Şimdi Ara

In Time (2011) | Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Justin Timberlake

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  In Time (2011) | Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Justin Timberlake

In Time (2011) | Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Justin Timberlake

Yapım:2011 ~ ABD
    Tür:Bilim Kurgu, Gerilim
    Yönetmen:Andrew Niccol
    Oyuncular:Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Alex Pettyfer, Cillian Murphy, Olivia Wilde, Johnny Galecki, Matthew Bomer, Rachel Roberts, Toby Hemingway, Melissa Ordway, Christoph Sanders, Ethan Peck, Vincent Kartheiser, Collins Pennie, Jessica Parker Kennedy, Natalina Maggio, DeVaughn Nixon, Elena Satine, Adam Jamal Craig, Emma Fitzpatrick, Ray Santiago, Sterling Sulieman, Trever O\'brien
    Senaryo:Andrew Niccol
    Yapımcı:Andrew Niccol, Eric Newman, Debra James, Kristel Laiblin, Amy Israel, Marc Abraham
    Görüntü Yönetmeni:Roger Deakins, Priscilla Elliott, Chris Farmer
    Gösterim Tarihi:28 Ekim 2011 (Türkiye)

İnsanların yaşlanmayı durdurduğu yakın bir gelecekte geçecek olan filmde insanlar 25 yaşından sonra artık daha fazla yaşlanmayacağını ve ölümsüzlüğün sırrına erişildikten sonra yaşananları anlatan bir yapım " parası olanın sonsuza kadar yaşayabileceği bir dünyanın”. Filmde, zamanın altın değerinde olduğu bu yeni dünyada insanlar, ölümsüzlüğün peşinde koşarak hayatta kalma mücadelesine girerler. Bu nedenle, nüfus artışının son haddeye varmasıyla, yeni düzenlemelere girişen insanoğlunun hikâyesi filmde anlatılıyor.

• Konu baya ilginçmiş ama daha iyi bir kadro oluşturulabilirmiş bu fikre.
  • justin de iyice sinemaya el attı
  • justin fun girl'leri bile kurtaramaz
  • Konu çok ilginç gerçekten. kesin izleyeceğim. Bu arada ben bu adamın şarkılarını, tarzını falan sevmem. Ama adamın oynadığı birkaç filmi izledim. Bayağı iyi oynur eleman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

justin de iyice sinemaya el attı

Aynen.Oyunculuğu fena değil ama bana göre hiçbir zaman birinci sınıf bir aktör olamaz.
    Bu filmde başrolu kapmış.Bakalım neler yapacak.
  • Aksiyon yoğun
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

http://forum.donanimhaber.com/m_50965513/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50965513

Hatasız kul olmaz konu açmadan önce mutlaka arama yapıyorum ama bu sefer gözümden kaçmış Intruder usta konuyu kilitleyebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.