Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.074
Cevap
9
Favori
106.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam artes 9702 iyi bir tablet gibi görünüyor.ama hdmı çıkışı olmayan bir tableti ben yeterli görmüyorum..benim için hdmı omazsa olmaz özellik...
  • Bir konuya giriyorum Cube diyorlar bir konuya giriyorum Dark diyorlar Pipo Ramos Artes uzayıp gidiyor. Hepsi birbirinin aynısı tabletler... En iyi artes teknik servisi var. Peki ben size başka bir soru daha soruyum. Artes in şu an güncel oyunları kasmayacak videolarda HD çözünürlüğü iyi bir tabletini önerin de bakıyım :)

Bir de demiştim ya telefonum kötü diye. Bazı tabletlerde sim girişi varmış telefon olarak kullanabiliyor muyuz onları :)
  • ''INCA ASTRO şu an geldi arkadaşlar..ilk izlenimlerimi aktarıyorum..cihaz oldukça şık..şarza takınca otomatik açılıyor...ekranı canlı internet hızı süper videoları çok hızlı indiriyor..dokunmatiği harika geçişler mükemmel..teknosada ipad kullanıştım arada hiç bir fark göremedim hatta artısı android olması diyebilirim..şu an işte olduğum için akşama daha detaylı inceleyeceğim..sesinede değinmek istiyorum..gayet iyi...daha önce pirenha tablet alıp iade etmiştim..sesi hiç yoktu..inca çok iyi..ips ekran la retina ekran arasında bir fark göremedim..ikiside aynı gibi..sanırım iyi bir tablet aldım..
  • Hah tam tablet satıştan kalktı böyle övün tableti :P Ben yine de bu modelin satışa çıkmasını bir süre bekleyeceğim İnca dan zarar gelmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayn01

Bir konuya giriyorum Cube diyorlar bir konuya giriyorum Dark diyorlar Pipo Ramos Artes uzayıp gidiyor. Hepsi birbirinin aynısı tabletler... En iyi artes teknik servisi var. Peki ben size başka bir soru daha soruyum. Artes in şu an güncel oyunları kasmayacak videolarda HD çözünürlüğü iyi bir tabletini önerin de bakıyım :)

Bir de demiştim ya telefonum kötü diye. Bazı tabletlerde sim girişi varmış telefon olarak kullanabiliyor muyuz onları :)

hocam, gerçekçi olmak lazım, asıl soru şu ; ne için kullanacağız. birde bozulduktan sonra teknik servisten bahsediyorlar, bu manada artes önde gözüküyor, ama bu artesin daha iyi olduğu gözükmez. ona bakarsan tofaş otomobillerin de servisi çok yaygın :) ama audi'den iyi olduğunu göstermez. zaten cümle içinde kullanılıyor, "bozuldu sonra teknik servis" diye :) eğer bunu güvenilir bir e-ticeret şirketinden aldıysan 2 yıl içinde tüketici kanununa binayen garanti kapsamında değişimini, değişim olmazsa para iadesini talep edebilirsin. tabletleri oyun konsolu değil de internet,film ve müzik gibi özellikler için kullanmak benim başlıca tercihim.

Bence bir tablette şu özellikler olmalı;

Retina & İps Ekran
    Hdmi Desteği
    Wifi-3G Desteği
    Uzun Süreli Batarya
    Rockchip İşlemci.

• quote:

Orijinalden alıntı: ergun8691

''INCA ASTRO şu an geldi arkadaşlar..ilk izlenimlerimi aktarıyorum..cihaz oldukça şık..şarza takınca otomatik açılıyor...ekranı canlı internet hızı süper videoları çok hızlı indiriyor..dokunmatiği harika geçişler mükemmel..teknosada ipad kullanıştım arada hiç bir fark göremedim hatta artısı android olması diyebilirim..şu an işte olduğum için akşama daha detaylı inceleyeceğim..sesinede değinmek istiyorum..gayet iyi...daha önce pirenha tablet alıp iade etmiştim..sesi hiç yoktu..inca çok iyi..ips ekran la retina ekran arasında bir fark göremedim..ikiside aynı gibi..sanırım iyi bir tablet aldım..

hocam, olumlu ve olumsuz özellikleri ile bizlere yorumlarsan çok sevinirim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergun8691

''INCA ASTRO şu an geldi arkadaşlar..ilk izlenimlerimi aktarıyorum..cihaz oldukça şık..şarza takınca otomatik açılıyor...ekranı canlı internet hızı süper videoları çok hızlı indiriyor..dokunmatiği harika geçişler mükemmel..teknosada ipad kullanıştım arada hiç bir fark göremedim hatta artısı android olması diyebilirim..şu an işte olduğum için akşama daha detaylı inceleyeceğim..sesinede değinmek istiyorum..gayet iyi...daha önce pirenha tablet alıp iade etmiştim..sesi hiç yoktu..inca çok iyi..ips ekran la retina ekran arasında bir fark göremedim..ikiside aynı gibi..sanırım iyi bir tablet aldım..

Güle güle kullanın ..Şarja takınca açılması sanırım ortak bir durum ..Bende de durum aynı ..Servisle görüşmeyi düşünuyordum ..Tabi bu durum butun cihazlardaki ortak bir sorun değilse ..Gerçi çokda önemsememiştim ama konu açıldı madem bilgi olsun diye durumu paylaşmıştım ...

• şu an hiç bir olumsuz tarafını göremedim..şu an şarzda arada bir takılıyorum.şarzda biraz ısınma var ama tablette yok..o kadar ısınma bütün şarzlarda oluyordur sanırım..tablet gerçekten çok hoş..ekran kalitesi ipad den farkı yok..wifisi çok çok iyi..internet hızı beklentilerimin üstünde..üstündeki koruma naylonunu çıkarmadım herhangi bir iade nedeni olabilir diye ama ona rağmen dokunmatiği harika..sanırım bu tableti görenler ıpad iyi kazıklıyor diye düşüneceklerdir..düşünsenize 1.500 tl veriyorsun bir hdmı çıkışı bile yok..beni ıpad düşmanı olarak algılamayın:) ama insan yolunacak kaz gibi hissediyor ıpad fiyatlarını görünce..
  • ergun8691 arkadasim inca astro hayirli olsun.9702 bt+ips+hdmi hepsi var fulhd tv baglayip oyun ve film izliyorum bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAME

ergun8691 arkadasim inca astro hayirli olsun.9702 bt+ips+hdmi hepsi var fulhd tv baglayip oyun ve film izliyorum bilginize

Oyun kolu denediniz mi hiç ..Desteği var mı ? .. Bu oyun kolu olayını merak ediyorum bir çok cihazda yok ama olanlarda var ..
  • daha iyibir tablet önericek varmı beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Şu an için; edindiğim izlenime göre,çin tabletlerinde en iyi destek artes'in ama ben yine de, global marka bir tablet almaya karar vereceğim sanırım.. Asus nexus 7 - 16 gb'lık modeli 599 liraya media markt'ta satılıyor. Hiç olmazsa, Tegra 3 Quad-core işlemcisi ve yüksek çözünürlüklü Ips ekranlı bir tablet.. Ayrıca kaliteli 4250
    mAh batarya ile ortalama 6-7 saat kullanırım.

Hocam nexus 7'nin 32 GBliği migrosta 600 tl. oradan almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisakarsu

daha iyibir tablet önericek varmı beyler

hocam pandawill'den ramos w30 HD alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

quote:

internetten biraz araştırayım bunu
  • quote:

quote:

Hocam güzel diyorsunuz da gümrüğe takılırsa ne olacak? Forumda bir kaç konu var gümrüğe takıldı fiyatını düşük gösterdiğimiz proforma invoice gelmedi diye. İnvoice göndermezlerse %20 vergisi var şu cihazın
  • quote:

quote:

quote:

Hocam güzel diyorsunuz da gümrüğe takılırsa ne olacak? Forumda bir kaç konu var gümrüğe takıldı fiyatını düşük gösterdiğimiz proforma invoice gelmedi diye. İnvoice göndermezlerse %20 vergisi var şu cihazın

Hocam gümrüğe takılırsa sadece fiyat 600 tl oluyor. ama aynı özellikteki note 10.1 1300-1400 TL.

• quote:

quote:

Siz kullanıyormusunuz ? aldınız mı ?

Daha net bilgi verirmisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 16 Şubat 2013; 18:04:01 >
  • Peki cihazda bir sorun olursa ne yapacağız. Bu cihaz hoşuma gitmişti ancak direk yurtdışı kaynaklı gelmesi ve teknik destek olmaması beni ürkütüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

quote:

Siz kullanıyormusunuz ? aldınız mı ?

Daha net bilgi verirmisiniz...

ben aldım fakat şu anda kullanmıyorum. tableti bir dostuma sattım.
    daha net bilgi için forumda konusu var onu ziyaret edebilirsiniz.

• quote:

Peki cihazda bir sorun olursa ne yapacağız. Bu cihaz hoşuma gitmişti ancak direk yurtdışı kaynaklı gelmesi ve teknik destek olmaması beni ürkütüyor

bir yıl uluslararası garanti var fakat ben pek de bir şey olacağını zannetmiyorum. sonuçta ne olabilir ki?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.