Şimdi Ara

IN-WIN BL641mATX-ITX Kasa-130 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 IN-WIN BL641mATX-ITX Kasa-130 TL
    Herkese iyi forumlar,
    TV'den yüksek kaliteli film-dizi izlemek için kibar-kaliteli bir kasa ararken yıllar önce bu kasayı bulmuştum çok memnun olarak kullandım ve şuan da atıl vaziyette durduğu için satmaya karar verdim.

Akıllı TV'den ötesini isteyenler için oldukça şık bir çözüm olduğunu söyleyebilirim.

Yer problemi olan ve/veya küçük bir kasada güçlü bir sistem kullanmak isteyenler biçilmiş kaftan.

USB portları, ledler çalışır durumda olup herhangi bir sıkıntısı yoktur. Micro ATX-ITX anakartlar ile uyumludur. Kozmetik olarak 7-8/10 değerlemesi yapabilirim. Kasanın fiyatlarını ufak bir araştırma ile öğrenebilirsiniz fiyatı oldukça uygun tuttum.

2x2.5" HDD-SSD yuvası
    1x3.5" HDD yuvası

Görselleri ürünün kendi görselleridir. Uygun fiyatlı ve uyumlu PSU bulunabilecek adresler konusunda Ankara içinde yönlendirme yapabilirim. Yanında FSP marka tetikleme sorunu olan PSU hediye edebilirim.

Kasa ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler için:IN-WIN

Donanımlar fiyata dahil değildir.
    Fiyat : 130 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Low profile ekran kartı takmak zorunda olmasak havada kapmıştım. Güzel fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

Low profile ekran kartı takmak zorunda olmasak havada kapmıştım. Güzel fiyat.
    Hocam bilgisayarın hangi amaç doğrultusunda hizmet edececeğine bağlı biraz Onboard HDMI çıkışı bile benim film-dizi seyretmeme yetmişti

Low profile konusunda günlük işlerimi görsün, biraz oyun oynatsın, biraz da ucuz olsun diyenler için tavsiyelerim:

Nvidia GT1030
    ATI R7 240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picco_z -- 18 Aralık 2020; 21:17:19 >

• Merhabalar hala satışda mıdır ozellikleri nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.