Şimdi Ara

Inanilmaz Amerika Maceralarim 2011 yazi WAT(THE END) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
175
Favori
22.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okudum ve devamini bekliyorum kardes. Nasipse seneye gidecegim ben de wata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel kardes guzel gidiyo sen devam et.

Tabi arada yaln dolan ve abarti yapiuosan yapma. Tamamen oldugu gibi anlat.

Bu arada kollar 40 cm demissin. Bende 4 yildir yapiyorum. Amerikada iyi vucut ise yariyor mu ekmegini yermiyiz :) (41cm kollar)

• Cool story bro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Guzel kardes guzel gidiyo sen devam et.

Tabi arada yaln dolan ve abarti yapiuosan yapma. Tamamen oldugu gibi anlat.

Bu arada kollar 40 cm demissin. Bende 4 yildir yapiyorum. Amerikada iyi vucut ise yariyor mu ekmegini yermiyiz :) (41cm kollar)

kardesim yalan dolan abarti yok, zaten fiction olsa belli olur.

Valla guzel vucut her yerde ise yarar zaten amerikada sisko coktur evet ama vucut yapanda coktur. Bide bende oyle muthis bi vucut yoktu tamam calistigim fln belliydi kollarim cok iyiydi ama bende dogustan gelen bi guc var. Senin gibi 4 yil araliksiz yapmadim. hani arkadaslar yanlis anlamasin ne oyle Big Rob gibi kasliyim nede oyle muthis kasli bi vucudum var. Bide iri yapiliyim kemikler fln Allah vergisi guc yani.
  • bekliyorum dostum yazının devamını.bir de rob la hala konuşuyomusun.ne yapmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

bekliyorum dostum yazının devamını.bir de rob la hala konuşuyomusun.ne yapmış

Rob la 3 ay fln ben floridayi terkedince bile konustuk telde vs face i de vardi ama sonra bi gun face i de kapandi hattida bi daha haber alamadim, muthemelen yine hapse girmistir yazik.
  • bobun aryan brotherhood da olması tamamen csb, iyi yemiş seni. madem aryan bu adam eroin her bok var o tarz çetesi doludur, geliyor 40 yıllık dostu gibi seninle mi dertleşiyor ilk, yani birini öldüreceksen ilk 2 gün önce tanıştığın birine mi söylersin direk bu mudur hadi senin sallamadığını varsayarsak, rob sana artislik yapmaya çalışmış paso yalan dolan
  • Aksam okurum.
  • sadede gel
  • Çok çabuk kaynaşmışsın yav milletle
  • Takip
  • Güzel konu devamını bekliyorum
  • Bizim bir tanıdıkta benzinlikte çalışmaya gitmişti amaç dil öğrenmekti ama 1 ay sonra geri geldi
  • Devam devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler gunceldir ekledim 4 paragraf daha.

firma ismi icin pm atin ama su var hic kimsenin ekmegiyle oynamak istemem basina guzel seyler gelenlerde vardir mutlaka bizim gruba boyle denk geldi kismet.

KBV

valla sen erkeksin boyle kucuk taki vs satis magazalarinda genelde bayanlari tercih ediyolar sana tavsiyem restoran isi abi beles yemegini yersin, biraz yorucudur ama muthis girgir samata gecer diger ogrencilerle ben florida dan sonra o isi yaptik eglenceliydi hikayenin devaminda gorursun zaten.

kalcak yer ucuz olsun yeter. Ben bi xbox aldim bide hayvani gezdim kari kizla para yedim oyle bitti. turkiyeye oarayla donmedim yani.

Hocam 10 bin tl gibi bir parayla ABD'de ne kadar kalınabilir hazırdan yemem şart değil bir yere girip çalışabilirim,Türk-Amerikan derneğinde 12 kur bitirdim tek ihtiyacım daha fazla pratik yapmak.

• biraz resim koyda inandırıcı olsun
  • Takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler gunceldir ekledim 4 paragraf daha.

firma ismi icin pm atin ama su var hic kimsenin ekmegiyle oynamak istemem basina guzel seyler gelenlerde vardir mutlaka bizim gruba boyle denk geldi kismet.

KBV

valla sen erkeksin boyle kucuk taki vs satis magazalarinda genelde bayanlari tercih ediyolar sana tavsiyem restoran isi abi beles yemegini yersin, biraz yorucudur ama muthis girgir samata gecer diger ogrencilerle ben florida dan sonra o isi yaptik eglenceliydi hikayenin devaminda gorursun zaten.

kalcak yer ucuz olsun yeter. Ben bi xbox aldim bide hayvani gezdim kari kizla para yedim oyle bitti. turkiyeye oarayla donmedim yani.

Hocam 10 bin tl gibi bir parayla ABD'de ne kadar kalınabilir hazırdan yemem şart değil bir yere girip çalışabilirim,Türk-Amerikan derneğinde 12 kur bitirdim tek ihtiyacım daha fazla pratik yapmak.

work and travella gidiceksen calismazsan vizeni iptal edip sinirdisi ederler zaten o yuzden mutlaka is lazim.

dedigin para asagi yukari 5 bin dolardir otelde fln kalmazsan wat ogrencileri gibi haftalik 75-100 dolar arasi degisen yerlerde kalsan o para sana 3-4 ay yeter cok har vurup harman savurmazsan.

ama mutlaka calis zaten obur turlu vize alabilceginide sanmiyorum.

• Tamamini okudum. Devamini bekliyorum.

• Hadi devamını bekliyoruz:)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.