Şimdi Ara

INCA 23' IL-1023DH GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR KULLANICI İNCELEMESİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
10.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün vatan dudullu 259tlye aldım geri çekildim
  • Bu ürünün DH modelini (HDMI girişi olan) bir türlü bulamadım arkadaşlar. Bulursam hemen gidip almak istiyorum. Mağaza önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

bugün vatan dudullu 259tlye aldım geri çekildim

Aldığın 1023DVI modeli heralde 1023DH modeli vatandan kaldırmışlardı , tam demek isitediğini anlamadım ama geri çekildim ne demek

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mayk

Bu ürünün DH modelini (HDMI girişi olan) bir türlü bulamadım arkadaşlar. Bulursam hemen gidip almak istiyorum. Mağaza önerebilir misiniz?

Şuan galiba stoklarda yok sitelerde , hiçbiyerde yok heralde :)

• bugün topkapı vatan da ellerinde bir adet bulunduğunu söylediler, dh olmayan modelden ise yeterince varmış
  • Orijinalden alıntı: GENERAL006

Orijinalden alıntı: venomboy_85

bugün vatan dudullu 259tlye aldım geri çekildim

Aldığın 1023DVI modeli heralde 1023DH modeli vatandan kaldırmışlardı , tam demek isitediğini anlamadım ama geri çekildim ne demek

geri çekildim:) artık monitörle uğraşmam, bundan sonra kasa toplama var...
    bu arada hdmi olan çok zor, ben dvi dan kasayı bağlıyorum ihtiyacım bu yeterlidir
  • DH olan modelle diğeri arasında ne farkı varkı üstadlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtr57

DH olan modelle diğeri arasında ne farkı varkı üstadlar.

hdmi
  • Bende burdan incelemesine baktım ve 1023 olduğunu gördüm dvı dh hiç bakmadım direk aldım.Deneme fırsatım olmadı ama görüntü çok şık HDMI olmaması beni üzdü ama olsun bunu satıp daha sonra bir 3D monitör almayı düşünüyorum.
  • vatanbilgisayardan cumartesi günü dayımlara bir tane alıp kurdum 350 tl 5 taksin %8 indirimli ,

dvı- vga girişleri var görüntü süper samsung paneli kullandığı doğrulanmış dış kasa yeterli ve parlak ınca yazısı süper metal :D ınca yı hep aşşağılardım gerçekten süperdi monitör çok hoşumagitti o fiyata sıfır 23 '' alıyorsunuz en uygunu oydu 10 üzerinden 9 verdim parlak ekran olsaydı tam olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

vatanbilgisayardan cumartesi günü dayımlara bir tane alıp kurdum 350 tl 5 taksin %8 indirimli ,

dvı- vga girişleri var görüntü süper samsung paneli kullandığı doğrulanmış dış kasa yeterli ve parlak ınca yazısı süper metal :D ınca yı hep aşşağılardım gerçekten süperdi monitör çok hoşumagitti o fiyata sıfır 23 '' alıyorsunuz en uygunu oydu 10 üzerinden 9 verdim parlak ekran olsaydı tam olurdu

quote:

Orijinalden alıntı: zerolance

Bende burdan incelemesine baktım ve 1023 olduğunu gördüm dvı dh hiç bakmadım direk aldım.Deneme fırsatım olmadı ama görüntü çok şık HDMI olmaması beni üzdü ama olsun bunu satıp daha sonra bir 3D monitör almayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun arkadaşlar

• Bende bugün yeni sistemimide bu monitörü aldım vatan topkapıdan 318 liraya 5 taksit hadi hayırlı olsun biraz büyük geldi bana ama güzel .
  • quote:

Bende bugün yeni sistemimide bu monitörü aldım vatan topkapıdan 318 liraya 5 taksit hadi hayırlı olsun biraz büyük geldi bana ama güzel .

Yakında küçük gelmeye başlar hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

quote:

Bende bugün yeni sistemimide bu monitörü aldım vatan topkapıdan 318 liraya 5 taksit hadi hayırlı olsun biraz büyük geldi bana ama güzel .

Yakında küçük gelmeye başlar hayırlı olsun

eyw usta bakıcaz artık :D
  • yaw bu incanın panelini kim üretiyor acaba kesin bi yanıtı olan varmı ?
  • @ozzzy222

Samsung paneli kullandığı doğrulanmış diye yazmış ama ben bilmiyorum
  • Dün Vatan'dan 21.5" olanını aldım. DVI-VGA çıkışlı. Özetlemem gerekirse hoparlörden gelen ses dışında herşeyini gerçekten de beğendim. 297 TL nakit fiyatıydı. Almak isteyecek arkadaşlara önerebilirim. En çok hoşuma giden yanlarından biriyse güneş ışığı vız geliyor :))
  • Bu monitörü uzun süredir kullanan arkadaşlar sonradan monitörünüzde herhangi bir sorun çıktımı? İlk yorumlar genelde olumlu olmuş ama hala memnunmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selta

Bu monitörü uzun süredir kullanan arkadaşlar sonradan monitörünüzde herhangi bir sorun çıktımı? İlk yorumlar genelde olumlu olmuş ama hala memnunmusunuz?

Bende şuana kadar bir sorun çıkmadı
  • arkadaşım aldı iade etti,felaket ghosting var monitörde alacaklara duyrulur
  • Şu monitörün DH olan modelini neden hiç bir yer satmıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.