Şimdi Ara

İnançsız iseniz gerçek hayatta kaç kişi biliyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam benim aile de tam dediğin gibi tatlı su müslümanı ve ben de açıklasam muhtemelen benim de başım rahata ermeyecek, sürekli bir tartışma olacak. En iyisi çoğu şeyde olduğu gibi aileden gizli tutmak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beyaz türküm elit bir çevrem var dolayısıyla inançsız olmak default zaten. Hatta herhangi bir dini ritüel sergileyen insanlar tanışmak istisna benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trabzondayız bizim ailede dini olan yok, benimde dinim yok. hiç din hakkında konuşmayız, arkadaşlarımlada hiç din hakkında konuşmadım yani ailem dışında kimse bilmiyo fakat sorsalar müslümanım diye tanıtırım. etraf içi boş kilise ve eski rum evleriyle dolu. bu kadar hristiyanın olduğu bölgede şuanda hristiyan yoksa bir sebebi var durduk yere g.tümüz s..lmesin.

• Ülkenin %99una öğretildiği gibi onlara da ahlak=din şeklinde öğretilmiş. Bu gün birisi sana bir mağarada bir melek aracılığıyla Allahla konuştuğunu söylese manisa ruh ve sinir hastalıklarını ararsın baba sonuçta herkesin dini kendisine göre son dini. Çoğu Müslümanın iddia ettiği gibi incilde "şimdilik hristiyanlık iyi ama bozulursa diye yeni bir din gönderebilirim o yüzden bu son din değil" gibi bir beyan yoktur, zaten açık açık bu yazılsa bu gün 1 milyar hristiyan olmaz bir de adamlar bizim gibi de değil kendi dillerinde okuyorlar kitaplarını dedim. Babam bunu söylediğimde ateist adam tecavüz de eder adam da öldürür içki de içer demişti. (İyi de baba ateist değilim ki banane ateist ne yaparmış) Tatlı su Müslümanları Kuranda "iyi insan ol yeter" yazdığını zannettiği için sen inanmayınca kötü insan olacakmışsın gibi düşünmeleri de gayet doğal. Bu ülkede tdk Atatürk'e sansür yaptı ötesi var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçek hayatta kimse bilmiyor.

• Bende kimseye söylemedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulpro kullanıcısına yanıt
    Senin adın Rabia ve kapalı,imam hatipli bir kız değil mıydın sen,o hayali bir karakter mıydı

• Ad Kenan rabia karakteri troll olasılık soruları için kullanılan karakterdi imamhatipte okuduğum doğrudur

• Ulpro kullanıcısına yanıt
    Yeter yav,şu forumda bir kişi de kız çıksın artık bu yoğun testosteronda boğulup gidecem sonunda

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.