Şimdi Ara

İmzalardan Sonra Birkaç İstek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • demin bir konuya bu mesajı yazmıştım ama sanırım konuyu açan arkadaş banlanmış konu yok ortada mesajın boşa gitmesini istemem.

Şahsen imza sitesinde her mesajı okumuş kişi olarak belirteyim ki en çok şikayet edilen konular;

-Yanlış yere açılan konular yüzünden direk 15 gün ceza yenmesi bu ceza en çok şikayet edilen aslında bu konu ile ilgili önerilerde de ya konunun gerekli yere taşınması,ya üyenin uyarıması(ceza puanı ve ya pm yolu ile)

-Başka bir sıkıntı aşırı derecede silinen konular üzerine üyeler açtıkları konularda sadece ''hatalı konu sildik'' diye mesaj alıyorlar. Fakat kimse silen yöneticiye geri dönemiyor.Bunun içinde silinen konuların ''Bu Konu Kaldırılmıştır.'' yazısı yerine '' Bu konu X admini tarafından Y kuralının çiğnenmesi yüzünden kaldırılmıştır.'' tarzında konuyu silen adminin hangi gerekçe ile bunu yaptığını açıklaması ve imzasını atmasını bekliyoruz.

-Diğer sorun adminlerin forumda kendi kurallarını çiğnememeleri yönünde. Buna örnek olarakta (isim vermiycem) bir adminin konularda flood yapması bir başka adminin hakaret içerikli mesaj yazması gibi. Burda da aynı şekilde bizler nasıl ceza alıyorsak adminlerinde bizimle aynı cezayı almalarını istiyoruz. Yoksa üyeler admin bile yapıyor bende yaparım tabi ki düşüncesinde kalıyorlar.

-Farklı olarak adminlerin düzenli aralıklarla takip edilip gerekirse değiştirilmelerini istiyoruz. Örn. adminlerin belirli süreler ile kontrol edilmelerini görevinde yetersiz olanların uzaklaştırılmasını istiyoruz. Olaya duygusal açıdan bakarak arkadaşlarınızı koruma psikolojisine bürünmemenizi burada ciddi işlemesi gereken bir sistemi korumanız gerektiğini bilmenizi istiyoruz.

-Admin üsluplarının düzelmesini bekliyoruz. ''Asarız,keseriz,beğenmeyen gitsin'' tarzı söylemler üyelerin sadece antipati duymasını sağlıyor.

--Adminlerin burada üyeler sayesinde durduklarının bu forumu bugüne getiren insanlara karşı daha hoşgörülü olmalarını istiyoruz en önemlisi

Ek Kısımları: - Konuda ki mesajın silinmesi yerine konunun silinmesi..buda çok can sıkıcı oluyor çünkü o kadar paylaşımlar bilgiler kendini bilmez 1-2 zibidi yüzünden silinip gidiyor.

- Siyasi Parti reklamları alınmasın eğer forumda siyasi içerik olcaksa da bu ayrıcalık üyelere de tanınsın. Siyasi Konular bölümü açılsın T.C. numarası ile 20 yaş üzeri giriş yapılabilsin ve üyeler her türlü yorumlarından kendilerinin sorumlu olacağı konusunda bilgilendirilsinler.(Adli makamlar ile ilgili durumlarda forumun sorumluluk almadığı gibi.)Sanıyorum bunun için mevcut programlarınızda değişikliğe gitmek zorunda kalabilirsiniz fakat zaten o program işi şu an bile sağlıklı değil zaten her türlü bizce ellenmesi şart.

Belirtmek istediklerim bunlar burada yazdıklarım benim başımı daha önceden yakan şeyler değillerdir. çoğu okuduğum yorumlardan ve isteklerden çıkarılmıştır gerekirse mesajda edite gidebilirim ve ya aklıma geldikçe de eklerim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AxeII -- 20 Haziran 2012; 17:07:46 >

• kimseyi zorla tutan yok istemeyen gider kendi tabiriyle daha düzgün bi forumda takılır
  • * Yanlış yere açılan konuların önüne geçilememesi, konu sahiplerinin forumu konu dışı bölümünden ibaret sanmaları ve zamanında verilen 3 uyarı puanlarının fayda etmediğinin görülmesi sebebi ile yönetimin ortak kararı ile 15 gün süre ile bölüm kısıtlamasına gidilmiştir. Yeni kuralların uygulanmaya başlandığı 6 Haziran 2011 tarihinden bugüne değin herhangi bir iyileşmenin görülmediği aşikardır.

* Üyeler ile yöneticiler arasında olmasını istemediğimiz türden polemiklerin önüne geçilmesi adına üye tarafına, müdahale eden yönetici bilgisi verilmemektedir. Yapılan işlemin hatalı olduğunu düşünüyorsanız şikayet sistemi üzerinden yapılan müdahalenin tekrar incelenmesini isteyebilirsiniz.

* Bahse konu içerisindeki kişi benim. Arkadaşımız 10 saniye içerisinde 4 mesaj istemiş ve yetkilerim sebebi ile 10 saniye içinde 4 mesajı konusuna göndermiştim. Bu tür bir davranış hiçbir zaman flood niteliği taşımaz. Zira bu durum istisnadır ve konu sahibinin sözünde durarak hesabını kapatmasının ardından hesabı tarafımdan açılmıştır. Konusuna göndermiş olduğum mesajlar konu dışı ruhu ile bağdaşır.

* Yetkilerdeki değişiklik zaman içerisinde yapılmaktadır ancak bu değişiklikler sizlere bildirilmez. Yönetimde yapılan her işlem düzensiz aralıklar kontrol edildiği gibi sizlerin gerek şikayet sistemi üzerinden gerekse destek hattı üzerinden yaptığını itirazlar/bilgilendirmeler titizlik ile incelenir. Hatalar tespit edildiğinde ise telafi yoluna gidilir, bir daha tekrar etmemesi için önlem alınır. Yöneticinin yetmesi/yetmemesi, yetmemesi durumunda ise ne yapılacağına üst yönetim karar verir.

* Hiçbir admin "asarız/keseriz/beğenmeyen gitsin" diyemez. Beğenmediğiniz bir duruma müdahale etmek, onu güzelleştirmek için burada olduğumuzu bir kez daha hatırlatırım.

* Konulara müdahale şekli en başından beri ilk önce sıkıntılı mesajların silinmesi ile konunun ayakta tutulmasını sağlamak şeklindedir. Konu dışı bölümlerinde eğerki bir konudan sürekli şikayet geliyor ise ve yapılan tüm müdahalalere rağmen konu ayakta tutulamıyorsa en nihayetinde konu silinir. Bu her zaman uyguladığımız bir yöntemdir.

* Forumun ayakta kalması sadece reklamlar ile olmaktadır. Forumun kuralları ise bellidir. Foruma alınan siyasi reklamlar ile forumda siyasi içerikli mesajlar birbirinden ayrı olgulardır. İhtiyaç halinde foruma siyasi içerikli reklam alınması forum sahibinin tasarrufundadır.

Bunların haricinde söylemek istediklerim var. Hangi konulardan yana sıkıntınız olduğunun farkındayız. Konu dışında uyguladığımız 15 günlük bölüm kısıtlamasının bazı durumlarda fazla olduğunun farkındayız. Müdahalelerde ve ikili diyaloglarda nadiren sıkıntı olduğunun farkındayız. Yönetim ailemiz yerine göre büyük bir aile. Bunları düzeltmek, yapılan hataları tekrarlamamak adına sürekli olarak yönetim içerisinde faaliyetler yürütülüyor. Sanmayın ki ben her serzenişinizde çok mutlu oluyorum. Sizin mutsuzluğunuz, şikayetleriniz başta ben olmak üzere her arkadaşımı etkiliyor. Hemen hemen her gün neyi ne şekilde değiştirebiliriz diye uzun görüşmeler yapıyoruz. Elbette hemen hayata geçiremiyoruz ancak aklımızda sizin lehinize düşündüğümüz birçok yenilik/değişiklik var. Biraz daha zaman tanımanızı şahsen isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Bunların haricinde söylemek istediklerim var. Hangi konulardan yana sıkıntınız olduğunun farkındayız. Konu dışında uyguladığımız 15 günlük bölüm kısıtlamasının bazı durumlarda fazla olduğunun farkındayız. Müdahalelerde ve ikili diyaloglarda nadiren sıkıntı olduğunun farkındayız. Yönetim ailemiz yerine göre büyük bir aile. Bunları düzeltmek, yapılan hataları tekrarlamamak adına sürekli olarak yönetim içerisinde faaliyetler yürütülüyor. Sanmayın ki ben her serzenişinizde çok mutlu oluyorum. Sizin mutsuzluğunuz, şikayetleriniz başta ben olmak üzere her arkadaşımı etkiliyor. Hemen hemen her gün neyi ne şekilde değiştirebiliriz diye uzun görüşmeler yapıyoruz. Elbette hemen hayata geçiremiyoruz ancak aklımızda sizin lehinize düşündüğümüz birçok yenilik/değişiklik var. Biraz daha zaman tanımanızı şahsen isterim.

quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

bu konuda düzeltmeler yapılacak merak etmeyin. Zaten düşüncemiz vardı.

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Ses duyurmak iyidir. Bu tepki süresince saygı ve seviye ne kadar yukarıda olursa alınacak sonuçlar da o derece etkili olur, bilginize.
    Bunlar bizim istek,öneri ve şikayetlerimizdir. Umarız yapılan düzenlemelerde üyelerin istekleri doğrultusun da -kalıcı çözümler- olur. Diğer admin arkadaşlarda bu konularla ilgili olarak çalıştıklarını bu yaz süresi içinde bir sonuca ulaşmayı planladıklarını dile getirdiler.Bizlerde forumun daha yaşanır hale gelmesi taraftarıyız sonuçta hepimiz burada gezen,vakit harcayan bireyleriz. Bundan sonra izlenilecek yol, atılacak adımlar siz değerli adminlerin bileceği iştir. Dediğim gibi umarım bu sefer kalıcı çözümlere ulaşır ve bir daha üyeler ile yönetimin arası bu kadar açılmaz.

Ben ilgilendiğiniz, vakit ayırıp cevap yazdığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

* Yanlış yere açılan konuların önüne geçilememesi, konu sahiplerinin forumu konu dışı bölümünden ibaret sanmaları ve zamanında verilen 3 uyarı puanlarının fayda etmediğinin görülmesi sebebi ile yönetimin ortak kararı ile 15 gün süre ile bölüm kısıtlamasına gidilmiştir. Yeni kuralların uygulanmaya başlandığı 6 Haziran 2011 tarihinden bugüne değin herhangi bir iyileşmenin görülmediği aşikardır.

* Üyeler ile yöneticiler arasında olmasını istemediğimiz türden polemiklerin önüne geçilmesi adına üye tarafına, müdahale eden yönetici bilgisi verilmemektedir. Yapılan işlemin hatalı olduğunu düşünüyorsanız şikayet sistemi üzerinden yapılan müdahalenin tekrar incelenmesini isteyebilirsiniz.

* Bahse konu içerisindeki kişi benim. Arkadaşımız 10 saniye içerisinde 4 mesaj istemiş ve yetkilerim sebebi ile 10 saniye içinde 4 mesajı konusuna göndermiştim. Bu tür bir davranış hiçbir zaman flood niteliği taşımaz. Zira bu durum istisnadır ve konu sahibinin sözünde durarak hesabını kapatmasının ardından hesabı tarafımdan açılmıştır. Konusuna göndermiş olduğum mesajlar konu dışı ruhu ile bağdaşır.

* Yetkilerdeki değişiklik zaman içerisinde yapılmaktadır ancak bu değişiklikler sizlere bildirilmez. Yönetimde yapılan her işlem düzensiz aralıklar kontrol edildiği gibi sizlerin gerek şikayet sistemi üzerinden gerekse destek hattı üzerinden yaptığını itirazlar/bilgilendirmeler titizlik ile incelenir. Hatalar tespit edildiğinde ise telafi yoluna gidilir, bir daha tekrar etmemesi için önlem alınır. Yöneticinin yetmesi/yetmemesi, yetmemesi durumunda ise ne yapılacağına üst yönetim karar verir.

* Hiçbir admin "asarız/keseriz/beğenmeyen gitsin" diyemez. Beğenmediğiniz bir duruma müdahale etmek, onu güzelleştirmek için burada olduğumuzu bir kez daha hatırlatırım.

* Konulara müdahale şekli en başından beri ilk önce sıkıntılı mesajların silinmesi ile konunun ayakta tutulmasını sağlamak şeklindedir. Konu dışı bölümlerinde eğerki bir konudan sürekli şikayet geliyor ise ve yapılan tüm müdahalalere rağmen konu ayakta tutulamıyorsa en nihayetinde konu silinir. Bu her zaman uyguladığımız bir yöntemdir.

* Forumun ayakta kalması sadece reklamlar ile olmaktadır. Forumun kuralları ise bellidir. Foruma alınan siyasi reklamlar ile forumda siyasi içerikli mesajlar birbirinden ayrı olgulardır. İhtiyaç halinde foruma siyasi içerikli reklam alınması forum sahibinin tasarrufundadır.

15 gün uzaklaştırma olayı hakikatten düzeltilmesi gerekiyor , yönetime ya da adminlere karşı bi tutumum yok ama "yaların!1!" yazdığım için 15 gün uzaklaştırıldığımda gerçekten sıkıldı canım ilerleyen günlerde yaların diye bir konuda açıldı hatta ve silinmedi galiba.Şuanda bu tür resimler mevcut ne zaman görsen aklıma geliyor o günden sonra zaten daha yazmadım da çizmedim de o lafı.

Ve de eğer size(tüm yönetici/adminlere) hakaret , küfür v.b içeren mesajlar varsa lütfen gerekli şikayetinizi yapın savcılığa adam üye oluyor 2 günlük üye sövüyor diye benim de canımın sıkılmasına gerek yok kaldı ki ne amaçla geldiği belli
  • siyaset bölümü ile ilgili öneride 20 yaş ne alaka acaba? bölümün açılacağından değil de, ben ilk oyumu geçen seçimlerde kullandım 18 yaşında iken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

siyaset bölümü ile ilgili öneride 20 yaş ne alaka acaba? bölümün açılacağından değil de, ben ilk oyumu geçen seçimlerde kullandım 18 yaşında iken.

Bilmem gelen öneride öyle yazıyordu direk kopyaladım. bende geçen seçimlerde 18 yaşında iken oy kullandım belki ilk oylarımızda hata yaptığımızı görüp görmememiz için 2 yıl beklememiz düşünülmüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxeII

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

siyaset bölümü ile ilgili öneride 20 yaş ne alaka acaba? bölümün açılacağından değil de, ben ilk oyumu geçen seçimlerde kullandım 18 yaşında iken.

Bilmem gelen öneride öyle yazıyordu direk kopyaladım. bende geçen seçimlerde 18 yaşında iken oy kullandım belki ilk oylarımızda hata yaptığımızı görüp görmememiz için 2 yıl beklememiz düşünülmüştür

:)

ben sonuna kadar doğru yolda olduğumu düşünüyorum :) paşa diyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.