Şimdi Ara

İmzama resim eklemede sorun yaşıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (1) Koyduğunuz resim uzak sunucuda bulunamadığından boyutu belirlenemedi. Bu yüzden imza kurallarına uygun olup olmadığını da bilemiyoruz, işlem iptal edildi.

hatası alıyorum ad block kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 30 Eylül 2015; 21:14:40 >

• piksel boyutu çok fazla o yüzden galiba 100x100 olabilir en fazla düzenleyip deneyin bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

piksel boyutu çok fazla o yüzden galiba 100x100 olabilir en fazla düzenleyip deneyin bakalım

pisek boyutundanmış ama şimdi de farklı bir sorun var. resmi kabul etti, kendi profil sayfamdan bakınca da gözüküyor. kendi profil sayfamdaki gifin adresi bu;https://i.hizliresim.com/8Y9Jan.gif

fakat normal bir konuda sayfa kaynağını görüntüleyince benim imza yerimde bu link var;https://i.hizliresim.com/8Y9Jan.mp4

sonunu .mp4 yapıyor forum kendince ve öyle bir link olmadığı için dolayısıyla gözükmüyor. benim bildiğim kadarıyla bir foto yükleyince foruma, forum bunu kendi veri tabanına yüklüyor ordan veriyordu resmi. niye böyle yapıyor anlamadım

• ilginç şöyle bir deneme yapayım

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

ilginç şöyle bir deneme yapayım

/>

yaa çalışmadı değil mi ulan wisdom her bölüme sen koşuyorsun nerede diğer yöneticiler :D

• valla olmadı ben de anlamadım yaw
  • quote:

valla olmadı ben de anlamadım yaw

forumun arama şeyi de bozuk. mesela ben kendi açtığım konuları aratında ilk 10 sayfa falan normal çıkıyor ama son 5 sayfanın hepsi aynı ama farklı olması lazım aslında. bunu desteğe yazmıştım zaten bakarız dediler :D yarın ben biraz daha kurcalayacağım çözebilirsem yazarım.
  • az kurcala daha da bozulmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.