Şimdi Ara

Inanilmaz Amerika Maceralarim 2011 yazi WAT(THE END) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
375
Cevap
175
Favori
22.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alejandro01 -- 21 Kasım 2012; 15:36:52 >
  • devamını isterizzzz
  • Hadi bakalım okuyacağım sonra
  • ozellikle futbol bolumunden tanidik arkadaslari gormek ayri bi zevk, merhaba dh futbol mudavimleri
  • Hocam seni Acun'a benzetiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Hocam seni Acun'a benzetiyorum

niyeki dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Hocam seni Acun'a benzetiyorum

niyeki dostum ?

Hem yüzün biraz benziyor hem de adam gibi Dünya turu yapıyorsun.
  • önlerden
  • foto eklersen güzel olur
  • mesajım şuraya kıvrsılsın devamı gelince alıntılarsanız sevinirim
  • güzel yazı begenerek okudum.böyle işguzar watcıların canı cehenneme o michael denen adamı baştan dövcektin
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

mustafa salak mı telefonla satışı seçmiş madem konuşamıyor. ben 1 seneyi aşkın abddeyim ingilizcem ne kadar iyi olsa bile telde konuşurken hala stres oluyorum, psikolojimi bozdu. ben hayatımda bu kadar dandik konuşma kalitesi görmedim, bizim avea bile on çekerdi bunlara. karasal hat dışında cep telleri iyi değil hiç, elimdeki telin hiç bi zaman sabit full çektiğini görmedim sürekli inip çıkıyor, tr de sürekli full gezerdik her yerde. ilk geldiğimde odamda tel çekmiyodu bile konuşmak için dışarı çıkıyodum, zar zor anlaya anlaya telefonla konuşma fobisi oldu bende gerçi sizin iş yerinde illaki iyidir, öylesine yazdım ben

Hangi firmayi kullaniyorsunuz hocam . Verizon , At&T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bl@cknight -- 21 Kasım 2012; 17:33:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bl@cknight

quote:

Orijinalden alıntı: acheron

mustafa salak mı telefonla satışı seçmiş madem konuşamıyor. ben 1 seneyi aşkın abddeyim ingilizcem ne kadar iyi olsa bile telde konuşurken hala stres oluyorum, psikolojimi bozdu. ben hayatımda bu kadar dandik konuşma kalitesi görmedim, bizim avea bile on çekerdi bunlara. karasal hat dışında cep telleri iyi değil hiç, elimdeki telin hiç bi zaman sabit full çektiğini görmedim sürekli inip çıkıyor, tr de sürekli full gezerdik her yerde. ilk geldiğimde odamda tel çekmiyodu bile konuşmak için dışarı çıkıyodum, zar zor anlaya anlaya telefonla konuşma fobisi oldu bende gerçi sizin iş yerinde illaki iyidir, öylesine yazdım ben

Hangi firmayi kullaniyorsunuz hocam . Verizon , At&T

önce t-mobile dı şimdi sprint. verizon en iyisi tabi de aylık çok pahalı oluyodu s3 aldım ben.

• guncel arkadaslar gece devam edicem....
  • Devammmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devamını bekliyoruz :)
  • Seneye bende düsünüyorum nasip olursa :)
  • Okurum bi ara.
  • yine kaçırdık lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelt -- 21 Kasım 2012; 18:56:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.