Şimdi Ara

INCA 23' IL-1023DH GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR KULLANICI İNCELEMESİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel anlatım eline sağlık sonunda bu monitörü alıcam gibi özellikler güzelmiş...
  • benim şu anki monitorum inca 17". sanki renkler biraz göz yoruyor. açıkçası inca'dan biraz çekiniyorum. acaba bu da böyle midir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

benim şu anki monitorum inca 17". sanki renkler biraz göz yoruyor. açıkçası inca'dan biraz çekiniyorum. acaba bu da böyle midir...

İlk geldiğinde parlaklığı çok fazlaydı güneşli günlerde film izlerken vs. iyi olur ama normalde insanın gözünü yoruyor onları biraz optimize etmek gerekiyor , ben kendime göre ayarladım şuan gayet güzel kullanıyorum şuana kadar bir sorunuda olmadı
  • Ben de bir tane almayı düşünüyordum fakat mağazada görüp alabileceğimiz tek yer olan vatan bilgisayar'da stoklar tükenmiş. Hepsiburada'ya da güvenemiyorum açıkçası birçok kez başım ağrıdı bu firma ile ilgili umarım en kısa zamanda tekrar stoklara girer.
  • Bugun bir tane aldım, ekranın altında çizikimsi birşey vardı. bir tane ölü pixel vardı
    iade ettim bir daha almam

Acer laptop dada aynı sey olmustu.
    Adam gibi test edinde sürün şunları piyasaya.
  • bende aldım gelmesini bekliyorum süper hızlı gönderiydi sözde hb nin işleri yarın gelince bi test yapıp yorumları yazıcam
  • Resimlere tıklıyorum açılmıyor.Lanet olası imageshack. yada sorun bendemi acaba ürünü alma aşamasındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: StranqeRz

Resimlere tıklıyorum açılmıyor.Lanet olası imageshack. yada sorun bendemi acaba ürünü alma aşamasındayım

Evet malesef sorun var galiba tekrar upload edicem ama resimleri bulabilirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 14 Mayıs 2011; 13:22:10 >
  • arkadaslar vatandan aldıgımızda 1 ay ıcerısınde cıkan ölü pıksellı monıtorlerı degıstırebılıyormuyuz halen
    her marka ıcın gecerlımı yoksa sadece ınca nın bu modelı ıcın mı gecerlı
    hergun bılgısayarın basında saatlerımı gecırıyorum gozlerım kör olucak 17" monıtore bakmaktan
    butcemde zaten ancak bu monıtoru kaldırabılır
    aldıgımda olu pıksel cıktıgında gonul rahatlıgı ıle degıstırebılecekmıyım
    bırde arkadaslar vatanda suanda INCA 23" IL-1023DVI ısımlı model bulunmakta aynı monıtor degıl sanırım sız ne dusunuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 14 Mayıs 2011; 18:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

arkadaslar vatandan aldıgımızda 1 ay ıcerısınde cıkan ölü pıksellı monıtorlerı degıstırebılıyormuyuz halen
    hergun bılgısayarın basında saatlerımı gecırıyorum gozlerım kör olucak 17" monıtore bakmaktan
    bırde arkadaslar vatanda suanda INCA 23" IL-1023DVI ısımlı model bulunmakta aynı monıtor degıl sanırım sız ne dusunuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

arkadaslar vatandan aldıgımızda 1 ay ıcerısınde cıkan ölü pıksellı monıtorlerı degıstırebılıyormuyuz halen

Evet vatandan alırsan direk değiştirebiliyosun ölü piksel çıkarsa hangi üründe olursa olsun bir tek inca için değil , 1023DVI olan modelide sadece hdmı çıkışı yok diğer özellikleri aynı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLVO_06_05

Merhaba arkadaşlar elimde samsung 2333t monitör vardı ama tek sorunum pes 2011, uzun paslarda adamlar ve isimleri bulanıyordu, bu 8 ms'nin veya 60 hz yatay frekans oluşundan olsa gerek,sırf bu yüzden monitörü 80 lira zararla sattım, şimdi bende üzerine biraz katıp iyi bir araştırmadan sonra hem filimlerde hemde oyunlarda özellikle pes 2011 de performansı iyi olan, dahası genel kullanımda gözü yormayacak bir monitör almayı düşünüyorum, hangisini alacağım bilemiyorum. Bana da yorumlarınızla, ve hangisinin neden iyi olduğunu belirterek 350 Tl civarı monitör tavsiyelerinizle, yardımcı olursanız sevinirim, ayrıca ınca'nın bu modelinde, bir arkadaş pes 2011'i deneyebilir hem oyun, hem film performansını aktarabilirse minnettar olurum.

Şimdiden Teşekkürler...

arkadaşın bahsettiği bulanmaya fifa 2011 yada pes2011 de raslayan oldu mu?

bende bu monütörü düşünüyorum.

bi arkadaş allah rızası için fifa veya peste deneyebilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

Orijinalden alıntı: VOLVO_06_05

Merhaba arkadaşlar elimde samsung 2333t monitör vardı ama tek sorunum pes 2011, uzun paslarda adamlar ve isimleri bulanıyordu, bu 8 ms'nin veya 60 hz yatay frekans oluşundan olsa gerek,sırf bu yüzden monitörü 80 lira zararla sattım, şimdi bende üzerine biraz katıp iyi bir araştırmadan sonra hem filimlerde hemde oyunlarda özellikle pes 2011 de performansı iyi olan, dahası genel kullanımda gözü yormayacak bir monitör almayı düşünüyorum, hangisini alacağım bilemiyorum. Bana da yorumlarınızla, ve hangisinin neden iyi olduğunu belirterek 350 Tl civarı monitör tavsiyelerinizle, yardımcı olursanız sevinirim, ayrıca ınca'nın bu modelinde, bir arkadaş pes 2011'i deneyebilir hem oyun, hem film performansını aktarabilirse minnettar olurum.

Şimdiden Teşekkürler...

arkadaşın bahsettiği bulanmaya fifa 2011 yada pes2011 de raslayan oldu mu?

bende bu monütörü düşünüyorum.

bi arkadaş allah rızası için fifa veya peste deneyebilir mi acaba?

Ben bir pes 2011 yükleyip deneyim en kısa zamanda, futbol oyunu oynamadığım için pek anlamam ama yinede bir bakıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: transomanyak

http://www.hepsiburada.com/Liste/inca-il-1023-dvi-23-2ms-multimedya-full-hd-wide-screen-lcd-dvi-monitor-parlak-siyah/ProductDetails.aspx?productId=bd56544&categoryId=986

arkadasıma bu monitoru alıcam ölü pixel garantisi varmı acaba ?

vatandan alırsan varmıs 1 ay ıcınde degıstırıyorlarmıs

• Resimler yenilenmiştir arkadaşlar internetten alışverişlerinizde zaten 7 Gün içinde iade etme hakkınızda var
  • İlerde düşündüğüm bir monitör.Fiyatı da diğer monitörlere göre uygun.
  • Arkadaşlar bu monitör artık Vatan da satılmıyor.. Hepsiburada da var ordan almak istiyorum ama Hepsiburada ölü piksel cıkarsa değişim yapıyolar mı ?
    Vatanda 1 ölü piksel bile cıksa değiştiriyolar bu hepsiburada da geçerlimi acaba die merak ediyorum..

vatanda Inca IL-1023 var ama Inca IL-1023DH yok aralarında ki farkta Inca IL-1023DH da HDMI var ondan istıyorum yoksa riske girmeyip vatandan alcam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: myimmortal

Arkadaşlar bu monitör artık Vatan da satılmıyor.. Hepsiburada da var ordan almak istiyorum ama Hepsiburada ölü piksel cıkarsa değişim yapıyolar mı ?
    Vatanda 1 ölü piksel bile cıksa değiştiriyolar bu hepsiburada da geçerlimi acaba die merak ediyorum..

vatanda Inca IL-1023 var ama Inca IL-1023DH yok aralarında ki farkta Inca IL-1023DH da HDMI var ondan istıyorum yoksa riske girmeyip vatandan alcam..

İnternetten aldığından zaman 7 gün içinde iade etme hakkın var zaten birşey çıkarsa direk geri gönderirsin.Monitörü alırken sözleşme çıkıyor en alt tarafta cayma hakkı diye bi kısım var orayı oku orda yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 24 Mayıs 2011; 20:07:35 >

• arkadaşlar şu ürünü türkiyeden temin edebileceğim yer yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.