Şimdi Ara

İnanılmaz sinir oldum şu adamı report eder misiniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

selam arkadaşlar tam rütbe atladığım maçtan sonra bu adam geldi açmış hilesini her round 5-5 yapıyor öyle bir hack açmış ki. bütün takım reportladık lütfen 1 dakikanızı ayırın da csde report edin şu adamı overwatcha hemen düşsün başka kimseye denk gelmesin.

maçı gotv de de seyrettim maçı hile olduğuna %100 eminim.

arkadaş ekle yanındaki dahası kısmından ihlal bildirimi şüpheli hileci diyerek rapor etmiş olursunuz, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcan -- 4 Temmuz 2016; 12:12:27 >

• Biz hile olduğunu nereden bileceğiz?. Siz izlediniz hile dediniz, belki sizin rankınız silver, adam global smurf açtı girdi. Demoyu alalım
  • steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-DTb97-2x3G9-PNof4-5bnOx-XfP7B

maçı nasıl sizle paylaşıcam bilmiyom ama bi tek maçlarım kısmında bu paylaşma linkini bulabildim. zaten adamın profilinin altına herkes hack diye de yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

Biz hile olduğunu nereden bileceğiz?. Siz izlediniz hile dediniz, belki sizin rankınız silver, adam global smurf açtı girdi. Demoyu alalım

report edince overwatcha düşer direk ban yemez eğer hile programı kullanmadıysa oda zaten reportla olmaz vac sistemi kontrol eder sanki oyunda yılda bi hile çıkıyo gibi davranmayın allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

Biz hile olduğunu nereden bileceğiz?. Siz izlediniz hile dediniz, belki sizin rankınız silver, adam global smurf açtı girdi. Demoyu alalım

report edince overwatcha düşer direk ban yemez eğer hile programı kullanmadıysa oda zaten reportla olmaz vac sistemi kontrol eder sanki oyunda yılda bi hile çıkıyo gibi davranmayın allah aşkına.

Benim dışımda herkese her oyun çıkıyor galiba, 2 gün önce denk geldi başkada yok.
  • zaten report ederken hileci diye report etmiyoruz ŞÜPHELİ HİLECİ diye report ediyoruz .
  • Supreme globalde bile hile kullanan varken sen neyin korumasını yapıyosun sadece silverlarla nova rutbelerinde abartı bi hack var senin benim normalde bilekle yaptığımız şeyleri adam hackle yaptığı için o an anlaman zor normal karşıladığın için yüksek rütbelerden bahsediyorum reportlarsın hackse ban yer değilse zaten yemez arkadaş yardım istemiş sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Supreme globalde bile hile kullanan varken sen neyin korumasını yapıyosun sadece silverlarla nova rutbelerinde abartı bi hack var senin benim normalde bilekle yaptığımız şeyleri adam hackle yaptığı için o an anlaman zor normal karşıladığın için yüksek rütbelerden bahsediyorum reportlarsın hackse ban yer değilse zaten yemez arkadaş yardım istemiş sadece.

Rankım global
  • Sana rankını sorduğumu hatırlamıyorum ayrıca seni yericek bişeyde demedim bunu belirtmen anlamsız ve faeketyiysen orda ne demişim bidaha oku istersen mesajımı burası ego tatmin etme yeri değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 3 Temmuz 2016; 18:56:38 >
  • quote:

Sana rankını sorduğumu hatırlamıyorum ayrıca seni yericek bişeyde demedim bunu belirtmen anlamsız bidaha oku istersen mesajımı burası ego tatmin etme yeri değil.

normal karşıladığın için yüksek rütbelerden bahsediyorum

Yüksek rütbe global onun için yazdım hile falan yok bu oyunda çok kasmayın, her vurana hile demeyin
  • Ben silverdan başlayarak lem olan bi insanım o yüzden bana bunlarla gelme kaç kişiyi banlattım kaç rapor sonucu geldi bunları söylememe gerek yok ayrıca oyunda en yüksek rütbelerden globaldir evet ama ben hep solo girdim ve kasmadım emin ol azmeden herkes zaten global olur sadece başta başladığın rank senin kabiliyetindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 3 Temmuz 2016; 19:00:39 >
  • profil linkini attığın adam maçta yok ki? demoda zaten 50-4 oynamış biri izlemeye gerek duymadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

profil linkini attığın adam maçta yok ki? demoda zaten 50-4 oynamış biri izlemeye gerek duymadım

maçta yok derken?
  • tcan kullanıcısına yanıt
    attığın demoda kimi izliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

attığın demoda kimi izliyoruz

47 kill atan adam isim değişmiş olabilir

• tcan kullanıcısına yanıt
    farklı profil. yanlış link attın herhalde?

• Bende açılmadı video :/
  • quote:

farklı profil. yanlış link attın herhalde?

http://steamcommunity.com/id/zzzzwsq/ evet bu kişiymiş hile yapan
  • Boşuna uğraşıyorsun kardeşim peşini bırak adamın. Ban yerse yer zaten. Rastgele insanların steam profilini raporlaması çok birşey değiştirmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.