanan bir durum yani ..Bu program içinde rootlu olması gerekıyor tabletin ..Malesef rootlu değil .. Ama merak ettim bu konuyu araştıracagım ..
  • quote:

quote:

HDD yi direk tanımıyor ...Paragon NTFS gibi programlar aracılıgı ile oldugunu okudum ...Dosya sisteminden kaynaklanan bir durum yani ..Bu program içinde rootlu olması gerekıyor tabletin ..Malesef rootlu değil .. Ama merak ettim bu konuyu araştıracagım ..

diskin kapasitesi ile alakalı olabilir mi peki bu hocam yani 500 gb çok gelmiş olmasın :) ayrıca usb 3.0 ı tanır mı ki acaba :S

• USB den harici 2,5" lik diski tanımazsa, filmleri nasıl seyredeceğiz?
    Bir de 2 tane USB yuvası var. Diskleri çalıştıramayan USB yuvasından 5 tane olsa ne anlamı var?
    Bu durumda yüzlerce mp3 ten oluşan müzik arşivine de bakamayacağız.
    Yani sırf oyun oynatıyor diye, nette gazete okutup maile bakacağız diye alınmazki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 15 Şubat 2013; 0:52:12 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.