Şimdi Ara

inanmadılar bana (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
50
Favori
32.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerden biliyonuz lan öldüğünü foruma girmeyince öldü mü oluyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

Nerden biliyonuz lan öldüğünü foruma girmeyince öldü mü oluyor

Twitter'ı aktif kullanırdı. Mezar taşını bile gördüm. @Laftanadam idi o zamanlar adı. Şu an bir başkası aldı bu adı.
  • Ben de annemi kanserden kaybettim.Nasil hissettirdigini kaybettikten sonra daha iyi anladim .Zamaninda takip ediyordum cakma zippoyu olunce cok uzulmustum.Gunluk tuttugunu bilmiyordum artik biliyorum ama yine okuyamayacagim dayananiyorum cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 Kasım 2013'te vefat etti, konusu açıldı....

bir konu vardı "hayatın anlamını buldum", orada saçma sapan bi troll yine yazmıştı ergen ağzıyla bir şeyler, Enes de zavallasınız demişti... geriye dönüp tekrar bakınca boğazınızda koca bir yumru oluşuyor, zavallıyız.. gerçekten..

https://forum.donanimhaber.com/cakma-zippo-nickli-uyemiz-vefat-etmistir--83885836#83885836
  • Ulan be

• Kac yıl olmuş okurken gözümden yaş geldi be kardeşim keşke yaşasaydın artık geçti diyebilseydin,istediklerini yiyebilseydin,koşabilseydin şimdi anladım hayatta bazı şeylerın çok gereksiz olduğunu sıçrım sevgililer gününe.

Allah Rahmet Eylesin.

• Off... Zor.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

akciğerdeki tümörlerden biri az da olsa büyümüş

En bastan beri yavas yavas okuyordum bu yorumu niye begendilerki diye icimden kizmistim ve sonra anladim ki son yorumuymus ve ilginc bir psikoloji ile bende artiladim ve huzunlendim.

Mekanin cennet olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

akciğerdeki tümörlerden biri az da olsa büyümüş

• Baştan sona kadar okudum ve çok duygulandım lan sırf yazmak için üye oldum Allah Mekanını cennet etsin..
  • YakusukluPanda kullanıcısına yanıt
    Şu konuyu her gördüğümde gözlerim dolar :(
  • Allahım Allahım sen her şeyin en iyisini bilenisin seni çok seviyorum bu kardeşimin mekanını cennet eyle. Yarabbi şükür çok şükür, sabır ver. Ruhuna Fatiha amin

• Vay be abi :-) Keşke görseymişim önceden bu konuyu da sohbet etseymişiz biraz, çok güzel insamış..
  • Ara sıra görürdüm nickini konularda, konunu görmemiştim ama. Bizi görüyorsundur illaki, mekanın cennet olsun, sevdiklerine sabır diliyorum.
  • Forumda benı aglatan tek konudur mekanı cennet olsun kardesımızın her okudugumda cok kotu hıssedıyorum her şeyimiz tamken şükredemiyoruz ama o hasta haliyle yaşamayı bizden cok daha ıyı bılıyordu
  • Offfffff offff

Gencecik adam be.

Allah mekanını cennet eylesin elimizden gelen tek şy bir fatiha okumak.

Çok canım sıkıldı

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.