Şimdi Ara

İMZA İTALYAN KESİM TAKIM ELBİSE : 119 TL...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsun İmza'dan etiket fiyatı 499 TL olan takımı 119 TL'ye aldım, klasik italyan slim-fit kesim. Bayrama özel kampanya yapmışlar, sitelerinde görünmüyor ama mağazada bol miktarda vardı. Bu aralar takım elbise düşünenler bir uğrasın derim....

http://www.imza.com.tr

• Kumaşı, dikişi nasıl? Kaliteli mi? 100-150 TL ye takım elbise satan çok yer var.
  • istanbul beylikdüzü mağazasını aradım bizde böyle bir fiyat olmadığını söylediler.Samsungdaki mağaza bayiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

istanbul beylikdüzü mağazasını aradım bizde böyle bir fiyat olmadığını söylediler.Samsungdaki mağaza bayiymiş

ürün imzanın kendi ürünü. etiketi imza etiketi, dediğin gibi belki şubeye özel bir indirim olabilir. sitelerinde 199 TL diyor kampanyalı takımlara...

quote:

Orijinalden alıntı: Dexia
    Kumaşı, dikişi nasıl? Kaliteli mi? 100-150 TL ye takım elbise satan çok yer var.

imzanın takımları gayet kalitelidir. piyasadaki 100 TL'lik takımlara benzemez. bu da öyle... kesimi falan çok iyi...
  • İmza sahiden kalitelidir. Yaklaşık 7 yıl önce aldığım bir ceketi var. Her kış hala giyerim, kalıbı hiç bozulmadı.
  • Burada da var mağazaları, haftasonu bir bakmak lazım o halde, gerçekten kaliteli ise 119 TL çok iyi bir fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexia

Burada da var mağazaları, haftasonu bir bakmak lazım o halde, gerçekten kaliteli ise 119 TL çok iyi bir fiyat.

dediğim gibi etiket fiyatı 499 TL takımın!.....
  • ankarada maçit petrol içindeymiş gidip bi bakmak lazım
  • Bulan kaçırmasın. Kalitelidir.
    Geçen yıl bir kaç ürün aldım. Ceketini görenler hemen etiketine baktı markası için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Bulan kaçırmasın. Kalitelidir.
    Geçen yıl bir kaç ürün aldım. Ceketini görenler hemen etiketine baktı markası için.

gerçekten bayağı kaliteli aldığım takım... sarar ve cacharel takımlarım var onlardan daha güzel duruyor...
  • Macit petrol şu İstanbul yolundaki efe plazadan sonraki petrol ofisi miydi hocam ?
  • ne biççim marka bu gidip benzinliğe dükkan açmış olacak şey değil ankamole aç kızılaya aç merkezi bi yere aç ne işin var benzincide
  • Kızılayın göbeğinde açılan mağaza kafadan fiyatlara yüzde 25 kira bedeli koyar her zaman kose yerlerdeki gosterissiz fabrika satış mağazalarını begenmisimdir
  • alanlar kumaşın cinsini yazabilir mi
  • bari merkezi bi benzinciye açsın ona da razıyım ama gidip teee istanbul yolundaki benzinciye dükkan açmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

alanlar kumaşın cinsini yazabilir mi

%70 yün - %30 polyester kumaş...
  • fena değilmiş, o kadar polyester ütü tutsun diye, gidip bakılabilir oldu şimdi
  • %70 yün, %30 polyester olan takımlar 199 YTL, %90-%10 olanlar 249 du galiba yanlış hatırlamıyorsam. Ceketlerini denedim kalıp kup gayet başarılı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyidogan

%70 yün, %30 polyester olan takımlar 199 YTL, %90-%10 olanlar 249 du galiba yanlış hatırlamıyorsam. Ceketlerini denedim kalıp kup gayet başarılı diyebilirim.

samsun mağazasında 119 TL dediğiniz takım... 199'luklar da vardı ama aralarındaki fark neydi bilmiyorum, satıcı ikisi arasında fark olmadığını 119'lukalrın serilerinin bitmiş takımlar olduğunu söylemişti.
  • Ankara mağazasına bakan oldu mu acaba? Fiyat, beden ve çeşit durumu nasıl acaba gitmeye değer mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.